Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

 

 

 

Čtvrteční ÚPLNĚK 12. prosince by mohl přinést proměnlivé nálady, zvýšený neklid a špatné spaní. Neplánujte si na tento den náročný program. Zejména zrozenci znamení BERANA, BLÍŽENCŮ, RAKA, PANNY, VAH, KOZOROHA, STŘELCE a RYB by měli jednat rozvážně, aby neudělali či neřekli něco nerozumného. Tato lunární fáze by mohla přinést změny do osobního života. Zadaní jedinci by se měli zamyslet, zda nenastal čas posunout vztah na vyšší úroveň. Úplněk je doprovázen konjunkcí Venuše se Saturnem a Plutem, naznačuje potřebu opravdovosti, loajality, zodpovědnosti a závazku. Úplněk by mohl přinést i krizi vztahu. Vztahy, které nejsou postaveny na pevných základech, by mohly i skončit.

Barvou čtvrtka je BÍLÁ. Je to barva naděje, klidu, spravedlnosti a ochrany.

 

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:by StuartMiles/freedigitalphotos.net


Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc prosinec 2019


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com