Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars ve znamení Býka

foto:pixabay.com

Planeta Mars projde celým zvěrokruhem za necelé dva roky. V jednom znamení setrvává přibližně dva měsíce. Mars je pojmenován po římském bohu války Martovi. Vzhůru mířící Marsův šíp symbolizuje surovou sílu, která udržuje věci v chodu. Jeho umístění v nativním horoskopu představuje naši akceschopnost a popisuje, jak jednáme, jak a za co bojujeme a jak si umíme poradit s agresivitou. V nejvyšším a nejúčinnějším smyslu představuje Mars styl, dovednosti a obratnost.

9. června 2024 vstupuje planeta MARS do zemského, praktického, stabilního a pevného znamení BÝKA a zdrží se tam až do 20. července 2024.  Toto planetární postavení bude vyhovovat především zrozencům znamení BÝKA, ŠTÍRA, PANNY a KOZOROHA.

Při této konstelaci se naše pozornost přesune od kvantity ke kvalitě. Od okamžitého jednání k dlouhodobému plánování a pokládání pevných základů, s ohledem na budoucnost. Mars ve znamení Býka se zajímá o účelnost a kvalitu. Toto planetární postavení přináší odhodlání a odolnost. Zvyšuje výkonnost, soustředění a chuť na nalezení stability.

Svou energii zaměřte na materiální svět. Zaobírejte se financemi, majetkem, svým zázemím, zabezpečením a vylepšením životního stylu. Své kroky promýšlejte a pečlivě plánujte. Soustřeďte se zejména na řešení věcí, které nevyžadují rychlé tempo, zato vyžadují kvalitu, vytrvalost a disciplínu. Využijte zvýšené vůle a schopnosti vytrvat i přes překážky. Zaměřte se na projekty s možnou úspěšností v dlouhodobém horizontu. V jednání buďte pevní, přímí a nic zbytečně nekomplikujte.

Pokud o sobě víte, že jste v jistých postojích rigidní a že máte tendenci dělat věci stále stejným způsobem, zapracujte na změně. Zkuste se občas pustit po nevyšlapané cestě a zahoďte předsudky.

Nebezpečím tohoto planetárního postavení může být tendence k neústupnosti, nepřizpůsobivosti a bezohlednosti. Pozor na výbušnost v případě potlačovaných emocí. Dopřejte si pravidelný odpočinek u příjemné hudby a dobrého jídla a pití. Opatrně však na poživačnost, lenost a marnotratnost.

Pobývejte hodně venku v přírodě a choďte na delší procházky. Zapojte všechny své smysly. Vnímejte venku všechny vůně, zvuky a barvy. Obklopujte se krásou. V partnerském vztahu buďte romantičtí a smyslní.

foto: pixabay.com

     

Slunce ve znamení Blíženců

Slunce ve znamení Blíženců

Klíčovou frází zrozenců tohoto neklidného znamení je „myslím, tedy jsem“. Myšlení je pro Blížence cestou k hledání pravdy. Jsou obvykle vysoce inteligentní, všestranní, přizpůsobiví, společenští a mají skvělé vyjadřovací schopnosti. Jsou to poslové zpráv a věčné děti.    VíceKdyž je Slunce ve znamení Blíženců

Když je Slunce ve znamení Blíženců

Třetí znamení zvěrokruhu – Blíženci, jsou znamením myšlení a komunikace. Říká se, že zrozence tohoto znamení je snadné poznat. Je to dáno tím, že hodně mluví. Blíženci jsou společenští, vtipní a šarmantní lidé. Je velice těžké je udržet na jednom místě. Jsou neklidní a nevypočitatelní. Potřebují mnohostrannost a změny. Více

Merkur ve znamení Blíženců

Merkur ve znamení Blíženců

3. června vstupuje Merkur do vzdušného znamení Blíženců a zdrží se tam do 17. června 2024. Myšlenky, slova a výměna informací se dostávají do popředí. Více


Další články