Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Naše astrologie

foto: pixabay.com

Pravý účel astrologie je často lidmi zaměňován a spojován s věštěním předem dané budoucnosti. Účel moderní astrologie je ovšem mnohostranný. Zabýváme se všemi oblastmi života člověka a pomáháme mu skládat si vlastní mozaiku. Soustředíme se i na oblast psychiky člověka. Existují zákony vědomého a nevědomého života související s psychikou. Skrze astrologii lze odhalovat i ty nejhlubší příčiny psychických a následně fyzických problémů, které brání šťastnému životu.

Podle kosmických principů astrologie rozpoznáváme vlohy a schopnosti člověka, jeho příležitosti a načasování jeho šancí. Planety nás ovlivňují duchovně, duševně i materiálně. Astrologie tyto vlivy zná a umí je číst.

Dokážeme vytipovat kritická období a poskytnout radu, jakým způsobem se vyhnout stresu v daném období. Upozorňujeme na příznivé osudové příležitosti, kterých mohou naši klienti využít. Dostávají tak nezaplatitelnou možnost neztratit se ve tmě a nabývat pocitu jistoty a bezpečí v každém období.

Když člověka ovládne neodolatelná touha po změně a cítí se nekomfortně ať už v oblasti partnerského, rodinného nebo pracovního života, může dostat zpětnou vazbu z naší strany ve smyslu správné cesty. Mnohdy se totiž uchýlí pod tlakem rozumu ke změnám, které ho ve finále mohou poškodit. Případně si sám způsobí okolnosti, se kterými později těžko bojuje a zdlouhavě je řeší.

Hlavní příčinou našich trápení je malá míra sebepoznání, nedostatek informací, včasných upozornění a objektivních doporučení. V rámci přirozeného řádu a chodu událostí je důležité obdržet správný impuls a možné východisko ve správný moment.

Našim cílem je pomáhat klientům vítězit nad strachem z budoucnosti, nalézat společně cestu, jak se s osudem dohodnout a jak se stát vlastním tvůrčím pánem, generálním ředitelem svého života. Přivádíme naše klienty k vlastní moudrosti a pochopení principů, k odkrytí vlastních tajů, vlastních zdrojů, vlastní podstaty a síly.

Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál a mít spokojenější život.

Všichni jsme neustále konfrontováni s lekcemi života, ve kterých se snažíme obstát. Ve vlnách přichází neustále dokola, až do doby, než daná témata správně uchopíme. Po cestě nemusíme jít sami a bez pomoci. Můžeme se ptát a obdržet tak více.

Nevíte, který krok je právě teď pro vás užitečný? Jsme tu pro vás.

Vaše ASTROCENTRUM

foto:pixabay.com


Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop

Roční horoskop

Konzultace


     

Merkur ve znamení Býka

Merkur ve znamení Býka

Merkur, planeta komunikace, přejde 3. dubna do znamení zemitého Býka, kde se bude pohybovat s přestávkou, díky retrográdnímu směru, do 11. června 2023. To ukazuje na sílu, pevnost a neústupnost v komunikaci. Více

Venuše ve znamení Blíženců

Venuše ve znamení Blíženců

11. dubna Venuše vstupuje do třetího znamení zodiaku - Blíženců, kde se zdrží do 7. května 2023. Venuše ve znamení Blíženců se projevuje zvídavostí, povídavostí a nestálostí. Toto planetární postavení podporuje zábavu a flirtování. Venuše v Blížencích má proměnlivý vkus a rychle ztrácí zájem.  Pokud budete chtít v této době někoho zaujmout, pak musíte být společenští, zábavní a projevovat se mladistvě. Více

Jak si naklonit lidi narozené v určitém znamení

Jak si naklonit lidi narozené v určitém znamení

Znalost základních charakteristik jednotlivých znamení zvěrokruhu může být velice nápomocná v mezilidských vztazích. Více


Další články