Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra


V sobotu 29. ledna bude planeta MERKUR v konjunkci s PLUTEM. Toto planetární postavení zvyšuje mentální aktivitu a potřebu dobrat se jádra věci. Je výbornou příležitostí pro investigativní novináře a detektivy. Přeje výzkumu a vyřešení náročných problémů a  záhad. Vaše schopnost ovlivnit a přesvědčit druhé bude zvýšená. Chovejte se proto zodpovědně. Buďte si vědomi síly a energie vašich slov. Pozor na pomluvy, na to, co říkáte a co kde co píšete. Buďte opatrní při rozhovorech se svými nejbližšími, ale i v běžném kontaktu s jinými neznámými lidmi.  I na první pohled obyčejné hovory mohou zanechat nesmazatelný dojem. Mohou formovat rozhodnutí a přesvědčení vaše i ostatních lidí. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/budte-prikladem-a-inspiraci. V sobotu pečujte o svou pleť. Udělejte si čistící masku, pečujte o své nehty a věnujte čas dentální hygieně. Zajděte si na relaxační masáž a do přírody. V sobotu se planeta VENUŠE obrací do přímého směru. V příštích dnech už nic nebrání větší změně vašeho vzhledu, změně dekorace vašeho bytu, nákupu dražšího oblečení či šperků a také pozitivním změnám a novým začátkům v partnerských vztazích.

Barvou soboty je HOLUBÍ ŠEĎ. Je to barva efektivity, profesionality, elegance a zralosti. 

 

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc leden 2022Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)