Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

O ASTROCENTRU

Tak, jako všechny velké věci začaly vizí, i my jsme měly sen. Přiblížit astrologii lidem. Ukázat jim, že se jí nemusí obávat, že jejím smyslem není předpovídat šťastný nebo nešťastný osud. Astrologie může lidem pomoci lépe se poznat, plně využívat svého potenciálu, může být užitečná při rozhodování, pochopení smyslu nepříjemných událostí a lepším načasování různých aktivit. Naším cílem je, aby se astrologie stala součástí každodenního života nás všech.

Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál a mít spokojenější život.

ASTROCENTRUM je astrologický portál nebulvárního charakteru, který vznikl v roce 2004. 

Martina Kok
Narodila se ve znamení Štíra. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Pracovala v bance a telekomunikační společnosti. V roce 2004 založila společnost ASTROCENTRUM, kterou v současné době řídí. Astrologii studovala v Čechách i v zahraničí a praktikuje ji více než 30 let. S manželem a synem žije v Praze a v Amsterdamu.
Lena Višinská
Narodila se ve znamení  Raka. Vystudovala Obchodní akademii a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu. V oboru cestovního ruchu pracovala střídavě v Čechách a v zahraničí. S partnerem a synem žije v Praze. Astrologii se aktivně věnuje od roku 2011, v ASTROCENTRU pracuje od roku 2015. Zpracovává dětské horoskopy a je zodpovědná za administrativu, distribuci horoskopů, kontakt s klienty, reklamu a marketing.
Věra Kyselová
Narodila se ve znamení Býka. Vystudovala ekonomickou školu. V roce 2010, po rodičovské dovolené, se začala intenzivně zajímat o marketing a sociální sítě. Pro ASTROCENTRUM pracuje od roku 2012 a spravuje profil společnosti na Facebooku. Je vdaná a má syna a dceru.

TÝM ASTROCENTRA

zleva: Lena Višinská,  Martina Kok a Věra Kyselová.

foto - Lucie Illésová