Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

Ze středy na čtvrtek 24. června nastane SVATOJÁNSKÁ NOC. Lidé věřili na očistnou sílu ohně, pro milostnou magii se používalo devět bylin, známých jako devatero kvítí. Naši předci věřili, že o Svatojánské noci mají léčivé byliny největší sílu, a proto se v noci chodilo na sběr bylin. Pomocí svatojánských květin se také věštilo a používaly se k rituální ochraně domova a očistě těla. Ve čtvrtek nastane magický ÚPLNĚK ve znamení KOZOROHA a VENUŠE bude stát v opozitním postavení k PLUTU. Planetární postavení ukazuje na zvýšenou sexuální touhu, vášeň a náhlé milostné vzplanutí. Opatrně na flirtování a nevěry, mohli byste si přivodit značné potíže. Máte doma kámen Onyx? Mějte ho při sobě. Jeho energie podporuje sebekontrolu, koncentraci a pokoru. 

Barvou čtvrtka je ČERNÁ. Je barvou důstojnosti, rozvahy a moci. Oblečte se do černé, potřebujete-li si udržet odstup od okolí a ochránit svou vnitřní zranitelnost. 

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc červen 2021Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)