Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

V pondělí 8. března se slaví MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN. Oslavujme skvělé úspěchy žen a pomáhejme dosáhnout jejich rovnoprávného postavení. Každý z nás by měl pomoci, změnit chování a způsob, jak se vzájemně podporujeme. Zkuste více podporovat sny a touhy svých přítelkyň, sester, matek, babiček, dcer nebo kolegyň z práce. Změňte stereotypy, že ženy nepodporují další ženy. Existují výzkumy, které ukazují, že ženy mají větší prospěch ze spolupráce se ženami, než když s nimi soupeří. Ženy, které podporují ženy, jsou v životě úspěšnější.  Konstelace pondělí přejí úklidu, organizování, zbavování se zbytečností. Věnujte se aktivitám, které dlouho odkládáte. Lunární fáze je vhodná pro návštěvu zubaře, dentální hygienu, vlasové úpravy i kosmetická ošetření.

Barvou pondělí je ČERVENÁ. Je to barva kuráže, motivace, síly a odhodlání.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc březen 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com