Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na zítra

Ve čtvrtek 7. července bude LUNA ještě ve znamení VAH. Den přeje vyřizování úředních záležitostí, řešení právních sporů a vyhledání případné právní pomoci. Astrální kombinace je nakloněna i pracovním a jiným schůzkám, pohovorům, větším investicím a finančním transakcím. Lunární fáze je ideální pro vlasové úpravy i kosmetická ošetření. Ve čtvrtek prozkoumejte, jak moc žijete ve shodě se svými pocity a slovy. Vnímáte soulad mezi tím, kým říkáte, že jste, a tím, co o sobě opravdu víte?  Vnášejte pravdu do každé situace, ve které se ocitnete. Pokud pravdivě mluvíte a konáte, nakonec se vše, co řeknete, stane pravdivým. Nepátrejte po pravdě ostatních. Soustřeďte se primárně na tu svou. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/pravda.

Barvou čtvrtka je SMARAGDOVÁ. Je symbolem jasnosti, důvěry, klidu, růstu a hojnosti. Podporuje inovativní myšlení.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někdezveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Horoskop na dnešní den


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc červenec 2022Osobní horoskop               Dětský horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com

Doprodej kšiltovek :o)