Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

Ve čtvrtek 30. března bude planeta MARS stát v trigonu SATURNU. Kontrolované energie budou dobré pro náročnou práci, která vyžaduje soustředění, fyzickou sílu a praktickou zručnost. Mars symbolizuje sílu, která inicializuje začátek a udržuje věci v chodu. Jeho postavení ve vašem horoskopu naznačuje, jak prosazujete svou vůli, jak dokážete být odvážní a jak získáváte to, co chcete. Když dokážete rozpoznat vaše vrozené vlastnosti, můžete je lépe používat, vyvíjet iniciativu na správném místě a být úspěšní a vyrovnaní. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/mars-v-horoskopu. Věnujte se zvelebování bydlení, zahradničení a otázkám nákupu a prodeje nemovitostí.

Barvou čtvrtka je BÍLÁ. Pomáhá pročišťovat, vidět a vnímat věci v novém, jasnějším světle. Rozveseluje mysl a usnadňuje hluboké změny.

 

Upozornění! Na texty se vztahují autorská práva. Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc březen 2023Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)