Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Víte, co máte ve hvězdách?

foto:unsplash.com

ASTROLOGIE je nauka, která je praktikována více než dva tisíce let. Ačkoliv ve svých počátcích byla respektovanou vědou, v posledních stoletích byla považována spíše za součást černé magie a pochybných vešteckých disciplín.

Možná díky rostoucímu zájmu o nitro člověka už není na astrologii nahlíženo jako na kontroverzní disciplínu, ale stává se účinným nástrojem SEBEPOZNÁNÍ. Astrologie současnosti prostupuje všemi sociálními vrstvami společnosti. Její účinnost si každodenně ověřují miliony lidí po celém světě, ale i významné osobnosti se silným vlivem na dění ve společnosti. Je dobře známo, že se se svými astrology radili i takoví velikáni, jako jsou např. prezidenti Francois Mitterrand (využíval služeb astroložky Elizabeth Teissier), Ronald Reagan (Joan Quigley) či bankéř J.P.Morgan (Evangeline Adams).

Astrologie pomáhá člověku prohloubit sebepoznání. Může mu pomoci lépe si uvědomit svůj potenciál i meze možností. Co  s takovým poznáním však člověk udělá, je jen a jen na něm. Věříme, že jisté dispozice člověka nezotročují. Negativní stránky může člověk chápat jako impuls k osobnímu růstu a naplnění.

Na našich stránkách si sami můžete vyzkoušet, co hvězdy o vás prozrazují. Naše horoskopy zdarma jsou individuálně zpracované podle přesného postavení planet v době vašeho narození.

Chcete-li se o sobě dozvědět více, pak si objednejte Osobní horoskop.

Pro rodiče a vychovatele, kterým není lhostejný osud jejich dítěte, jsme připravili Horoskop dítěte.

Astrologie může pomáhat i  v rozhodování o zásadních životních otázkách. Proč zbytečně plýtvat energií, časem, penězi a jinými zdroji? Roční horoskop a Tříletý horoskop  slouží k lepšímu plánování aktivit tak, aby byly v souladu s vaší přirozeností. Zároveň vám dávají šanci rozpoznat důvody případných překážek a pocitů nespokojenosti.

Naše denní, týdenní a měsíční horoskopy, se důkladně zabývají rytmy Měsíce a ukazují, kterým aktivitám by se mělo dařit a které je lépe odložit na později. Máte-li zájem, můžete se na ně podívat na našem profilu na facebooku nebo se u nás zaregistrovat a horoskopy si nechat posílat na svůj email.


     

Mars ve znamení Býka

Mars ve znamení Býka

5. července 2022 vstupuje MARS do zemského, praktického, stabilního a pevného znamení BÝKA a zdrží se tam až do 20. srpna 2022.  Toto planetární postavení bude vyhovovat především zrozencům znamení BÝKA, ŠTÍRA, PANNY a KOZOROHA. Více

Merkur ve znamení Raka

Merkur ve znamení Raka

Merkur, planeta komunikace, přechází 5. července do znamení Raka, kde se zdrží do 19. července 2022. Při tomto planetárním postavení se změní způsob myšlení a komunikace. Nebudou vás tolik zajímat vnější informace, ale pouze takové, které budou přímo ovlivňovat vás a vaše nejbližší okolí. Vaše myšlení a řeč budou zabarveny emocemi a momentální náladou. Více

Novoluní ve znamení Raka

Novoluní ve znamení Raka

Novoluní ve znamení Raka, které nastalo 29. června 2022, je ideální pro zlepšení rodinných vztahů. Především se zaměřte na vztahy s matkou a ženami ženského pohlaví. Jste-li s někým v konfliktu, udělejte vstřícný krok a omluvte se. Více


Další články