Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

Ve středu 19. února vstupuje SLUNCE do znamení RYB, kde se bude pohybovat až do 20. března. Při této konstelaci byste měli věnovat pozornost svému nitru, číst psychologicky a duchovně orientovanou literaturu, každodenně meditovat a praktikovat vizualizaci. Sledujte také své sny. Hvězdné postavení vás také nabádá, abyste se zamysleli, zda přijímáte zodpovědnost za své chování. Když se objeví potíže, máte tendence si stěžovat, svalovat vinu na druhé nebo hrát roli oběti? Překážky se v životě člověka objevují, aby mu pomohly růst. Vše, co se v našich životech děje, má vždy smysl. I když momentálně významu některých nepříznivých událostí nerozumíme, neznamená to, že tam smysl není. Někdy člověk musí projít obtížným obdobím, aby pochopil, že může mít mnohem lepší život, než si kdy vůbec mohl představit. Více se dočtete na: https://www.horoskopy-online.cz/slunce-v-rybach. Konstelace středy jsou nakloněny návštěvám kadeřníka, kosmetickým ošetřením, manikúře, pedikúře a masáži.

Barvou středy je SVĚTLE MODRÁ. Je to barva bezpodmínečné lásky, oddanosti, důvěry a péče.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:by StuartMiles/freedigitalphotos.net


Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc únor 2020


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com