Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Anděl-posel-zvěstovatel

foto: pixabay.com

Každý člověk má kolem sebe větší či menší podpůrný systém andělů, kteří ho chrání, směrují a pomáhají mu. Měli bychom pochopit, že tu nejsme sami a máme podporu k dispozici. Důležitou podmínkou, jak této podpory využít, je věřit, že andělé existují, a chtít se napojit na tuto pozitivní energii. Podle učení kabaly je zde více pozitivní energie andělů než opozitních sil. Ti, kdo dělají správné věci, mají vždy podpůrný systém na dosah.

Kabala učí, že člověk má svého anděla strážného a potom ho obklopují ještě další andělé, které člověk vytváří svým chováním. Jsou andělé pozitivní, a také zlomyslní, kteří jsou důsledkem negativního lidského myšlení a jednání.

Pokud se člověku nedaří, čelí překážkám, není úspěšný v práci, stávají se mu nehody, má finanční a jiné ztráty, pak to může souviset s jeho minulými skutky. Obvykle si nikdo neuvědomí, že dnešní nepříjemná situace je následkem jeho chování ze včerejška nebo z minulého roku.  

Chcete-li mít ZÍTRA lepší den, chcete-li mít zítra andělskou podporu, pak se DNES nechovejte sobecky, nekritizujte, nehledejte chyby, nerozčilujte se, nestěžujte si, nepomlouvejte, nevztekejte se, pomáhejte druhým, buďte laskaví, projevujte vděčnost, dělejte dobré skutky. Myslete na to, že vše, co dnes uděláte nebo neuděláte, se počítá. Je to vaše volba.

Negativních andělů se můžete zbavit, pokud si uvědomíte své negativní jednání, projevíte lítost, omluvíte se, napravíte škodu, uděláte dobré skutky. Důležitá je také každodenní duchovní práce. Udělejte každý den alespoň dvě věci, do kterých se vám nechce.

Jak poznat andělskou ochranu a pomoc?

Andělé nás chrání před potenciálním nebezpečím, varují před neuváženým jednáním, nabádají, aby člověk něco udělal nebo přestal dělat. Způsobí, že se lidé „náhodně“ potkají s někým pro ně důležitým. Nemyslete si, že se vám anděl zjeví jako okřídlená bytost nebo že důležitou zprávu dostanete jen od duchovně vyspělých lidí. Anděl se vám může zjevit v podobě prodavače v obchodu, bezdomovce na ulici, člověka v metru, náhodného kolemjdoucího nebo číšníka v restauraci.

Znáte film Božský Evan? Tam Bůh, kterého hraje Morgan Freeman, převlečený za číšníka v restauraci promluví k manželce Evana. Ta svého manžela opustila pro jeho nepochopitelné chování, ale pořád se odchodem trápí. Morgan Freeman jako číšník jí řekne: „Mohu se vás na něco zeptat? Pokud se někdo modlí za trpělivost, myslíte si, že mu Bůh dává trpělivost? Nebo mu dá příležitost být trpělivý? Pokud se někdo modlí za odvahu, dá mu Bůh odvahu nebo mu dá příležitost být odvážný?“

Ochrana, sdělení, vedení, směrování, nápověda mohou přijít od kohokoliv. Buďte všímavější. Každý člověk, se kterým se potkáte a třeba jen krátce promluvíte, vám může něco důležitého sdělit.

I my sami jsme často poslové andělských sdělení

Aniž si to uvědomujeme, i my sami můžeme být poslové různých sdělení. Andělé nám posílají pokyny, které se mohou projevit jako myšlenka, která proběhne hlavou, či nápad někam jít, něco říct, něco udělat, někomu zavolat nebo napsat.

Jestliže pochopíme, že tu nejsme sami a máme k dispozici podpůrný systém pozitivní energie andělů, pak už nemůžeme obviňovat druhé, nemůžeme být nezodpovědní, chovat se jako oběť. Budeme-li všímavější, uvěříme-li, že andělé nám pomáhají, pak můžeme změnit to, co potřebujeme. Jsme spolutvůrci svého života.

Jaká je vaše zkušenost s anděly?

Kdy jste se sami stali posly andělských sdělení?

Napište nám o tom.

Autorka: MKB

foto:pixabay.com

 


     

Muž a žena v nás

Muž a žena v nás

Vždy tomu tak bylo, ale v současnosti jako by to bylo stále více potřebné. Učíme se vzájemné sounáležitosti, úctě a spolupráci v mezilidských vztazích, bez které daleko nedojdeme. Harmonický soukromý život a upevnění rodinných vztahů jsou obzvláště v této náročné době nadmíru důležité pro psychickou pohodu. Více

Negativní myšlenky

Negativní myšlenky

Negativní myšlenky se u některých lidí vyskytují více než u druhých. Je to dáno vnitřním nastavením člověka, výchovou v rodině, ve škole a prostředím, ve kterém se pohybuje. Černé myšlenky mohou vyvolávat i negativní zkušenosti a zážitky z minulosti. Minulé chyby, prohry, křivdy, bolesti, ztráty a zklamání mohou v člověku vyvolávat pocity viny, zlosti, zlobu a nenávist. Více

Nový cíl

Nový cíl

Nacházíme se ve velmi specifické době plné nenávratných změn. Míříme do zbrusu nové éry, která přinese nové životní podmínky a nové okolnosti. Více než kdy předtím zažívá mnoho lidí pocit, že se jim navyklé situace a procesy vymykají z rukou, že stagnují nebo dokonce couvají, vzdávají se a neví kudy kamVíce


Další články