Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

Energie čtvrtka 6. května přináší nové lásky. Naše emocionální vnímavost na podněty a citlivost bude zvýšená. Při navazování nových vztahů postupujte pomalu a hleďte pod povrch. Mohou se objevit sklony k tomu vidět pouze to, co vidět chcete a obcházet tak nepříjemnou pravdu. Vyhýbejte se negativním lidem a těm, kteří chtějí ovládat váš život. Naše těla budou dnes citlivější více než jindy na všechny toxické látky, alkohol a léky. Jezte lehčí stravu a dejte přednost lehčí fyzické aktivitě. Najděte si čas sami na sebe a odpočívejte.

Barvou čtvrtka je ZELENÁ. Je to barva harmonie, klidu a rovnováhy. Obohaťte svůj jídelníček o zelené potraviny a projděte se v parku nebo v lese.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc květen 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com