Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

O ASTROCENTRU

Tak, jako všechny velké věci začaly vizí, i my jsme měly sen. Přiblížit astrologii lidem. Ukázat jim, že se jí nemusí obávat, že jejím smyslem není předpovídat šťastný nebo nešťastný osud. Astrologie může lidem pomoci lépe se poznat, plně využívat svého potenciálu, může být užitečná při rozhodování, pochopení smyslu nepříjemných událostí a lepším načasování různých aktivit. Naším cílem je, aby se astrologie stala součástí každodenního života nás všech.

Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál a mít spokojenější život.

ASTROCENTRUM je astrologický portál nebulvárního charakteru, který vznikl v roce 2004. 

Martina Kok
Narodila se ve znamení Štíra. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a Pražskou psychoterapeutickou fakultu. Pracovala v bance a telekomunikační společnosti. V roce 2004 založila společnost ASTROCENTRUM, kterou v současné době řídí. Astrologii studovala v Čechách i v zahraničí a praktikuje ji více než 35 let. Od roku 2008 studuje a praktikuje kabalu. S manželem a synem žije v Praze a v Amsterdamu. Zpracovává osobní, roční a tříleté horoskopy, píše týdenní,  měsíční horoskopy, astrologické a duchovní články, poskytuje osobní konzultace.
Lena Višinská
Narodila se ve znamení Raka. Vystudovala Obchodní akademii a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu. V oboru cestovního ruchu pracovala střídavě v Čechách a v zahraničí. S partnerem a synem žije v Praze. Astrologii se aktivně věnuje od roku 2011, v ASTROCENTRU pracuje od roku 2015. Věnuje se kontaktu s klienty, osobním konzultacím, dětským horoskopům, reklamě a marketingu. Píše denní horoskopy, astrologické a duchovní články.
Věra Kyselová
Narodila se ve znamení Býka. Vystudovala ekonomickou školu. V roce 2010, po rodičovské dovolené, se začala intenzivně zajímat o marketing a sociální sítě. Pro ASTROCENTRUM pracuje od roku 2012 a spravuje profil společnosti na Facebooku a Instagramu. Je vdaná a má syna a dceru. Spolu s manželem se stará o malé rodinné Kyselovic hospodářství, ve kterém se zaměřují na pastevní chov skotu Aberdeen angus, koz a slepic. Prodávají vyzrálé BIO hovězí maso a vajíčka z volného chovu.

TÝM ASTROCENTRA

zleva: Lena Višinská,  Martina Kok a Věra Kyselová.

foto - Lucie Illésová

Kancelář máme v samém středu magické Prahy, v Jáchymově ulici,  jen pár kroků od Staroměstského náměstí.