Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

V pátek 20. května bude planeta MERKUR v sextilu k JUPITERU. Toto planetární postavení přináší jasné a optimistické myšlení. Přeje byznysu a komerčním aktivitám, právním záležitostem, pohovorům a cestování. Je vhodné pro studium a efektivní komunikaci. Podporuje hlubší vhledy a schopnost vidět věci v souvislostech. Věnujte se plánům a dlouhodobým cílům. Zkuste se na věci dívat z větší perspektivy a ve svých vizích se neomezujte. Buďte flexibilní a otevření změně myšlení. Hledejte nové odpovědi. Šťastné náhody se objeví, když se sami ujmete vedení, budete odvážní a iniciativní. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/jupiter-ve-znameni-berana. Toto planetární postavení napomáhá odhadnout budoucí trendy. Sejděte se s přáteli a kolegy u dobrého oběda, diskutujte a naslouchejte. Pátek přeje seznamování a navazování nových přátelství.

Barvou pátku je MODRÁ. Symbolizuje důvěru, upřímnost, inteligenci, moudrost a věrnost. Pomáhá k rozvíjení duchovního života.  Zklidňuje a povzbuzuje soustředění a duševní práci.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc květen 2022


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com