Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

Úterý 4. října bude LUNA ve znamení KOZOROHA až do oběda tzv. PRÁZDNÁ. V první polovině dne nebude vhodná doba pro zahajování velkých a ambiciózních projektů. Nezačínejte činnosti, které vyžadují sebekázeň a plné nasazení. Nechoďte na pracovní pohovor. Nepouštějte se do rozhovoru se svým nadřízeným. Obchodní jednání, pohovory a podpisy důležitých dokumentů směrujte na odpolední čas, stejně jako větší finanční transakce. V mezičase prozkoumejte své proti-cíle. Jsou to nejhorší možné scénáře, selhání a odstrašující příklady, které vás mohou dovést k optimálním výsledkům. Přemýšlejte o věcech, které ve svém životě/práci/vztazích NECHCETE, a poté si vytvořte seznam PROTI-CÍLŮ. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/proti-cile.

Barvou úterý je TMAVĚ ZELENÁ. Tato barva podporuje vyřizování praktických záležitostí. Je to barva rovnováhy a spolehlivosti. Pomáhá zmírňovat potíže při chřipce, zánětu průdušek a srdečních problémech.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc říjen 2022


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com