Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jak žít ve šťastném partnerském svazku?

foto:pixabay.com

Astrologický horoskop se dělí na dvanáct sektorů neboli domů. Každý z nich poukazuje na určitou oblast života člověka. O vašich partnerských svazcích hovoří sedmý sektor.

Z analýzy OSOBNÍHO HOROSKOPU je patrné, jak socializujete a koho k sobě přitahujete. Co do vztahu vkládáte, jaké vlastnosti promítáte na druhé a nakolik jste schopni se přizpůsobit. Skrze OSOBNÍ HOROSKOP a ASTROLOGICKÉ KONZULTACE pomáháme lidem pochopit možnosti a problematiky jejich vztahů komplexně. Napovídáme, kudy vede cesta k jejich zlepšení.

Sedmý sektor horoskopu odpovídá znamení Vah a planetě Venuši. Jejich nejvyšší metou je absolutní soulad, mír a harmonie ve vztahu na úrovni tělesné i duševní.

Na úrovni těla se partnerské vztahy pojí s ledvinami, které odpovídají za čistění organismu. Ledviny se označují za „orgán strachu“. Projevují se v nich úzkosti a strachy plynoucí z nevyrovnaných vztahů. Jsou dvě, stejně jako pro soužití je třeba dvou partnerů. Úroveň vztahů se promítá dále do oblasti močového měchýře, močovodů, pánve, slinivky břišní a kůže. Pokud neprožíváte harmonické vztahy, mohou se objevit příznaky právě v těchto oblastech těla.

Vnímejte propojení zdraví těla se zdravou psychikou a zdravým vztahováním se k sobě a k ostatním. Všímejte si signálů na těle a řešte problém celistvě. Tedy na úrovni těla i ducha.

 

ABY BYLY VÝŠE UVEDENÉ ORGÁNY VAŠEHO TĚLA ZDRAVÉ, PRAKTIKUJTE V PRVNÍ ŘADĚ NÁSLEDUJÍCÍ:


-                  Soustřeďte se na své vlastní prožívání. Nespokojenost se životem a jednáním druhých vás oslabuje. Kontrola a manipulace ostatních vám nepřísluší a ničí vaše vztahy.


-                  Pokud vám není v blízkosti někoho dobře, děláte mnoho kompromisů, pak převezměte zodpovědnost a místo kritiky a obviňování vztah opusťte.


-                  Pamatujte, že zdravé vztahy jsou založeny na důvěře, ocenění a společném duchovním růstu. Kdykoli vnímáte problém nebo krizi, snažte se přijít na to, co vám problém zrcadlí. Když se mu nebudete věnovat s ochotou, vyvstane znovu jindy a jinde.

-                  Vyhněte se zlosti, vzdoru, kritice, mstě, pomlouvání partnera a pocitu oběti. Komunikujte otevřeně, dospěle a s respektem. To vy jste si ho/ji vybrali a přitáhli do svého pole.

-                  Dopřejte sobě i druhému volnost a prostor.

-                  Usmívejte se a buďte optimisté. Chmurné myšlenky vám neslouží.

-                  Věřte v dobré lidi a ve světlé zítřky. Strach a nedůvěra zhoršují funkci ledvin i močových cest.

-                  Váš přístup k druhým by měl být vstřícný a laskavý.

-                  Porozumění, vstřícnost a pohlazení dávejte jako první.


LÉČIVÉ BYLINY A KVĚTINY

Již ve středověkých knihách se hojně psalo o léčivých bylinách, na které se tělo a psychika rychle ladí:

Zdá se, že výtažky z BŘÍZY a z její kůry jsou velmi prospěšné na zlepšení funkce ledvin. Čaj z březových listů vyplavuje z těla zadrženou vodu.

Oddenek KOSATCE a olej z něj zase pečuje o kůži a harmonizuje na tělesné a duševní úrovni.

Kupujte si často domů BÍLOU LILII. Její přítomnost vzbuzuje v člověku čistotu, schopnost vidět krásu a schopnost zůstat ve svém středu.

Dopřávejte si často koupel s květy růže a používejte růžový olej.

JASMÍNOVÁ VŮNĚ otvírá srdce, uklidňuje nervy a dodává radost. Vykuřujte si své prostory květy jasmínu.

TYMIÁN pomáhá přijímat ženskou a mužskou část osobnosti zároveň. Říká se také, že pomáhá nalézt božské v sobě. Používejte ho jako koření.

ŘEBŘÍČEK směruje k všeobjímající lásce, ZLATOBÝL kanadský léčí zraněné city. KONTRYHEL přivolává lásku. SPORÝŠ lékařský pomáhá přijímat ostatní takové, jací jsou.

ČISTÁ harmonizovaná VODA je pomocníkem nezbytným.

 

KRYSTALY

Krystaly jsou kameny, které obsahují energii, která v nich byla uložena po tisíce a možná i stovky tisíc let. Každý krystal je vybaven energií, která slouží konkrétnímu účelu. Ať už vám v životě láska chybí, rádi byste si ji přilákali nebo chtěli ochránit stávající vztah, noste krystaly dle vašeho výběru na sobě jako šperk nebo je mějte ve své kabelce. Nošením krystalu se vaše srdce otevírá lásce a jste-li připraveni, pak se láska objeví, když ji nejméně budete očekávat.

 

Růženín

Růženín je kamenem lásky. Svou jemnou růžovou barvou v nás probouzí nesobeckou lásku, cit a něžnost. Otevírá srdce na všech úrovních. Chcete-li přilákat lásku, pak toto je nejdůležitější kámen. Noste ho při sobě nebo si ho dejte vedle své postele. Nesmělým lidem pomůže růženín projevit skrývané  pocity. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Umí vyhojit i bolest srdce a strádání.

 

Růžový turmalín

Tento kámen pomáhá k pochopení sebe sama, zvyšuje sebedůvěru a potlačuje strach. Zahání myšlenky navozující pocit oběti. Blahodárně působí na sexuální a citové poruchy. Působí jako afrodiziakum, které přitahuje lásku. Učí nás, že nejdříve musíme milovat sami sebe a teprve pak nás budou milovat  jiní.

Měsíční kámen

Tento kámen je spjat s Měsícem a s intuicí. V citovém životě pomáhá zmírňovat napětí, uklidňuje emoce. Přináší hluboké citové zotavení. Na tělesné úrovni ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a pomáhá k otěhotnění.

 

Granát

Je krystalem, který povzbuzuje lásku a oddanost, podporuje pevnost vztahů a sexuální souhru. Je užitečným kamenem ve chvílích krize. Noste ho hlavně jako šperk, v podobě prstenu, náušnic nebo náramku.

 

Rodochrozit

Tento kámen vnáší do života nezištnou lásku a soucit. Působí dobře na vztahy, hlavně tam, kde se lidé cítí nemilováni. Tento krystal k sobě přitahuje spřízněné duše. Pomůže vám také smířit se s bolestí z odmítnutí. Nejlépe noste jako náramek.

 

Rubín

Podporuje činnost srdeční čakry. Vybízí nás, abychom neváhali a šli štěstí vstříc. Podněcuje touhu a nadšení. Podporuje navazování nových vztahů. Pobízí sexuální aktivitu. Odstraňuje z cesty překážky.

foto:pixabay.com

     

Péče o duši. 8 tipů, jak na to.

Péče o duši. 8 tipů, jak na to.

Pokud nepečujeme o své tělo, nekrmíme ho dobře, neposkytujeme mu dostatek pohybu, pak tělo strádá. Podobně je to s naší duší. Musíme o duši pečovat, abychom byli spokojení. Smutek, prázdnota, strach, obavy, deprese, závislosti jsou známkou toho, že naše duše „spí“. Nemáme s ní kontakt. Více

Věk Vodnáře

Věk Vodnáře

Archetypem VĚKU VODNÁŘE je HUMANISTA. Věk Vodnáře nabízí sjednocení. Přináší novou energii opravdovosti, originality a odpoutání se od přežitých pravidel a příkazů. Také duchovní život bude vnímán zcela odlišným způsobem a začne docházet k hromadnému probuzení se z deziluze. Více

Pozitivní myšlení

Pozitivní myšlení

Pozitivní myšlení je životní postoj, kdy se člověk zaměřuje na dobro v jakékoliv dané situaci a přistupuje k dobrému a špatnému v životě s očekáváním, že věci zvládne dobře. Více


Další články