Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zákon přitažlivosti a astrologie

foto:pixabay.com

Znáte zákon přitažlivosti, o kterém jste možná četli v knihách, jako je Požádej a je ti dáno (Esther a Jerry Hicks), Miluj svůj život (Louise Hay), Tajemství (Rhonda Byrne). A i když používáte všechna doporučení a koncepty, přesto pořád nemáte na účtu 1 milion korun, nenašli jste opravdovou lásku a nemáte práci, která by vás bavila. Proč tomu tak je? Nefunguje to?

Já jsem o zákonu přitažlivosti četla zhruba před 30 lety a od té doby ho denně používám. Mám život, jaký jsem vždy chtěla. Bydlím ve velkém a moderním domě, mám vlastní společnost, dělám práci, která mě baví, jezdím v autě, které je snem mnoha kluků, hodně cestuji a plním si své sny. Vím jistě, že zákon přitažlivosti funguje.

Zákon přitažlivosti říká, že podobné přitahuje podobné. Energie, kterou vysíláte prostřednictvím svých myšlenek, pocitů, přesvědčení a chování, přitahuje podobné zážitky do vašeho života.

Od svých klientů často slýchám, že i když dělají vše správně, pořád nemohou zhmotnit svá přání. Při konzultacích zkoumáme, co může být důvodem blokace.

 

Mezi časté chyby patří:

 

Negativní myšlenky a emoce

Zákon přitažlivosti zdůrazňuje sílu vašich myšlenek a emocí. Člověk by měl kontrolovat své emoce a myšlenky a neustále se snažit je držet v pozitivní rovině. Všechny emoce, které cítíme, jsou energie a jako všechny formy energie vibrují na specifické energetické frekvenci. Když se cítíme šťastní, milující a vděční, vibrujeme na mnohem vyšší frekvenci, než když jsme naštvaní, frustrovaní nebo někoho obviňujeme. Tyto nízkofrekvenční emoce nás vysávají a udržují nás v nepříznivých stavech bytí. Zatímco emoce s vysokými vibracemi jsou to, co nám dává naši sílu, umožňuje nám to vytvářet lepší život. Vesmír je založen na nedualitě – což znamená, že nedefinuje nic jako pozitivní, nebo negativní nebo dobré, nebo špatné. Vesmír jen odráží zkušenosti ve vašem životě, které jsou v souladu s energetickou frekvencí emocí, které vysíláte. Když trávíte den starostmi a stěžováním si, pozvete toho do svého života více a budete nacházet ještě více důvodů k obavám a stížnostem. Myslete na to, že negativní mysl a negativní emoce neotvírají dveře k hojnosti.

 

 

Malá nádoba

Kabala učí, že člověk je jako nádoba. Čím větší je, tím více hojnosti může pojmout. Jak velká je vaše nádoba? Jako sklenička? Mísa? Vanička? Kontejner? Oceán? Chcete-li do svého života přitáhnout více peněz a úspěchů, pak je třeba rozšířit svou nádobu. To uděláte, když se zbavíte negativních přesvědčení, která vás omezují. Pokud nechcete připustit, že si zasloužíte, aby se vám dobře dařilo, pak bohatství odmítáte, i když je na dosah.

 

Zaměření se na to, co člověk nechce

Jednou z běžných chyb při uplatňování zákona přitažlivosti je přemýšlení o tom, co ve vašem životě chybí. Pokud chcete mít více peněz, nemůžete myslet na své dluhy. Chcete-li mít pevné zdraví, nemůžete mluvit o svých zdravotních potížích. Čím více se zaměřujete na to, co nechcete, tím více to přitahujete. Základní pravidlo zhmotnění zní: na co se soustředíte, to roste. Když se budete zabývat tím, co vám chybí, vaše myšlenky a emoce budou plné strachu, obav. Zaměřením na nedostatek v podstatě říkáte Vesmíru, že nevěříte, že se to dá zlepšit.

 

Tolerance nechtěného

Lidé mají plány a představy, co by chtěli. Často ale sáhnou po dosažitelném a dělají kompromisy. Jejich tolerance je nízká či flexibilní. Než by zůstali sami a počkali si na pravou lásku, jsou ve vztahu, kde je vlažná láska. Mají práci, která je nebaví, a bydlí v místě, které jim nevyhovuje. Většina lidí chce být úspěšná, ale představa nepohodlí je děsí. Hledají nejjednodušší způsob, jak získat to, co chtějí, nebo jak být úspěšní. Abychom však dosáhli něčeho smysluplného, musíme někdy v našich životech provést nepříjemné změny. To znamená vystoupit ze své komfortní zóny, ať už je to poznávání nových lidí, učení se novým dovednostem, nebo dělání něčeho, co jste nikdy předtím nedělali.


Špatný vliv lidí

Naši příbuzní, přátelé i kolegové v práci nás hodně ovlivňují. Máme obvykle tendence „chytat“ od nich dobré či špatné návyky. Popřemýšlejte, zda máte kolem sebe lidi, kteří vás podporují a pozitivně směrují. Nejsou kolem vás lidé, kteří vás naopak brzdí a snaží se vám bránit ve vývoji? Člověk nemůže mít spokojený život, pokud je obklopen toxickými lidmi. Motivační řečník Jim Rohn řekl, že jsme průměrem pěti lidí, se kterými trávíme nejvíce času. Pokud vám lidé v nejbližším okolí nedovolují se cítit dobře, naplňovat své potřeby, volně projevovat své pocity a být šťastní, pak je načase jejich vliv omezit a najít si nové přátele.

 
 

Jak zhmotňovat své sny:

1.     Věřte, že Vesmír je štědrý, je na vaší straně a postará se o vše, co slouží vašemu nejvyššímu dobru a radosti.

2.     Buďte vděční. Oceňujte to, co už máte. Děkujte za vše, co během dne získáte, např. kompliment, dárek, místo k parkování.

3.     Sepište si plán, co chcete. Vytvořením plánu si ujasňujete, co opravdu chcete. Plán ukazuje směr, kam chcete dojít.

4.     Vizualizujte své touhy. Použijte vizualizační techniky, abyste si živě představili, jak žijete život, po kterém toužíte.

5.     Používejte afirmace. Použijte pozitivní tvrzení k přeprogramování vašeho podvědomí. Každodenní opakování afirmací je jednou z nejméně komplikovaných činností, které můžete udělat, abyste změnili svou realitu. 

6.     Meditujte. Prostřednictvím meditace hlouběji porozumíte tomu, kdo jste a kým chcete být. Meditace rozšiřuje vědomí.

7.     Používejte astrologii. Ta má spoustu nástrojů pro úspěšné manifestování snů. Důležité je vhodné načasování událostí. Nejvhodnější termín pro zahájení podnikání, podpis smlouvy, vstup do manželství, podstoupení operace umí podpořit úspěch celé akce. Při hledání vhodného termínu můžete použít Astrologický kalendář. Můžete se poradit s astroložkou. Roční a Tříletý horoskop vám ukáží, v jakých oblastech života je vhodné udělat změny a kde by se mohly objevit překážky. Někteří lidé nevědí, co by mohli chtít a mít. Vůbec netuší, že jejich život může být bohatší a větší. Analýza Osobního horoskopu odkrývá potenciál člověka, je to mapa, která ukazuje, kam byste mohli dojít.  

 

Na závěr:

Vytváření nové vlastní reality je jako setba. Vyberete nejvhodnější čas setí. Půda, kterou oséváte, je vaše podvědomí. Semena jsou vaše afirmace. Slunce jsou pozitivní myšlenky a emoce. Plevel jsou negativní myšlenky, které vyplejete. Když se konečně objeví malá rostlinka, jako důkaz úspěchu, s radostí ji uvítáte. Bude to potvrzení, že zákon přitažlivosti funguje.

Autorka: MKB

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024

foto:pixabay.com

     

Zázrak

Zázrak

Co  byste považovali za zázrak? Co by se muselo stát? Přišli byste na řešení obtížného problému? Získali větší částku peněz? Získali práci, po které toužíte? Dostali byste se na školu, kterou chcete studovat? Koupili si nový dům? Těhotenství? Zbavili se zdravotních potíží?  Více

 

Jaké je vaše jméno? Víte, že jméno ovlivňuje váš život?

Jaké je vaše jméno? Víte, že jméno ovlivňuje váš život?

Vaše jméno prozrazuje, kdo jste. Vaše datum narození ukazuje, kým byste měli být. Na jménech velmi záleží, protože jména vytvářejí osobnost, podmínky života a možnosti využití potenciálu. Důležitá nejsou jen jména lidí, velkou pozornost byste měli věnovat i výběru jména firmy či domácího mazlíčka. Více

Energie nikdy nelže, protože to neumí

Energie nikdy nelže, protože to neumí

Nikdo nemůže druhého obelstít svou energií. Nedívejte se jen očima. Používejte více svou přirozenou intuici. Své „vědění bez důkazů“. Více


Další články