Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

V pátek bude LUNA procházet znamením VAH. To je ideální konstelace pro intelektuální práci, obchodování, vyjednávání, schůzky, pohovory, zkoušky, prezentace a přednášky. Příznivé postavení MERKURU a PLUTA ukazuje na přesvědčivost a mentální převahu u zrozenců znamení BÝKA, PANNY, KOZOROHA a ŠTÍRA. Páteční astrální kombinace přeje i nakupování. Večer nezůstávejte doma a běžte se někam pobavit. Především nezadaní zrozenci znamení BÝKA, BLÍŽENCŮ, RAKA, LVA, PANNY, STŘELCE, ŠTÍRA, KOZOROHA a RYB by při tomto planetárním postavení mohli někoho zajímavého okouzlit. Máte-li někoho již vyhlédnutého, pak ho/ji pozvěte na rande právě v pátek.

Barvou pátku je RŮŽOVÁ. Tato barva vyjadřuje soucit, jemnost a ohleduplnost. Působí uklidňujícím dojmem. Podporuje přátelskou komunikaci.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto: sommai/freedigitalphotos.net

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc květen 2018Osobní horoskop                          Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Ukaž jaké si znamení :o)