Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars ve znamení Býka

foto:pixabay.com

Planeta Mars projde celým zvěrokruhem za necelé dva roky. V jednom znamení setrvává přibližně dva měsíce. Mars je pojmenován po římském bohu války Martovi. Vzhůru mířící Marsův šíp symbolizuje surovou sílu, která udržuje věci v chodu. Jeho umístění v nativním horoskopu představuje naši akceschopnost a popisuje, jak jednáme, jak a za co bojujeme a jak si umíme poradit s agresivitou. V nejvyšším a nejúčinnějším smyslu představuje Mars styl, dovednosti a obratnost.

5. července 2022 vstoupil MARS do zemského, praktického, stabilního a pevného znamení BÝKA a zdrží se tam až do 20. srpna 2022.  Toto planetární postavení bude vyhovovat především zrozencům znamení BÝKA, ŠTÍRA, PANNY a KOZOROHA.

Při této konstelaci se naše pozornost přesune od kvantity ke kvalitě. Od okamžitého jednání k dlouhodobému plánování a pokládání pevných základů, s ohledem na budoucnost. Mars ve znamení Býka se zajímá o účelnost a kvalitu. Toto planetární postavení přináší odhodlání a odolnost. Zvyšuje výkonnost, soustředění a chuť na nalezení stability.

Svou energii zaměřte na materiální svět. Zaobírejte se financemi, majetkem, svým zázemím, zabezpečením a vylepšením životního stylu. Své kroky promýšlejte a pečlivě plánujte. Soustřeďte se zejména na řešení věcí, které nevyžadují rychlé tempo, zato vyžadují kvalitu, vytrvalost a disciplínu. Využijte zvýšené vůle a schopnosti vytrvat i přes překážky. Zaměřte se na projekty s možnou úspěšností v dlouhodobém horizontu. V jednání buďte pevní, přímí a nic zbytečně nekomplikujte.

Pokud o sobě víte, že jste v jistých postojích rigidní a že máte tendenci dělat věci stále stejným způsobem, zapracujte na změně. Zkuste se občas pustit po nevyšlapané cestě a zahoďte předsudky.

Nebezpečím tohoto planetárního postavení může být tendence k neústupnosti, nepřizpůsobivosti a bezohlednosti. Pozor na výbušnost v případě potlačovaných emocí. Dopřejte si pravidelný odpočinek u příjemné hudby a dobrého jídla a pití. Opatrně však na poživačnost, lenost a marnotratnost.

Pobývejte hodně venku v přírodě a choďte na delší procházky. Zapojte všechny své smysly. Vnímejte venku všechny vůně, zvuky a barvy. Obklopujte se krásou. V partnerském vztahu buďte romantičtí a smyslní.

foto: pixabay.com

     

Neptun v retrográdní fázi

Neptun v retrográdní fázi

Planeta Neptun vládne hloubkám lidského nevědomí, intuici, inspiraci a imaginaci. Je pánem víry, kreativity, snů, iluzí, sebeklamu, skrytých sil a hlubokých neviditelných procesů.  Více

Retrográdní Chiron

Retrográdní Chiron

Planetka Chiron začala svou cestu znamením Berana 18. února 2019. Chiron navštívil první znamení zvěrokruhu již v roce 2018, a to v době od 17. dubna do 26. září. Chiron se znamením Berana bude pohybovat až do poloviny dubna roku 2027. Naposledy znamením Berana procházel před 51 lety a pobýval tam v letech 1968 až 1976. Více

Vaše lunární energie

Vaše lunární energie

Znáte postavení Luny ve vašem osobním horoskopu a její vliv na váš každodenní život? Tato informace nám pomáhá vnímat blíže odlesk naší energie a naše prvotní reakce na podněty. Pokud naší lunární energii blíže poznáme, přijmeme ji a následně ji správně uchopíme, můžeme ji lépe využít. Více


Další články