Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

Ve čtvrtek 29. července bude energická planeta MARS v opozitním postavení k JUPITERU. To by mohlo přinést potíže všude tam, kde si nejste zcela vědomi toho, co děláte. Překážkou vám může být přílišná potřeba dominovat a riskování. Přeceňování sil může zapříčinit nehody. Vyhněte se konfliktnímu a impulzivnímu jednání a přílišnému utrácení. Pozor také na podlehnutí flirtu a nevěře. Pokud se vám podaří zůstat v mezích norem a na zlaté střední cestě, může vám čtvrteční den přinést úspěch, a to hlavně v byznysu. Ve čtvrtek večer se MARS přesune do znamení PANNY, kde se bude zdržovat až do 15. září. Při tomto planetárním postavení se vám bude dařit, pokud budete disciplinovaní, pracovití a houževnatí. Toto postavení nepřeje riskantním akcím a ukazuje na potřebu efektivněji využívat času a energie. Konstelace bude vyhovovat především zrozencům znamení BÝKA, RAKA, PANNY, ŠTÍRA a KOZOROHA. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/mars-ve-znameni-panny.

Barvou čtvrtka je GRANÁTOVÁ. Je to barva distingovanosti, vznešenosti, noblesy a klidu.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc červenec 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com