Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Partnerské horoskopy

foto:pixabay.com

Jste v pevném svazku nebo na jeho prvopočátku? Rádi byste byli schopni maximální empatie a projevů dobré vůle ve svém partnerském vztahu? Toužíte po vzájemné podpoře, lepší komunikaci a láskyplnému plynutí? Jste ochotni podívat se na vztah jako na mocný prostředek hlubokého pochopení sebe sama a svého osobního růstu? Jste připraveni ho chápat jako vlastní zrcadlo a důležitou lekci pro svůj další vývoj?

„Vztah je nepochybně zrcadlem, v němž objevíš sám sebe.“ Krišnamurtí

Kontaktujte nás s objednávkou PARTNERSKÉHO HOROSKOPU, ve kterém vám osvětlíme hlavní výzvy, před které jste jako partneři společně postaveni.  Náš partnerský horoskop je klíčem k pochopení dynamiky vztahu. Je kombinací vašich dvou energií, která se proměňuje ve společnou třetí.

Znalost detailů silných a slabých stránek vašeho vztahu vám přinese větší nadhled a lepší schopnost s ním správně nakládat. To, že pochopíte více naladění svého partnera, vám může pomoci, abyste si uvědomili a pochopili své vlastní naladění a neprojektovali ho na svůj protějšek. Dostáváte se jinak do začarovaného kruhu a nedostáváte se k plodům, které vám vztah může přinést.


 

Co by nemělo v ideálním vztahu chybět?

 

Spolupráce a rovnováha – když je přítomna, ve vztahu převládá harmonie logiky i citů. Pokud není, objevuje se emocionální nevstřícnost, zmatek, vzdor a střety mezi myslí jednoho a city druhého.

Empatie a vyjádření – partneři jsou schopni vzájemné empatie, svěřují se otevřeně jeden druhému a jsou „jedno tělo, jedna duše.“ V opačném případě visí ve vzduchu nevyjádřené city a sebelítost. Zpravidla si alespoň jeden z nich něco jiného myslí a něco jiného říká.

Stabilita a vývoj – vztah by měl sloužit jako pevná základna pro rodinu i úspěch obou ve vnějším světě – partneři mají společnou vizi ohledně základních hodnot.  Jinak se objevují hádky v úzké rodině a mezi příbuznými, zmatené rodinné plány a nereálné ambice jednoho či obou partnerů.

Svoboda a disciplína – ve vztahu by neměly chybět pravidelné nové zážitky a „čerstvý vzduch“. Oba partneři mohou být sami sebou a vzájemně se v tom podporují. V opačném případě se objevuje napětí mezi závislostí a touhou po svobodě a odlišné priority partnerů.

Přijetí – ve vztahu figuruje vzájemné přijetí a podpora. Není zde snaha žít v souladu s představou druhého, ze kterého pramení pocity selhání, očekávání, kritika a odsudky.

Důvěra a otevřenost – partneři se upřímně sdílí, jsou k sobě otevření a mají vzájemnou důvěru. V opačném případě se konfrontují se strachem ze zrady, s pocity viny, hanby a s tajemstvími.

Hojnost a moc – dávání a braní ve vztahu je vlídné a v rovnováze. Oba partneři mají zájem na společném prospěchu, mají pocit hojnosti a duševního souladu. Pokud se nevede, mají obtíže přijímat nebo touhu brát a očekávat vždy něco na oplátku, mají problém s ovládáním, uznáním přirozené autority a přirozených rolí ve vztahu.

Celistvost a moudrost – ve vztahu nechybí tolerance a respekt vzájemné rozdílnosti. O opačném případě trpí jeden či oba pocitem oddělení, chybí propojení a často chybí kontakt se svým vlastním Já. Partneři cítí, že nemohou žít bez sebe, ale ani spolu.

Kreativita a sebedůvěra – partneři umí sdílet svou originalitu a kreativitu. Přispívají si navzájem v hmotné i duchovní sféře. Pokud toho nejsou schopni, vyhrává soutěživost a střety ega, žádný nechce ztratit tvář, bojují se závislostí, stresem, potlačují svou tvořivost a svou energii si schovávají pro sebe.

 

Objevili jste mezi řádky možné slabiny vašeho vztahu?  Pochopení souvislostí a vaše vůle ke změně je polovinou úspěchu. Bude nám potěšením být vám přínosem na cestě poznání.


Mohlo by vás zajímat:


ASTROKOMPATIBILITA

PARTNERSKÝ HOROSKOP


 


     

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného DRAKA započne v sobotu 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. Bude pravděpodobně obdobím přelomových, až revolučních událostí, které přinesou velké změny jak v životech jednotlivců, tak ve světových událostech. Změna společenského nastavení i systému je nezbytná a už se děje. Nic nebude takové, jako dřív. Více

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto vstupuje do znamení Vodnáře v lednu 2024 a bude se tam s přestávkami pohybovat dalších dvacet let. Pluto v astrologii symbolizuje moc, transformaci, proměnu, sílu i nevědomé pudy. Vodnář je spojován s nezávislostí, vynalézavostí, tolerancí a humanismem. Když Pluto bude procházet znamením Vodnáře, pak můžeme očekávat obrovské změny v oblasti vědy, technologií a společenského soužití. V roce 2044, když bude Pluto opouštět znamení Vodnáře, bude svět z dnešního pohledu k nepoznání. Více

Novoluní ve znamení Blíženců

Novoluní ve znamení Blíženců

Novoluní ve znamení Blíženců, které nastane ve čtvrtek 6. června 2024, je ideální konstelací pro nové začátky. Při novoluní budou Luna se Sluncem stát v konjunkci s Venuší. To je velice příznivá konstelace. Více


Další články