Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

ASTROKALENDÁŘ 2024


Již popatnácté jsme pro vás připravili jedinečný ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024, který vás naučí umění dělat věci ve správný okamžik. Pokud člověk neví, jaké energie má k dispozici, nemůže je pozitivně využít a zároveň nemůže ani pracovat s potenciálně negativními energiemi. Napojte se na jedinečnou energii každého dne!

Mnozí vládci a diktátoři v roce 2023 odešli a nahradili je noví lídři. Tento trend bude pokračovat i v roce 2024. Pluto se přesune z Kozoroha zpět do Vodnáře v lednu. To ukazuje na transformaci mezinárodních organizací, solidaritu, podporu ženským právům. Postavení Jupiteru a Uranu v Býku přinese důležité změny v ekonomice.

V kalendáři  najdete denní postavení Luny ve znameních, dny a časy novoluní a úplňků, období prázdné Luny, Slunce i planety ve znameníchretrográdní pohyb Merkuru, Marsu a Venuše a mnoho dalších astrologických informací, které ocení lidé, kteří praktikují astrologii. 

Zachovejte si kontrolu nad svým životem a nepodléhejte zbytečně vnějším vlivům. Používejte Astrologický kalendář 2024.


Jednoduchý formát a srozumitelná forma zpracování symbolů dělá z astrologie přístupné vědění i pro lidi, kteří o této starobylé nauce nevědí téměř nic. Všechna doporučení v tomto kalendáři vycházejí z analýzy postavení Luny, Slunce, planet a jejich vzájemných aspektů a také z naší osobní zkušenosti.


Astrologický kalendář 2024 vám pomůže konat ve správný okamžik a nedělat zbytečné chyby.

V kalendáři najdete např. doporučení kdy je nejlepší čas pro:

 • návštěvu kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku a masáž
 • návštěvu zubaře a dentální hygienu
 • romantiku, seznamování
 • praní, čistírna
 • nákup/prodej nemovitostí, podepisování smluv
 • investice a velké nákupy
 • řešení právních sporů
 • kdy nechodit na rande
 • kdy ukončit vztah
 • sepsání poslední vůle
 • výhry v loterii
 • půjčky
 • pohovory
 • koupi psa nebo jiného domácího zvířete
 • a další praktické rady i varování.


Díky kvalitnímu papíru, tisku a barevnému zpracování se kalendář může rovněž stát vhodným  VÁNOČNÍM DÁRKEM, který potěší i poslouží.

Kalendář si můžete vyzvednout i v naší kanceláři po předchozí domluvě.

STOLNÍ ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2024  

Spirálová vazba
Rozměry: 175x175 mm
Rozsah: 35 listů / 70 stran
Materiál: ofset 120 g


Cena: 259 Kč


Ceník poštovného

.................................................................................................................................

Reakce klientů:

"Kdy už začnete prodávat kalendář? Kupuji si ho každý rok a plánuji si podle něj každý den. Výborný pomocník. Nic lepšího jsem jinde nenašla." Marie L.

"Objednáváme vaše Astrologické kalendáře každý rok a v knihkupectví je prodáme během několika dnů. Lidé si je velmi oblíbili a chodí si je kupovat každý rok. Obvykle jich koupí více, protože je věnují i svým přátelům. Proto  si i letos rezervujeme..." Mirek P.

"Váš kalendář je jedinečný. Jsou tam prázdné Luny, které s manželem hodně sledujeme a podle toho si plánujeme všechny naše aktivity." Linda K.

"Všechny návštěvy zubaře, kadeřnice, kosmetičky, dentální hygieničky plánuji podle vašeho kalendáře. I podpis smluv při koupi auta a pozemku jsme plánovali podle kalendáře. Vše vždy výborně vyšlo a funguje. Bez kalendáře nic neudělám. Jen bych ho potřebovala mít i jako aplikaci." Mirka 

„Kupuji si váš kalendář každý rok a už si svůj život bez něj nedokáži představit. Je naprosto dokonalý.“ Michaela Malá, facebook

"Děkuji Vám za skvělý kalendář, který využívám už pár let. Je mým pomocníkem při plánování. Pro mě je to ten nejlepší kalendář, který se dá koupit. Moc Vám za něj děkuji. Jste skvělí. Ať se Vám daří. Zdeňka O.

"Jsem ráda, že jste kalendář připravili i letos. Už jsem si ho objednala. Je mi velkým pomocníkem při každodenním rozhodování." Andrea S.

"Já děkuji moc za kalendář včera jsem ho obdržela a jsem nadšená a protože jsem koupila dva také jeden pro dceru tak té se bude také líbit." Anna N.

"... Díky vám a vašemu Astrokalendáři se můj život stal o poznání lepším - jsem lépe připravená na denní záležitosti a využívám pozitivních konstelací." Lucka J.

"Neznám jiný astrologický kalendář, kde by bylo tolik praktických rad. Já se podle něj řídím denně. Plánuji si kadeřníka, zubaře, manikúru, kosmetiku, schůzky, podpisy smluv i koupi auta. Lidi za mnou chodí se ptát, kdy mají něco udělat nebo neudělat. Všem se vaše rady vyplatily. Kdo neposlechl, měl problém. Těším se na něj i letos." Marie Zbořilová, Facebook


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Roční horoskop 2024

Více