Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dovolená a astrologie

Foto: nirots/FreeDigitalPhotos.net

Astrologie tradičně přiřazuje každému znamení různé země a místa. Vyberte si letos destinaci, která odpovídá vašemu naturelu a kde prožijete dovolenou snů. Nabízíme vám tipy na návštěvu míst, které vám zůstanou v paměti a možná se tam rozhodnete i zůstat natrvalo.

Beran

Anglie, Německo, Lucembursko, Izrael, Francie, Itálie - Florencie, Neapol a Padova, Polsko-Krakov, USA-Las Vegas, Hong Kong, města s mrakodrapy, nová města.

Býk

Kypr, řecké ostrovy, Švýcarsko, Monako, Turecko, Irsko-Dublin, Irálie -Palermo, Parma, Madeira, Jižní Afrika, Seychely, Maledivy, Sýrie, místa, kde jsou luxusní hotely, dobré restaurace, mnoho obchodů a vinice.

Blíženci

severní Afrika, Arménie, Dánsko, Belgie, Sardínie, USA-San Francisco a New York, Anglie-Londýn, Španělsko-Cordoba, Německo-Norimberk, centra měst, vzdělávací a zábavní místa.

Rak

Kanada, Skotsko, Mauritius, Holandsko-Amsterdam, Itálie-Benátky, Turecko-Istanbul, Nový Zéland, Alžírsko, Paraguay, místa blízko řek a jezer.

Lev

oblast Alp, Itálie-Řím, Francie-riviéra, Česká Republika-Praha, Turecko, jižní Irák, Libanon, Indie, USA-Kalifornie, Chicago, Philadelphie, Dubaj, Egypt, a dále džungle, pralesy, hrady.

Panna

Brazílie, západní Indie, Irák, Korutany, Kréta, dolní Slezsko, Švýcarsko-Basilej, USA- Boston, Francie-Paříž, Lyon, Malajsie, Thajsko, místa jako knihovny, lázně.

foto:arztsamui/freedigitalphotos.net

Váhy

Argentina, Burma, Čína, Lýbie, Rakousko-Vídeň, Portugalsko-Lisabon, Francie-Arles, Saudská Arábie, kulturní centra, luxusní zámořské lodě.

Štír

Tibet, Alžírsko, Maroko, Bavorsko, Norsko, Jižní Afrika, Uruquay, Česká republika, Švýcarsko-Davos, Ženeva, USA-Washington, Cincinnati, Rakousko, Brunej, Bali, neobydlené ostrovy, pouště, safari.

Střelec

Austrálie, jižní Francie-Provence, Madagaskar, Maďarsko-Budapešť, Itálie-Toskánsko, Španělsko, Mongolsko, Morava, Japonsko, Bahrain, Peru, Nový Zéland, Indonésie.

Kozoroh

Afganistán, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island, Litva, Makedonie, Mexiko, Kavkaz, Řecko, Belgie-Brusel, Rusko-Moskva, Polsko-Varšava, Slovinsko, Slovensko, Norsko, Nepál, horské oblasti.

Vodnář

Lotyšsko, Polsko, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Etiopie, Rusko - Sibiř, Švédsko, Srbsko, Vietnam, USA - Log Angeles.

Ryby

Srí Lanka, Malta, Portugalsko, Francie- Normandie, Kanada, Španělsko-Compostella, Izrael – Jeruzalém, Bora Bora, místa blízko moře.


     

Venuše ve znamení Ryb

Venuše ve znamení Ryb

Venuše vstupuje vstupuje 11. března do vodního znamení Ryb a zdrží se tam do 5. dubna 2024. Když se Venuše, planeta krásy a lásky, pohybuje znamením Ryb, pak budeme toužit po bezpodmínečné a nesobecké lásce.  Více

Novoluní ve znamení Ryb

Novoluní ve znamení Ryb

Období po novoluní ve znamení Ryb, které nastane v neděli 10. března, je výbornou konstelací pro nové začátky. Je to vhodná konstelace pro zahájení nových projektů a aktivit, ve kterých využijete své intuice, kreativity a citlivosti. Je to výborná konstelace pro uměleckou práci, kreativní činnosti a nápomocné profese.  Více

 

Merkur ve znamení Berana

Merkur ve znamení Berana

Merkur, planeta komunikace, přejde v neděli 10. března do znamení Berana, kde se bude pohybovat kvůli retrográdní fáze až do 15. května 2024. To ukazuje na živou a přímou komunikaci. Více


Další články