Horoskop na tento den

 

V neděli 26. února vstupuje MERKUR do znamení RYB. V tomto postavení je myšlení zabarveno emocemi. Budete otevřenější a vnímavější vůči různým znamením a inspiracím. Měli byste také číst duchovně zaměřenou literaturu a věnovat se spirituálnímu studiu. Je důležité, abyste v něco věřili. Sledujte také své sny. Budou vám nápomocné v každodenním rozhodování. V neděli nastane NOVOLUNÍ ve znamení RYB. Období po novoluní je příznivým časem pro uměleckou práci, kreativní činnosti a nápomocné profese. Je to ideální lunární fáze pro zahájení nových projektů a činností, ve který využijete své intuice, kreativity a citlivosti. Více se dočtete na: http://www.horoskopy-online.cz/novoluni-ve-znameni-ryb.

Barvou neděle je INDIGO. Podporuje duchovní schopnosti, prohlubuje intuici. Oblečte se do této barvy nebo noste šperky s ametystem či akvamarínem. To jsou kameny duchovní čistoty a pomáhají harmonizovat tělo a mysl. 

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:by StuartMiles/freedigitalphotos.net

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop zdarma

Horoskop zdarma na měsíc únor 2017


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: Stuart Miles / freedigitalphotos.net