Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

Ve středu 14. dubna bude SLUNCE stát v příznivém postavení k MARSU. Planetární postavení ukazuje na zvýšený přísun energie, motivaci a rozhodnost. Měli byste zvládnout i náročné úkoly. A to platí hlavně pro zrozence znamení BERANA, BLÍŽENCŮ, LVA, STŘELCE, VAH a VODNÁŘE. Ve středu přechází VENUŠE, planeta lásky a vztahů, do domovského znamení BÝKA, kde se bude zdržovat do 9. května. Během tohoto planetárního postavení uspokojujte všechny své smysly. Obklopujte se krásou, poslouchejte oblíbenou hudbu, používejte příjemné vůně, dopřejte si chutné jídlo, hezky se oblékejte, kupte si něco pěkného na sebe, noste pravé šperky. Udělejte si svůj život hezčím. VENUŠE v BÝKU je vhodným časem pro investice do hmatatelných věcí. Planetární postavení také ukazuje na nové lásky. Zamilovat by se mohli především zrozenci znamení BÝKA, RAKA, LVA, PANNY, ŠTÍRA, STŘELCE, VODNÁŘE a RYB. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/venuse-ve-znameni-byka.

Barvou středy je RŮŽOVÁ. Je to barva naděje, ohleduplnosti, citlivosti, klidu a romantické lásky.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc duben 2021Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)