Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Víte, co máte ve hvězdách?

foto:unsplash.com

ASTROLOGIE je nauka, která je praktikována více než dva tisíce let. Ačkoliv ve svých počátcích byla respektovanou vědou, v posledních stoletích byla považována spíše za součást černé magie a pochybných vešteckých disciplín.

Možná díky rostoucímu zájmu o nitro člověka už není na astrologii nahlíženo jako na kontroverzní disciplínu, ale stává se účinným nástrojem SEBEPOZNÁNÍ. Astrologie současnosti prostupuje všemi sociálními vrstvami společnosti. Její účinnost si každodenně ověřují miliony lidí po celém světě, ale i významné osobnosti se silným vlivem na dění ve společnosti. Je dobře známo, že se se svými astrology radili i takoví velikáni, jako jsou např. prezidenti Francois Mitterrand (využíval služeb astroložky Elizabeth Teissier), Sir Winston Churchill (Firebrace), Ronald Reagan (Joan Quigley) či bankéř J.P.Morgan (Evangeline Adams).

Astrologie pomáhá člověku prohloubit sebepoznání. Může mu pomoci lépe si uvědomit svůj potenciál i meze možností. Co  s takovým poznáním však člověk udělá, je jen a jen na něm. Věříme, že jisté dispozice člověka nezotročují. Negativní stránky může člověk chápat jako impuls k osobnímu růstu a naplnění.

Na našich stránkách si sami můžete vyzkoušet, co hvězdy o vás prozrazují. Naše horoskopy zdarma jsou individuálně zpracované podle přesného postavení planet v době vašeho narození.

Chcete-li se o sobě dozvědět více, pak si objednejte Osobní horoskop.

Pro rodiče a vychovatele, kterým není lhostejný osud jejich dítěte, jsme připravili Horoskop dítěte.

Astrologie může pomáhat i  v rozhodování o zásadních životních otázkách. Proč zbytečně plýtvat energií, časem, penězi a jinými zdroji? Roční horoskop a Tříletý horoskop  slouží k lepšímu plánování aktivit tak, aby byly v souladu s vaší přirozeností. Zároveň vám dávají šanci rozpoznat důvody případných překážek a pocitů nespokojenosti.

Naše denní, týdenní a měsíční horoskopy, se důkladně zabývají rytmy Měsíce a ukazují, kterým aktivitám by se mělo dařit a které je lépe odložit na později. Máte-li zájem, můžete se na ně podívat na našem profilu na facebooku nebo na instagramu anebo se u nás zaregistrovat a horoskopy si nechat posílat na svůj email.


     

Osa uzlů ve znamení Býka a Štíra

Osa uzlů ve znamení Býka a Štíra

18. ledna 2022 se přesunula Dračí hlava, tzv. severní uzel,  do znamení Býka.  Dračí ocas, tzv. jižní uzel, se přesunul do znamení Štíra. V těchto znameních se zdrží zhruba rok a půl. Protože se uzly pohybují zpětně, jsou spojovány s karmou a se „splácením dluhů“. Více

Merkur ve znamení Býka

Merkur ve znamení Býka

Merkur, planeta komunikace, přejde 3. dubna do znamení zemitého Býka, kde se bude pohybovat s přestávkou, díky retrográdnímu směru, do 11. června 2023. To ukazuje na sílu, pevnost a neústupnost v komunikaci. Více

Naše astrologie

Naše astrologie

Pravý účel astrologie je často lidmi zaměňován a spojován s věštěním předem dané budoucnosti. Účel moderní astrologie je ovšem mnohostranný. Zabýváme se všemi oblastmi života člověka a pomáháme mu skládat si vlastní mozaiku. Více


Další články