Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Ochrana

foto: pixabay.com

Pocit štěstí je největší ochranou pro lidskou psychiku i tělesnou schránku. Zatímco strach největším nepřítelem. Vše, čeho se bojíme, svým strachem jako magnet přivoláváme. Strach blokuje energetické dráhy v těle a tím se tělo stává náchylné k onemocnění, ztrácí sílu a odevzdává svou moc vnějším vlivům.

Pojďme proto plynout hodinami a minutami dne vědomě, postavme se ke kormidlu. Mysleme výhradně a jen na to, co si přejeme, aby se zhmotnilo v našem životě. Veškerá moc pochází z našeho nitra. Nic nad námi nemůže doopravdy převzít vládu, pokud to sami nedovolíme. Stejně tak nás nic nemůže donutit se cítit jinak, než se sami rozhodneme. V momentě, kdy si toto připustíme, dostáváme dar navíc. Ve stejném momentě jste také konfrontováni s okamžitou výzvou dle toho začít jednat.

Okamžik osobní moci spočívá v současném okamžiku tady a teď. Vše včerejší již zhmotněno bylo. Zítřek se ještě stále může vyvinout zcela jinak. Proč neudělat malý restart osobního nastavení právě teď, skrze navození pocitu štěstí. Pokud máte na tento vědomý krok chuť, sejděte do svého nitra, do svého soukromého kina, ke svému soukromému plátnu. Na plátně si postupně pomalu a s vášní představte níže uvedené. Každou představu naplno prociťte, jako by se děla právě teď:

-          Do něčeho či někoho jste se zamilovali, záříte a chvějete se štěstím.

-          Objímá vás milovaná osoba.

-          Smějete se oblíbenému vtipu.

-          Našli jste velký obnos peněz při vyklízení skříně.

-          Jedete dlouhou nádhernou lesní cestou a cítíte vůni přírody.

-          Zvládli jste na výbornou něco, čeho jste se velmi obávali.

-          Splnil se váš obrovský sen.

-          Tančíte v dešti.

-          Jste zdravá/ý a nabitá/ý energií běžíte přes rozkvetlou louku.

-          Hraje vaše nejoblíbenější skladba.

-          Díváte se do ohně a jeho teplo vás prostupuje.

-          Přecházíte po mostě na druhý břeh a most za sebou necháváte spadnout. Jdete jistým krokem vpřed a dále se neohlížíte zpět.

-          Přichází východ Slunce.

 

Jak se teď cítíte? Chcete se cítit ještě lépe? Doplňte si podle svého a pokračujte. Při chůzi, při práci, před usnutím, při probuzení.

Věděli jste, že tělo se dokáže regenerovat a posilovat stejně silně, i když se jedná pouze o vizualizaci a nikoli o opravdovou událost? Léčivý je pocit a s ním spojené emoce, které vyvolávají chemické reakce v těle. Pokud se vyvolaným pocitem necháte maximálně prostoupit, jako byste danou situaci opravdu v tu chvíli v realitě prožívali. A kdo ví, zda za chvíli opravdu nebudete, když jste této možnosti právě řekli vědomě ANO a pozvali ji tak do svého života.

Neomezujte se a dopřávejte si navození pocitu štěstí. Přitáhnete tak další štěstí. Nečekejte a staňte se vědomým generátorem vlastního vnitřního štěstí za jakýchkoli momentálních výchozích podmínek. Tím také ochráncem svého zdravého těla, neohrožené mysli a spokojeného ducha.

Autorka: LV

foto:pixabay.com

 

 

 

 


     

Přátelství

Přátelství

Přátelství je jedním z nejkrásnějších darů v životě. Je definováno jako mezilidský vztah, který se vyznačuje vzájemným porozuměním, náklonností, ohleduplností, úctou, upřímností, důvěrou a empatií. Přátelství je vlastní nezištná pomoc a otevřenost. Více

Potenciál

Potenciál

Spousta lidí je zaneprázdněna plněním každodenních povinností a ani nemá čas se zamyslet, zda žijí opravdový život a našli smysl svého života. Žijí život podle představ jiných lidí - rodičů, partnera/partnerky, nadřízených, přátel nebo médií. Více

Peníze

Peníze

Proudí energie peněz do vašeho života dostatečně? Zhmotňuje se vám ve formě finanční hojnosti? Nebo je stávající realita vašim představám vzdálená? Možná jsou vám na překážku nesprávné myšlenky, nevědomý odpor, pochybnosti či chybějící víra. Více


Další články