Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

V pondělí 25. října bude LUNA ve znamení BLÍŽENCŮ. Věnujte se úklidu, plánování a organizování. Konstelace jsou nakloněny pracovním a jiným schůzkám. Pokud budete podepisovat nějaké smlouvy a vyřizovat úřední záležitosti, učiňte tak ideálně v ranních a dopoledních hodinách. Později odpoledne bude Luna již tzv. prázdná. V pondělí přistupujte k věcem důsledně a zodpovědně. Vyvarujte se přílišnému zpochybňování názorů ostatních, necitelnosti a kritice. Pamatujte, že kdykoli soudíte ostatní, nedefinujete je, definujete sami sebeZvažujte svá slova, než je vyslovíte. Nepřitahujte zbytečné potíže do svého života. Více na: https://www.astrocentrum.cz/kritika.

Barvou pondělí je REZAVÁ. Je to barva stability, podpory, spolehlivosti, a zdrženlivosti.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc říjen 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com