Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vesmírný účet

foto: pixabay.com

Třetí Newtonův zákon říká: Proti každé akci vždy působí stejná reakce. To znamená, že jak se v tomto světě chováme, tak se lidé, svět a vesmír chovají k nám. Jsme tvůrci svých zkušeností, ať už to víme, či nikoliv. Naše životní prožitky se vyvíjejí v reakci na vibrace, které vyzařujeme jako následek našich myšlenek a činů.

V životě každého člověka přijdou horší časy. V horoskopu na tato období ukazují tranzitující planety Saturn, Neptun, Uran a Pluto, když vytvoří dynamické aspekty k našemu nativnímu Slunci, Měsíci, Venuši, Marsu nebo Merkuru. Protože obtížné časy se vždy objeví, je dobré se na ně připravit. Jak to můžeme udělat? Vytvořit si vesmírný účet.

Co je to vesmírný účet? Podobně jako máme bankovní účet s peněžními vklady v bance, každý z nás má také osobní vesmírný účet, který si buduje tím, jak se chová, co říká, co vyzařuje, co dává. Pokud si stanovíte, že je vaším primárním cílem růst vašeho vesmírného účtu prostřednictvím vašich pozitivních slov, pokory, čestného jednání, dobrých skutků a projevů laskavosti, pak lépe zvládnete i náročnější období, která se někdy ve vašem životě objeví.

Člověk, který žije v módu přežití, spokojil se se stavem, kterého dosáhl, dal přednost pohodlí a jistotě známého, ten pak v náročných časech může být zaskočen změnami, ztrátami či dokonce nemocí. Na druhé straně člověk, který hledá příležitosti, jak pomáhat druhým, rozvíjí svůj potenciál, který dělá věci, které jsou pro něj těžké, zbavuje se nepříjemných zlozvyků, osvobozuje se od sobecké povahy ega, ten dynamické konstelace zvládá dobře.

Je dobré si čas od času zkontrolovat zůstatek svého vesmírného účtu. Jestli jste v plusu či v mínusu, zjistíte podle toho, jak se cítíte. Mezi emoce a omezující chování, které naznačují debetní zůstatek na účtu, patří mimo jiné pesimismus, úzkost, sebelítost, frustrace, strach, obviňování, závist, hněv, chtivost, nenávist, deprese, prokrastinace, pomlouvání, lhaní, nevrlost a neuctivost. Naopak na kreditní zůstatek na vesmírném účtu ukazují emoce a stav mysli, mezi které patří radost, láska, vděčnost, ocenění, nadšení, naděje, optimismus, spokojenost, čestnost, upřímnost.

Autorka: MKB

foto:pixabay.com

     

Vaše volba

Vaše volba

Aniž si to mnohdy uvědomujeme, tj. vědomě vnímáme, v každém dni, hodině, minutě svého života neustále volíme. Více

Zrcadlo

Zrcadlo

Všichni máme ve svém životě alespoň jednoho člověka, kterého nemůžeme vystát. Je to soused, kolegyně v práci, tchýně nebo švagr. Často ani nemůžeme pořádně vysvětlit, proč nám tento člověk nějakým způsobem vadí. Možná to je způsob, jakým se chová, mluví nebo obléká. Proč se to stává? Více


Další články