Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

Na TŘETÍ ADVENTNÍ neděli 11. prosince bude LUNA ve znamení citlivého RAKA. Věnujte se rodině a dětem. Neděle přeje rodinným setkáním, oslavám s blízkými přáteli a také přeje vyznáním lásky a zasnoubením. Plodnost bude zvýšena. Přejete-li si přírůstek do rodiny, využijte příznivého času. Večer vyrazte za kulturou. Astrologie přiřazuje znamení Raka hruď, prsa, žaludek, trávení a lymfatický systém. Věnujte zvýšenou pozornost těmto oblastem těla, ale také všem ostatním. Vaše tělo je váš domov. Starejte se o něj dobře. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/telo. Jezte lehčí stravu, zajděte si na masáž a obohaťte svůj jídelníček o potřebné vitamíny a minerály. Barvou neděle je STŘÍBRNÁ. Je to barva hojnosti, sofistikovanosti, elegance, bohatství.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc prosinec 2022Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)