Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

 

V PÁTEK 21. září bude LUNA ještě procházet znamením VODNÁŘE. To je ideální konstelace pro politická vyjednávání, vzdělávání, výzkum, pořádání protestních a charitativních akcí. Spojení SLUNCE a MERKURU ve znamení PANNY ukazuje na efektivní koordinaci mnoha aktivit. V komunikaci se bude dařit především zrozencům znamení BÝKA, RAKA, PANNY, ŠTÍRA a KOZOROHA. Ti by měli být přesvědčiví a úspěšní při schůzkách, prezentacích a zkouškách. Večer si vyjděte někam za zábavou. Návštěva divadla, koncertu, klubu či restaurace vám zlepší náladu a přivede do cesty někoho zajímavého. Zrozenci znamení BÝKA, RAKA, ŠTÍRA, VODNÁŘE a RYB by se mohli nečekaně s někým sblížit.

Barvou pátku je FIALOVÁ. Je to barva ambicí, luxusu, vznešenosti a kreativity.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto: sommai/freedigitalphotos.net

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc září 2018Osobní horoskop                          Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Ukaž jaké si znamení :o)