Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

V noci z pondělí na úterý 21. září nastane ÚPLNĚK ve znamení RYB, kterému se podle farmářského almanachu přezdívá sklizňový. Budeme sklízet to, co jsme zaseli v našich životech zkraje roku. Některé záležitosti se patrně uzavřou, některé aktivity ukončíte sami a možná se i rozhodnete omezit kontakty s některými lidmi. Změňte svůj životní styl. Zbavte se omezujících zlozvyků a nahraďte je dobrými návyky. Obraťte svou pozornost směrem k duchovnímu životu. Nasloucháte dostatečně svému nitru? Nevěnujete příliš pozornosti svému tělu a nezapomínáte na svou duši? Co děláte každý den k rozvoji svého duševního života? Praktikujete nějakou formu meditace? Využíváte vizualizace? Píšete si deník? Vyjadřujete vděčnost? Věnujete čas duchovně zaměřené literatuře? Studujte, čtěte, pište. Zahajte očistnou kúru pro své tělo nebo dietu. Zajděte si na masáž a relaxujte. Více o úplňku: https://www.horoskopy-online.cz/uplnek-ve-znameni-ryb.  

Barvou úterý je ČERNÁ. Je barvou důstojnosti, rozvahy a ochrany. Je barvou konců a nových začátků.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc září 2021Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)