Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars ve znamení Ryb

foto:dan/freedigitalphotos.net

Když se Mars pohybuje vodním znamením Ryb, v letošním roce to bude od 15. listopadu do 1. ledna 2019, stává se z něj bojovník za vznešené cíle. Toto postavení je velmi příznivé pro pomoc charitativním a neziskovým organizacím a dobrovolnickou práci.

Tranzitující Mars ve znamení Ryb ukazuje na zvýšenou touhu po duchovní seberealizaci. Je to ideální čas pro duchovní studia a pravidelnou meditaci. Nejlépe této energie využijete, pokud odjedete někam do kláštera nebo ašramu, kde nabízejí kurzy jógy, meditace a studia duchovních nauk. Pobyt tam vám pomůže utřídit si myšlenky, stanovit si priority a přispěje k duchovní obnově.

V době, kdy Mars prochází posledním znamením zvěrokruhu, je velmi pravděpodobné, že se setkáte s lidmi, u nichž hned pocítíte spřízněnost duší. Rozšiřujte okruh svých známých. Máte-li blízko k nějakému společenství či zájmové organizaci, pak byste jim měli věnovat více svého času. Je i pravděpodobné, že se tam zamilujete. A to platí především pro zrozence znamení Ryb.  Protože budete při této konstelaci senzitivnější a více ovlivnitelní prostředím, ve kterém se pohybujete, měli byste si dávat pozor a obklopovat se pozitivně naladěnými lidmi. Vyhýbejte se lidem, kteří mají tendence vás využívat nebo různě znevýhodňovat.

Tato konstelace je vhodným časem pro urovnání starých rodinných sporů či rozepří s přáteli. Máte-li s někým špatný vztah, pak udělejte vše pro to, abyste situaci napravili. Na nic už nečekejte, nevymlouvejte se a kontaktujte dotyčnou osobu hned. Odpusťte, omluvte se. Uleví se vám.

Projevy fyzické energie budou při této konstelaci zabarveny emocemi. Její úroveň se patrně bude velmi měnit. V některé dny můžete zažívat velkou chuť něco tvořit, a jindy budete naprosto neteční. Postoje budou proměnlivé a budou ovlivněny momentální náladou. V této době byste měli dát přednost nenáročným fyzickým aktivitám. Jóga je vhodným cvičením pro uvolnění napětí, zvyšuje pružnost kloubů a vazů a přispívá k dosažení vnitřního klidu. Také vodní sporty, především plavání, jsou ideálním prostředkem k využití této energie.

Toto planetární postavení nás nabádá, abychom zpomalili a byli si vědomi svých limitů. Teď není vhodná doba pro náročné sportování a riskantní akce. Naslouchejte potřebám svého těla, jinak by mohlo dojít ke zranění. Toho by si měli být vědomi především zrozenci znamení Berana, Střelce, Panny, Blíženců a Ryb. 

Lidé, kteří nejsou tak přirozeně intuitivní, citliví a idealističtí, mohou při tomto planetárním postavení zažívat pocity dezorientace. Budou patrně obtížně hledat motivaci a nebudou tak výkonní. Mohla by se objevit nespavost, častější nachlazení, zvýšená teplota, alergické reakce nebo záněty. Vyhýbejte se raději alkoholu a opatrně při používání léků.

 


           

Novoluní ve znamení Střelce

Novoluní ve znamení Střelce

Období po novoluní ve znamení Střelce, které nastává 7. prosince 2018, je výbornou konstelací pro nové začátky. Tato lunární fáze je ideální pro plánování. Sepište si plán na příští rok. Čeho byste v roce 2019 chtěli dosáhnout?  Co nového byste se chtěli naučit? Kolik peněz byste rádi vydělali? Jakou pozici byste ve firmě/společnosti/sportovním klubu/v místní komunitě chtěli zastávat? Jaká je vaše vize smysluplného života?  Více

 

Tipy na vánoční dárky dle astrologie

Tipy na vánoční dárky dle astrologie

Připravili jsme pro vás několik tipů na  vánoční  dárky inspirovaných zodiakem. Jsou to všeobecné rady, které napomohou při výběru vhodného překvapení vašim blízkým. Více

Jupiter ve znamení Střelce

Jupiter ve znamení Střelce

Jupiter, planeta symbolizující v horoskopu optimismus, růst, hojnost, přízeň a nadšení, přechází 8. listopadu 2018 do domovského znamení Střelce a zdrží se tam až do 2. prosince 2019.  Více


Další články