Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

 

Planeta komunikace MERKUR přechází ve středu 5. srpna do znamení LVA, kde se bude zdržovat až do 20. srpna. Toto planetární postavení vám bude nápomocné při veřejném vystupování, prezentacích i zkouškách. Je to vhodná konstelace pro psaní, publikování a vzdělávání. Při této konstelaci byste ale mohli mít tendence přehánět, zveličovat a kritizovat druhé. Pokud druhé negativně hodnotíte, pak na ně obvykle projektujete něco, co sami u sebe pokládáte za nepřijatelné, špatné a nežádoucí. Dobře to vystihuje lidové rčení: „Podle sebe soudím tebe“. Dávejte si pozor, jak mluvíte a používejte slova pravdivá, nápomocná, inspirující či laskavá. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/merkur-ve-znameni-lva. Konstelace středy jsou nakloněny pracovním a jiným schůzkám a kreativní práci. Nechoďte ale do kadeřnictví a nejlépe si vlasy ani nemyjte.

Barvou středy je ŽLUTÁ. Je to barva komunikace a dobré nálady. Rozvíjí nezávislé myšlení a ctižádost.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto: sommai/freedigitalphotos.net

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc srpen 2020Osobní horoskop                          Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Ukaž jaké si znamení :o)