Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Napsali jste nám

Roční horoskopy

„…Bezva stránky. Upřímně, ještě jsem nečetla žádný horoskop, který by mi tak padnul na tělo jako ten Váš.“ Renata M.

"Koupila jsem si váš roční horoskop před několika měsíci. A již nyní mohu s jistotou říci, že mi byl důležitým zdrojem informací, které vedly ke správnému rozhodnutí … " Kateřina Č.

"…líbí se mi, že váš roční horoskop není naplněn osudovým předpovídáním, ale ukazuje na tendence a nechává na člověku, jak s nimi naloží…" Jakub S.

„…po roce se na Vás obracím opět s prosbou o co nejrychlejší zpracování horoskopu. ……Vracela jsem se a vracím se k němu opakovaně a ráda... děkuji s pozdravem Kateřina O.

„… Děkuji vám za rychlou odpověď. Mile jste mě překvapili s odpovědí. Čekala jsem, že mi pošlete jen odkaz na horoskop, který si mám nechat vypracovat. Osobní konzultaci bych velice ráda uvítala, ale bydlím….  Děkuji vám za vaši vstříctnost a přeji vám všem hezký den. S pozdravem Zdeňka O.

„ …Děkuji vám za horoskop. Je hezký, přehledný a srozumitelný. Udělal mi radost. Ještě jednou děkuji a přeji vám hezký den. S pozdravem Zdeňka O.

„… velice Vám děkuji za Vaše rychlé zpracování horoskopu. Jsem pokaždé velmi spokojená! Děkuji! S pozdravem a přáním příjemných letních dnů Jaroslava M.

„..To je nyní asi vše, co potřebuji vědět. Jen na závěr bych chtěla poděkovat za hezké zpracování, řekněme, že v některých obdobích již vím, že budu muset jistě situace řešit a když jsem si prečetla horoskop, jsou tam zmíněny. Celkem mne to, ač přes ne vždy příjemné diskuze, potěšilo, protože jdu zřejme správnou cestou..." ANNA M.

 

Osobní horoskopy

“... velice Vám děkuji za zpracování a zaslání mého osobního horoskopu. Po jeho přečtení jsem objevil mnoho pravdy, která mi byla doposud skryta či nějakým způsobem zahalena. S pozdravem Matěj U.

"Ten nejužitečnější Vánoční dárek, jaký jsem kdy dostala." Petra M.

“…Analýza mého nativního horoskopu je prostě dokonalá, na světě jsem 45 let, tudíž jsem již něco prožila a mohu Vás i čtoucí příznivce ubezpečit, že 99% horoskopu je přesná. Člověk se sice sebou zaobírá a je přemýšlivý, dumá, zkoumá a naslouchá, ale když Vám to takto někdo doslova naservíruje na stříbrném podnose, tak nestačíte zírat.Navíc je horoskop úhledně vázán, tedy žádný cár papír A4 či něco podobného. Byla jsem velmi mile překvapena a navíc mě to opět donutilo hlouběji o sobě přemýšlet. Moc Vám chci poděkovat a vřele doporučuji ostatním k zakoupení horoskopu, máte se nač těšit….“ Monika Michaela Zemanová, facebook

„…děkuji za velmi pěkné zpracování mého horoskopu. Je trefný a opravdu přesně vystihuje můj charakter, bohužel souhlasí i mé stinné stránky. Rozhodně to stojí za zamyšlení! „ Šárka M.

„Chtěla bych Vám opravdu velmi vřele poděkovat za neuvěřitelně rychlou práci! Absolutně jsem nepočítala s tím, že svou kamarádku budu moc překvapit a včas k jejím narozeninám předat vytoužený dárek…“Lucie H.

"Musím se přiznat, že mi nebylo zcela příjemné číst o svých stinných stránkách, ale musím vám dát za pravdu. Je neuvěřitelné, jak jste se trefili…." Jitka B.

" Analýza mého horoskopu mi otevřela oči. Mockrát vám děkuji." Jiří P.

„Děkuji za poslaný horoskop. Jsem přesvědčena, že informace z horoskopu mi pomohou pochopit spoustu událostí, které se mi dějou a mohu si tak lépe pohlídat mé reakce…„ Lenka K.

„Děkuji za horoskop máte ho opravdu skvěle vypracovaný . Naprosto skvěle sedí a budu-li opravdu sebekritický musím přiznat, že máte ve všem pravdu.“ Ewald F.

„Pekný deň Vám prajem, chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie horoskopu na 3 roky….  Minulý rok ste mi robili osobný horoskop a chcela by som sa Vám zaň dodatočne podakovať….“ Lubica G.

„…horoskop od Vás dorazil v pořádku a nezbývá mi než poděkovat. Až na drobné odchylky (např. tendence slibovat příliš), které souvisejí spíše s výcvikem a tíhou zkušeností, vše dokonale sedí. Nejvíce mě zasáhl …… Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů a pocit naplnění při Vaší práci.“ Lucie S.

„… jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit vaší soutěže, jen jsem netušila, že vyhraju :D a osobní horoskop od vás již mám :) Myslíte, že bych místo osobního horoskopu mohla dostat roční prognózu? Pokud by to nebylo možné, tak bych nechala udělat osobní horoskop pro někoho z mých přátel! Zatím vám moc děkuji!  S pozdravem a přáním krásných dní Markéta B.

„Dobrý den, ráda bych si touto cestou objednala osobní horoskop s výkladem do budoucna, k osobnímu vyzvednutí. Jsem Váš letitý klient ……“ S pozdravem  Olga G.

„….Mnohokrát děkuji, vaše služby jsou opravdu profesionální. Ohledně konzultace se ráda ozvu.“ Mnoho spokojených klientů přeje Jana D.

„….je to už pár let nazpět, kdy jsem si od Vás zakoupila svoji analýzu horoskopu. Byla jsem opravdu nadšená. Četla jsem si to několikrát dokola za sebou a porovnávala se svým skutečným životem :-) Nyní jsem to znovu vytáhla ze šuplíku a nestačím se divit. Ano, to přesně sedí! Poznávám v tom sama sebe, svoje strachy, vlastnosti a postoje, to jsem přesně já! Prožívám poslední dva roky změny. Cítím, že jsem na cestě k sebepoznávání a překonávání překážek, které se stávají výzvami. Je mi teprve 27 let, ale cítím, že musím svůj život změnit, překročit komfortní zónu a dělat to, co mě opravdu naplňuje a baví. Au, změny bolí, ale stojí to za to. Chce to zatnout zuby a jít dál. Právě neúspěchy nás posílí. A já Vám velmi děkuji, že i skrze analýzu horoskopu poznávám samu sebe a oblasti, na kterých budu pracovat… Nyní máte vystihující článek na měsíc duben, kde píšete:  "Planetární postavení vám pomáhá začít znovu a jinak. Změňte něco ve svém životě. Objevte nového koníčka. Přeměňte sami sebe. Buďte tou nejlepší možnou verzí sama sebe. Prozkoumejte, v čem jsou vaše jedinečné kvality. Pokud vás nic nenapadá, pak se zeptejte svých přátel či příbuzných. A vzpomeňte si na své touhy a sny, které jste měli jako děti. To jsou obvykle ta přání, která byste si měli dovolit v životě realizovat." To je přesně "ono", jak to nyní cítím.  Já Vám velice děkuji za sebepoznávání skrze horoskopy a další úžasné články (Miluju každodenní články na facebooku! :-) ) Přeji Vám další spokojené zákazníky a přibývající úspěchy. S pozdravem a přáním krásného dne  Pavlína

„Dobrý den, moc Vám děkuji za vypracovaný horoskop naší dcery. Když jsem ho četla, nemohla jsem uvěřit, jak "sedí". Manžel se dokonce ptal, jak dlouho jsem s Vámi o dceři mluvila :-). Doufám, že dceru potěší a především si z něj vezme to, co potřebuje.“ Bára K.

“…Dnes mi od Vás přišel osobní horoskop. Jsem teprve v půlce, ale za to v úplném úžasu, jak to všechno sedí! Ani já sama bych se takhle nepopsala. Je to zvláštní o sobě číst. Mockrát Vám děkuji a přeji Vám spoustu stejně spokojených zákazníků…” Martina Maruš Volfi, facebook

"Milé Astrocentrum, dnes mi od vás přišel osobní horoskop. Z celého svého srdíčka za něj moc děkuji...je úžasný, v tolika věcech sedí...Moc,moc za něj děkuji." Jitka Rosslerová, facebook

"... horoskop jsem si koupila už v roce 2006 a dodnes říkám, že to je nejlepší dárek, jaký jsem si kdy dala." R. Dostálová

"Dobrý den, v pondělí mi od Vás přišel osobní horoskop. Mockrát Vám za něj děkuji, velice mne překvapilo, jak moc odpovídá skutečnosti!" Radka Kovaříková, facebook

"Dobrý večer. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za moji výhru v podobě osobního horoskopu. Dnes mi došel a jsem ještě víc nadšená, než když jsem se radovala z výhry. Zpracování je výborné, knížečka krásná a její obsah je přesný! Jen jsem kývala hlavou, když jsem si četla o svých vlastnostech a jen se mi hodně věcí potvrdilo, tak jak jsem je viděla sama. Všem klientům astrocentra doporučuji, svým přátelům poreferuji a do budoucna uvažuji o osobním horoskopu jako o vhodném dárku pro nejbližší. Ještě jednou děkuji!" Vendulka B.

"...horoskop jsem si koupila již před pěti lety. Každý rok o svých narozeninách se k němu vracím. Celý si ho přečtu a vždy tam nejdu něco "nového". Některé věci mi prostě doklaply až teď. A věřím, že za rok tam najdu zase nějaké "překvapení". ...." Petra Z.

"Na základě horoskopu dcery jsem nechala udělat horoskop i sobě a manželovi. Pořád tomu nemůžu uvěřit, jak je možné, že to tak "sedí"...pomáhá mi to i pochopit můj život, ve kterém se teď trochu vracím do minulosti. Už vím, proč se říká, že je něco "psáno ve hvězdách" :-). Je to vážně neuvěřitelné..." Bára


 

Dětské horoskopy

„Vážený kolektive:-), provázíte mě již dlouhou dobu, za to Vám děkuji. Ale především za 2 horoskopy, které jsem nechala udělat svým vnoučátkům Adámkovi a Ellince…. za to Vám děkuji, za jejich elegantní provedení a celkově…“ Magda P.

“Velmi se mi líbí Vaše stránky, pravidelně využívám Vašich předpovědí. Vnuk má od Vás kvalitně zpracovaný horoskop pro svůj život. Přerušení pravidelného příjmu horoskopů pro sebe a členy mé rodiny mě zaskočilo. Naštěstí tu jsou Vaše stránky na vynikající úrovni. Tam jsem našla odpovědi na své otázky.“

"Jsem ráda, že jsem si koupila dětský horoskop…Je mi velkou inspirací při výchově mé dcery. Pomohl mi lépe ji rozumět…." Alena H.

" I když jsem nebyla astrologii příliš nakloněna, dětský horoskop jsem musela ocenit. Dostala jsem ho od své kamarádky. Nevěděla jsem si rady se svým pětiletým synem. Analýza jeho horoskopu ukázala na chyby, kterých jsem se nevědomě dopouštěla..." Petra D.

„Děkuji Vám moc za zpracování horoskopu mé dcery. Je to velice poučné a zajímavé….  Erika M.

„Dobrý den, děkuji Vám za zaslání horoskopu, věřím, že nám při výchově naší dcery určitě v mnohém bude nápomocný…. Jana V.

„Dobrý den, právě jsem si objednala roční horoskop od dubna 2012. Již minulý rok jsem si objednala zpracování horoskopu mé dcery a byla jsem velmi spokojená.“ …. Srdečně zdraví Simona M.

„Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za expresní zpracování a odeslání dětského horoskopu. Horoskop jsem věnovala jako dárek a sklidil veliký ohlas. Ještě jednou  moc děkuji….“ Monika K.

„ Dobrý den, objednala jsem si u Vás už po několikáté dětský horoskop a vždy sklidil velký úspěch. Moc děkuji za vstřícné jednání a rychlé vyřízení.“ Monika K.

"Koupila jsem dětské horoskopy svým vnoučátkům. Jejich rodiče se nejdříve zlobili, že utrácím peníze za takové hlouposti. Pak ale byli překvapeni jak přesně horoskop popisuje jejich děti..." Marie B.

"Zhruba před 7 lety jsem si u vás koupila 2 dětské horoskopy svých tehdy malých dcer. Tenkrát jsem si horoskopy přečetla, říkala si, že by bylo pěkné, pokud by se to vyplnilo a založila je. Zkraje letošního roku jsme se stěhovali. Při balení jsem horoskopy našla a znovu si je s manželem přečetla. V úžasu jsme zjistili, že jste naše dcery dokonale popsali. Nevím jak to děláte, ale děláte to skvěle. I proto jsem se rozhodla si nyní objednat horoskop sama pro sebe..." Kateřina P.


Tříletý horoskop

„ Dobrý den, chtěl bych si nechat udělat tříletý horoskop pro mou osobu. Už jsem od Vás odebral tříletý horoskop v minulosti……“ Tomáš N. 

"Před necelým rokem jsem si objednala váš tříletý horoskop. Zrovna jsem procházela obtížným obdobím a chtěla jsem vědět, kdy ty "hrůzy" skončí. Váš horoskop mi to nejenom ukázal, ale i naznačil další vývoj…" Lenka B.

"... Neustále se k textu horoskopu vracím. Je mým dobrým poradcem, když stojím před nějakým rozhodnutím…. Jsem opravdu mile překvapená, děkuji vám." Jana Z.

„Děkuji za poslaný horoskop. Jsem přesvědčena, že informace z horoskopu mi pomohou pochopit spoustu událostí, které se mi dějou  a  mohu si tak lépe pohlídat mé reakce…„ Lenka K.

 

Kalendář

“Dobrý den, milé Astrocentrum,

"..předem mého e-mailu bych Vám chtěla poděkovat za Vaše úžasné služby, která nabízíte. Určitě jich využívám, hlavně skvělého Astrokalendáře. Díky Vám se můj život stal o poznání lepším - jsem lépe připravená na denní záležitosti a využívám pozitivních konstelací…” Lucka J.

„Děkuji týmu astrocentra za zasílané horoskopy ai kalendář, který jsem si od vás objednala.“ Marcela S.

„Dobrý den i Vám! Děkuji za zprávu. Kalendář od vás již mám a jsem spokojen….  Roman B.

 

Denní, týdenní a měsíční horoskopy

..děkuji za krásné horoskopy, zvláště tento mne úplně očaroval, možná je to tím, že  už o tom nepřemýšlím a už vím a věřím...moc milý horoskop /to je těma rybama/...hana

Milé Astrocentrum, tisíceré děkuji za týdenní horoskopy. Velmi si toho vážím a řídím se situacemi, které jsou mi ušité na míru. Mnohonásobně se mi zkvalitnil život, zlepšila jsem si vztahy kolem sebe a pracuji i na dalších situacích, které jěště potřebuji zvládnout. Jsem za tyto astrologické horoskopy nesmírně vděčná...  Jarka V.


" Díky za tento rok, ve kterém jste mi byli nakloněni a posílali horoskop každý týden.Tak jak jste mi napsali že mám projevit vděčnost začínám tedy Vámi, že jste mně usměrňovali a dodávali kuráž když jsem nevěděla kudy kam. Veliký díky a přála bych si abyste všichni kteří se podílí na tuto práci i když to je zábavnou formou psáno je to některým lidem milé jako mně, ……..  ráda si přečtu váš horoskop který ja formulován s citem a nikoho neuráží, ráda si je vždy přečtu…” M.V.

Vaše týdenní a měsíční horoskopy sleduji již rok, pokaždé se na ně těším a zamýšlím se nad nadcházejícím obdobím. Když se pak dívám zpětně, tak v mnoha věcech opravdu vychází. Anna K.

„…dnes jsem na svém mailu neměla Vámi posílaný týdenní horoskop a nenašla jsem ho ani ve spamu. Vždy jsem na něj moc zvědavá a snažím se svůj program ladit právě podle něj. Mohu jej ještě očekávat?“ Edita L.

„Mile Astrocentrum. Som velmi rad ze mam to stastie a natrafil som na Vas. Neviem ako to robite, ale to co robite sa mi paci. Som Vam vdacny za to. Preto by som Vam rad zaprial co najviac potesenia, radosti, inspiracie vo Vasej praci a medziludskych vstahoch …. Vsetko dobre zo srdca prajem.“ Pavol.

"Nejprve jsem se bála, že se dozvím něco co nechci, ale musím říct, že horoskopy od Astrocentra jsou postavené na něčem jiném než na předpovídání špatných událostí a zdravotních problémů…." Kateřina M.

"Už se nebojím dělat zásadní rozhodnutí, protože je vždy mám s kým konzultovat…." Petynka

„…Jinak musím říci, že vaše horoskopy jsou neuvěřitelně přesné cca na 80%. I když něčemu třeba nechci věřit, je to pak tak.“ Květa H.

„…Vždy se již v neděli večer těším na váš pondělní mail-horoskop na další týden, co mě čeká a nemine, protože jste 1. Od vás mi to fakt z 90% vychází, to dobré i to horší.. Moc vám za to chci poděkovat….“ Iva O.

„Děkuji za zasílání horoskopů, hodí se. Jinak, ty denní na FB si čtu vždy s odstupem minimálně 10 hodin - a ono Vám to hezky vychází.“ Hezký den přeje Henrieta V.

„…musím Vám moc poděkovat za vaši službu, kterou mi poskytujete. Vaše předpovědi opravdu jak se říká "sedí".Už když jsem začala číst začátek říjnové konstelace, jako kdyby jste viděli do mé duše, do toho, co vyciťuji a do věcí, kterými právě procházím a řeším.Tato konfrontace-vaše astrální výpočty a mých niterných pocitů mi v životě moc pomáhá…“ Alena Č.

„..velmi děkuji za aktuální horoskop 40. týdne, který jste předpoděli víc jak 100 % spolehlivě. Neuvěřitelné! Díky za Vaše skvělé rady a těším se, jak si obzvláště tento týden užiju a odůvodním si to Vaší skvělou předpovědí.“ Jaroslava M.

„…chci Vám poděkovat za ochotu, s jakou jste mi při Vašem jistě velkém vytížení odpověděli. Moc jste mi pomohli a já se jistě správně rozhodla. S Vašimi horoskopy jsem spokojená a myslím si, že Vaše práce je velmi záslužná a život nás všech, kteří se jimi trochu řídíme, je snazší a radostnější.“ Helena

„Děkuji za zaslání týdenního i měsíčního horoskopu, zdravím obě astroložky,  zpracovávání jejich horoskopů je výborné, s ostatními horoskopy dostupnými na netu nesrovnatelné. Přeji jim hodně radosti s dětmi.“ Erika P.

„Ráda bych Vám poděkovala za horoskopy, které mi posíláte už téměř dva roky. Pomáhají mi pochopit souvislosti v mém životě, které bych si nedokázala sama vysvětlit. Mockrát děkuji za skvěle odvedenou práci.“  Simona H.

„ …často si hodnotím týden potom co je za mnou a pak si znova přečtu co tam bylo napsáno.... neuvěřitelné, opravdu ...“ Katarina D.

„Moc Vám děkuji za zasílání týdenních horoskopů, které přečtu v pondělí  a pak následující pondělí a ověřuji, jak vše vychází. Je to neuvěřitelné...“ Ivana K.

„Chci vám poděkovat za vaše stránky, jimž jste umožnily vzniknout. Jsem jimi bez přehánění nadšena, protože horoskopy jsou mojí láskou. Kromě svého horoskopu, který je skutečně pravdivý, jsem si také přečetla horoskopy celé mojí rodiny a moc se mi líbí. Také si nechám posílat horoskopy na svou mailovou adresu. Díky za všechny tyto možnosti…“ Patricia H.

„Děkuji za zasílání Vašich horoskopů. Ráda si je čtu a někdy se dle nich řídím.“ Jana N.

„Chtěla bych Vám jménem celé naší rodiny poděkovat za prováděné služby, hlavně za horoskopy zdarma a jejich pravidelné zasílání, což v dnešní době není tak časté….“ Johana T.

„Vaše stránky jsou opravdu výborné. Také se mi velmi zamlouvá možnost posílání horoskopů e-mailem. Jen zde postrádám větší rozsah horoskopů. Třeba čínský, egyptský ať se dá vybírat z více možností. Doufám, že mou připomínku zvážíte a příště se budu na vaše stránky vracet ještě radši než dosud. Vykonáváte skvělou práci jen tak dál! „ Vaše e-mailová navštěvovatelka Gabriela...

„Chtěla jsem vám poděkovat za zasílání horoskopů, jste bezvadní.“ Michaela H.

„Vážení, marně jsem dnes čekala na týdenní horoskop. Je mi líto, že službu, kterou jsem si tak oblíbila, jsem neobdržela. Prosím o zasílání týdenního a měsíčního horoskopu jako dosud. S přáním krásného dne Stanislava B.

„Dobrý den, prosím o pokračování v zasílání horoskopů. Pravidelně jsem od vás dostávala horoskop na týden, měsíc…. Prosím o pokračování v zasílání.“ Děkuji Nováková

„Děkuji vašemu kolektivu za skoro půlroční zasílání horoskopů a přeji vše nejlepší ….“ S pozdravem Jarka

„Dobrý den, moc děkují za výstižné předpovědi a těším se na další týdenní a měsíčni horoskopy……. s úctou Ellen Š.

„Dobry den, uz niekolko rokov som pravidelne dostavala od Vas tyzdenny a mesacny horoskop. Kazdu nedelu som s radostou ocakavala Vas mail a citala, co ma caka a neminie. Nikdy ma nesklamal vas service… Avsak pred tromi tyzdnami mi prestal prichadzat Vas mail. Velmi mi to chyba a neviem z akeho dovodu to bolo zmenene.
Prosim Vas o overenie mojej registracie a o znovu zasielanie uzasneho horoskop.“
Saskia M.

„Přeji Vám krásný den, dámy na Astrocentru, chtěla bych Vás po delší době opět pozdravit a poděkovat Vám za skutečně trefné horoskopy, které opravdu sedí. Je vidět, že máte sehraný tým, který této věci skutečně rozumí. Většinou beru varování od Vás, a informace, zejména retrográdní Merkur apod. velmi vážně. Není radno plout proti proudu a násilím se pokoušet o nějaké změny, pokud tomu není hvězdná konstelace nakloněna. ……..Přeji Vám milé skvělé a chytré dámy na Astrocentru, abyste byly nadále tak úžasné:)))) a velkorysé, a abyste nadále posílali svým registrovaným zákazníkům vynikající horoskopy, které odrážejí realitu, a vše co napíšete, je psáno opravdu s nadhledem, a nad věcí:))) tohle snad ani chlapi nedokážou, něco takového, tohle je výsada žen, tedy patří Vám VELKÁ POKLONA A DÍKY ZA VŠE CO MI POSÍLÁTE. Krásný den přeje Lentilka

„.. perfektní! psali jste, že si mám zálohovat data v pc, která můžu nenávratně ztratit.. hádejte, co se předevčírem stalo ???? fotky z přestavby jsou napadené virem, tzn. nenávratně pryč... a nyní to čtu v horoskopu na srpen :P“ Lucie

„… aha - tak proto ode mě můj syn nedostal dopis na tábor a už se ho zcela jistě nedočká, protože zítra z tábora přijede po 14 dnech domů! A to jsem mu ho posílala hned 2 dny po odjezdu:( I když sebou má mobil, chtěla jsem, aby zažil kouzlo ručně psaného dopisu a roztržení obálky, protože ve světě sms si tohoto obřadu už nemá moc šancí užít a Merkur nám to klidně překazil....“ Ivana

„Dobrý den, nejsem si jistá zda Vám tento e-mail přijde, ale zkusím to :-) Zhruha před dvěma týdny jsem omylem klikla na odhlášení mailu horoskopů, které jsem dostávala na každý měsíc a týden. Jsou to už celá léta, co jsem se u Vás registrovala, takže si ani nepamatuji login.Tak jsem Vás chtěla požádat, zda by bylo možné touto cestou zařídit, aby mi horoskopy zase chodily..? zbožňuju je, bylo to něco, na co jsem se těšila každé pondělní ráno :-)…“Tereza B.

„Děkuji. Vaše horoskopy skutečně svědomitě a pravidelně čtu a snažím se přizpůsobit své chování a jednání. Moc mi pomáháte…“ Libuše M.

„Milé Astrocentrum :-) děkuji za pravidelné zasílání horoskopů a přeji Vám  krásné Vánoční období plné pohody, lásky a potešení se svými  blízkými .... Horoskopům se budu těšit i v příštím roce :-) Jana Ch.

„Chtěla bych vám poděkovat za zasílání horoskopů během celého roku a popřát vám kliendé vánoční svátky a spoustu spokojených klientů jako jsem já. Marcela S.

„Dobrý den, mám ráda Vaše horoskopy, vždy mě nabijí, zrovna nyní mi moc pomohl děkuji za ně s pozdravem Renata K. určitě je budu ráda dostávat nadále“

„Dobrý den, přečetla jsem si svůj týdenní horoskop a překvapil mě styl, jakým je napsán. Je velmi empatickým a příjemným způsobem vyjádřeno, jak to bude vypadat a dobré rady k tomu.“ Děkuji. Laura

 

Astroportrét

„Když jsem si jen tak ze zvědavosti nechala udělat svůj astroportrét, musela jsem žasnout. Není to poprvé, co navštěvuji stránky věnované astrologii, ale věřte, že nikde nepopsali mou osobnost a povahu tak skvěle a přesně jako Vy. Na to, že jsou údaje vyhodnocovány počítačem jsou velmi precizní.  Věřte, že Vaše stránky budu doporučovat.“ Lucie  

„Ať se Vám i nadále vaše záslužná práce daří. Děkuji.” Miloslava D.

„Dobrý den, náhodou jsem objevila Vaše úžasné stránky, sama jsem si zadala svůj astro portrét a byla jsem překvapená. Vše zapadá, jsem moc spokojená. Dětské horoskopy jsou také přesné. Teď, proč Vám píšu. …. „ Mnohokrát děkuji za informace, s přáním pěkného dne Lenka Ch.

„Dobrý den, vaše HOROSKOPY jsou skvělé. Mohla by jsem jenom chválit a také budu:-)“ Děkuji moc Kateřina Č.

 

Astropochvaly

„Dobrý den, vaše stránky se mi moc líbí a je příjemné najít - po zrušení časopisu Astro - tým lidí, kteří se se zájmem věnují astrologii. Jsem laik, ale soustavným čtením a nákupem odborné literatury jsem nabyla přesvědčení, že nejdůležitější okamžiky v životě by člověk měl plánovat právě s ohledem na hvězdné konstelace. Na Vašich stránkách mě zaujala tabulka tzv. "prázdného měsíce…“ Mockrát Vám děkuji. Kateřina K.

„ Zdravím Vás, po velmi dlouhé době jsem navštívil stránku s horoskopy a musím zodpovědně říct, že jsem byl velmi mile překvapen Vaším horoskopem, který byl poměrně přesný, ne, že bych nevěřil horoskopům, ba naopak jsem vyznavačem východní filosofie a jsem niterně přesvědčen, že již narozením v určitý den, rok, hodinu i místo nebývá náhodné, a proto každý má své pověření a svůj osud ve vlastních rukách a je pouze na dotyčném(é), jak se vším naloží, ať v dobrém či špatném, není náhodné, že v minulosti se moudří lidé obraceli k astronomům a lidem, kteří věštili budoucnost, příkladů v dějinách je mnoho, a proto to není náhoda, že se spoléhali na dobře mířené rady a budoucnost jim pak dala za pravdu, proto si dovoluji Vám popřát, aby ve Vašem odvětví, které se jako pták Fénix opět dostává na výsluní, tak jako tomu bylo před několika stoletími i tisíciletími…….. Jsem s pozdravem za velmi užitečné počtení na Vašich stránkách…“ Lubor H.

„Já nemám vypracovaný horoskop z astocentra, ale mám ho už delší čas, je mi 51 let a vím, že spoustu věcí se tak děje. Jsem ráda, že ho mám, protože tak nějak můžu předejít spoustě věcí. Mají ho i mé obě dospělé děti, je na nich jak s informacemi naloží. Má ho vypracovaný i vnučka, téměř hned po narození. Je dobré vědět, kam ji směřovat a jak ji vidět. Je mi líto, že v době kdy jsem byla já ve věku mých dětí se nám toho nedostávalo. Myslím, že tento horoskop je velmi důležitý pro práci s dítětem a o porozumění jemu.“ Emilie

„Dobrý den, děvčata, děkuji za odpověď. Utvrdily jste mě v mé domněnce, že děláte velký kus kvalitní práce. Již jsem si od vás v minulosti objednal osobní horoskop a nelituji toho-naopak…“ Martas


Milé Astrocentrum, děkuji za přání milé i za s Tebou vzácné chvíle.
Zvedám pomyslnou sklenku - a na zdraví nám oběma!
Zastavím čas na chvilenku - to se to hvězdám povídá...
Všechno krásné - a hvězdy jasné! 
Vaše stálá Štírka - Helka, čarodějka bez kopejtka i pírka.