Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskopy od ASTROCENTRA

HOROSKOPY OD ASTROCENTRA

Tým ASTROCENTRA vytvořil tyto stránky, aby vám přiblížil astrologii. Máme dlouholeté zkušenosti a zpracovaly jsme tisíce horoskopů.  Chceme vám ukázat, že není třeba se ASTROLOGIE bát. Jejím smyslem totiž není předpovídat šťastný nebo nešťastný osud. V současné době je astrologie využívána jako účinný prostředek SEBEPOZNÁNÍ. Chcete-li plně využívat schopností a dovedností, které vám při narození byly dány k dispozici, pak je třeba je rozpoznat.

Horoskop každého člověka je jedinečný. Odhaluje jeho psychické vlastnosti, silné stránky i oblasti pro něho méně přijatelné. Protože se tyto mnohdy nevědomé oblasti osobnosti čas od času probouzejí k životu a přinášejí potíže, je pro člověka, který usiluje o spokojený a vyrovnaný život, důležité si je uvědomit a vypořádat se s nimi.

Astrologie pomáhá rozpoznat zdroje potíží a překážek ve vnějším světě i zdroje negativity v našich myslích a srdcích. Bolest, zklamání, chaos, které jsou v životech lidí přítomné, neznamenají, že život takový nutně musí být. Spíše ukazují, že člověk nerozpoznal svůj opravdový potenciál a smysl života a žije podle návodů druhých. Šťastný a spokojený život je výsledkem osobní transformace a spolupráce s vlastním osudem. Nezbytným předpokladem k nastoupení této cesty je zodpovědnost za vlastní život a rozhodnutí, která každodenně konáme.

ASTROLOGIE je velice účinným prostředkem napomáhajícím vytvářet lepší a spokojenější život. Nechte astrologii pracovat pro vás.

Na našich stránkách si sami můžete vyzkoušet, co hvězdy o vás prozrazují. Naše horoskopy zdarma jsou individuálně zpracované podle přesného postavení planet v době vašeho narození.

Chcete-li se o sobě dozvědět více, pak si objednejte Osobní horoskop.

Pro rodiče a vychovatele, kterým není lhostejný osud dítěte, jsme připravili dětský horoskop.

Astrologie může pomáhat i  v rozhodování o zásadních životních otázkách. Proč zbytečně plýtvat energií, časem, penězi a jinými zdroji? Roční horoskop a tříletý horoskop  slouží k lepšímu plánování aktivit tak, aby byly v souladu s vaší přirozeností. Zároveň vám dávají šanci rozpoznat důvody případných překážek a pocitů nespokojenosti.

Placené analýzy horoskopů jsou velmi praktické pro své rozměry A5 a spirálovou vazbu. Navíc ke každému objednanému horoskopu poskytujeme u nás v kanceláři hodinovou konzultaci zdarma. Díky kvalitnímu tisku a barevné obálce se horoskopy mohou stát i netradičním dárkem. Pokud byste chtěli své blízké a známé takto obdarovat, ale neznáte přesně údaje o jejich čase narození, pak můžete využít nabídky "dárkového poukazu".

Měsíční, týdenní a denní horoskopy, které pro vás pravidelně připravujeme, se důkladně zabývají rytmy Měsíce a ukazují, kterým aktivitám by se mělo dařit a které je lépe odložit na později. Na týdenní a měsíční horoskop se můžete podívat po vložení svých dat a následným kliknutím na "Týdenní horoskop  a Měsíční horoskop", a nebo si je nechat zasílat  na svou emailovou adresu.

Mohl by vás zajímat:

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024


     

Co je to Astrologie

Co je to Astrologie

Astrologie je nauka stará tisíce let, která studuje postavení planet v určitém okamžiku a z určitého místa na Zemi, a na základě toho interpretuje jejich symbolický význam. Více

Oblasti astrologie

Oblasti astrologie

Astrologii můžeme používat ve všech oborech lidské činnosti. Proto ji rozdělujeme dle různých hledisek. Zde se zaměříme pouze na dvě základní oblasti, které pracují buď s jedincem, nebo se skupinou...                          Více

Horoskop

Horoskop

Horoskop je zjednodušeným záznamem oblohy v momentě zrození jedince. Pro sestavení horoskopu jsou nezbytné informace o datu, času a místu narození.                   Více


Další články