Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

Poslední lednová neděle bude ještě patřit LUNĚ ve znamení BÝKA. Nezůstávejte sami. Uspořádejte rodinné setkání a uvařte něco dobrého. Neděle přeje přátelským a milostným schůzkám, randění, zásnubám a vyznáním lásky. Den je vhodný pro zvelebování bytu a pro stěhování. Konstelace neděle jsou vhodné pro pobyt v přírodě. Nezapomeňte si obstarat nepostradatelný lék, chůzi! Procházky na čerstvém vzduchu prospívají vašemu tělu a mysli. Podle mnoha vědeckých studií pohyb v přírodě snižuje stres, úzkost, únavu, zmírňuje deprese. Podporuje kreativní myšlení a dodává energii. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/proc-chozeni-prospeje-vasemu-telu-a-mysli.

BARVOU neděle je SVĚTLE ZELENÁ. Dodá vám energii, svěžest, jasnost a pohodu. Dopřejte si čerstvou zeleninu.

 

Upozornění! Na texty se vztahují autorská práva. Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc leden 2023


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com