Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Naše astrologie

foto: pixabay.com

Pravý účel astrologie je často lidmi zaměňován a spojován s věštěním předem dané budoucnosti. Účel moderní astrologie je ovšem mnohostranný. Zabýváme se všemi oblastmi života člověka a pomáháme mu skládat si vlastní mozaiku. Soustředíme se i na oblast psychiky člověka. Existují zákony vědomého a nevědomého života související s psychikou. Skrze astrologii lze odhalovat i ty nejhlubší příčiny psychických a následně fyzických problémů, které brání šťastnému životu.

Podle kosmických principů astrologie rozpoznáváme vlohy a schopnosti člověka, jeho příležitosti a načasování jeho šancí. Planety nás ovlivňují duchovně, duševně i materiálně. Astrologie tyto vlivy zná a umí je číst.

Dokážeme vytipovat kritická období a poskytnout radu, jakým způsobem se vyhnout stresu v daném období. Upozorňujeme na příznivé osudové příležitosti, kterých mohou naši klienti využít. Dostávají tak nezaplatitelnou možnost neztratit se ve tmě a nabývat pocitu jistoty a bezpečí v každém období.

Když člověka ovládne neodolatelná touha po změně a cítí se nekomfortně ať už v oblasti partnerského, rodinného nebo pracovního života, může dostat zpětnou vazbu z naší strany ve smyslu správné cesty. Mnohdy se totiž uchýlí pod tlakem rozumu ke změnám, které ho ve finále mohou poškodit. Případně si sám způsobí okolnosti, se kterými později těžko bojuje a zdlouhavě je řeší.

Hlavní příčinou našich trápení je malá míra sebepoznání, nedostatek informací, včasných upozornění a objektivních doporučení. V rámci přirozeného řádu a chodu událostí je důležité obdržet správný impuls a možné východisko ve správný moment.

Našim cílem je pomáhat klientům vítězit nad strachem z budoucnosti, nalézat společně cestu, jak se s osudem dohodnout a jak se stát vlastním tvůrčím pánem, generálním ředitelem svého života. Přivádíme naše klienty k vlastní moudrosti a pochopení principů, k odkrytí vlastních tajů, vlastních zdrojů, vlastní podstaty a síly.

Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál a mít spokojenější život.

Všichni jsme neustále konfrontováni s lekcemi života, ve kterých se snažíme obstát. Ve vlnách přichází neustále dokola, až do doby, než daná témata správně uchopíme. Po cestě nemusíme jít sami a bez pomoci. Můžeme se ptát a obdržet tak více.

Nevíte, který krok je právě teď pro vás užitečný? Jsme tu pro vás.

Vaše ASTROCENTRUMMohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop

Roční horoskop

Konzultace

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024

foto:pixabay.com


     

Retrográdní Chiron v Beranu

Retrográdní Chiron v Beranu

Planetka Chiron začala svou cestu znamením Berana 18. února 2019. Chiron navštívil první znamení zvěrokruhu již v roce 2018, a to v době od 17. dubna do 26. září. Chiron se znamením Berana bude pohybovat až do poloviny dubna roku 2027. Naposledy znamením Berana procházel před 51 lety a pobýval tam v letech 1968 až 1976. Více

Víte, co máte ve hvězdách?

Víte, co máte ve hvězdách?

ASTROLOGIE je nauka, která je praktikována více než dva tisíce let. Ačkoliv ve svých počátcích byla respektovanou vědou, v posledních stoletích byla považována spíše za součást černé magie a pochybných vešteckých disciplín. Více

Severní lunární uzel v Beranu, jižní uzel ve Vahách

Severní lunární uzel v Beranu, jižní uzel ve Vahách

17. července 2023 se severní lunární uzel přesune do znamení Berana a jižní uzel do znamení Vah, kde se budou pohybovat až do 11. ledna 2025. Tématem této konstelace je „Já“ versus „My“. Více


Další články