Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Když je Slunce ve znamení Vah

foto: pixabay.com

„Spal jsem a snil, že život je krása. Probudil jsem se a zjistil, že je to povinnost.“ Immanuel Kant 

Slunce prochází každým znamením jeden měsíc v roce. Když prochází podzimním znamením Vah, kterému vládne planeta krásy Venuše, pak je to čas, kdy bychom se měli obklopovat krásou, pohybovat se v hezkém a příjemném prostředí. 

V době, kdy Slunce prochází znamením Vah, v letošním roce to bude od 23. září do 23. října, byste měli zpomalit a užívat si každého okamžiku. Při této konstelaci je důležité, abyste měli všude uklizeno, pečovali o sebe, chodili vkusně a čistě oblečeni, měli doma a v kanceláři čerstvé květiny. Pohybujte se v přírodě, kde jsou hezké scenérie. 

V době, kdy Slunce prochází znamením Vah, bychom se měli také zaměřit na mezilidské vztahy. Symbolem znamení Vah jsou váhy, které ukazují na životní potřebu rovnováhy, vyváženosti a harmonie. Je to vhodný čas pro napravování chyb. Jste-li s někým ve sporu, pak udělejte vstřícný krok, omluvte se, odpusťte.

Při této konstelaci si udělejte čas na své přátele. O přátelství se musí pečovat, stejně jako o květiny. Přestaňte s přáteli komunikovat přes sociální sítě a raději se s nimi osobně sejděte. Přátelství se vyvíjí a k tomu potřebujete dostatek času a osobní kontakt. Druhého člověka nepoznáte dobře, pokud si s ním jen vyměňujete zprávy. Chcete-li mít dobré přátele, pak se chovejte tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Buďte otevření, pozitivní, přizpůsobiví, nápomocní a upřímní. Opravdové přátelství je velký dar, tak za něj buďte vděčni. 

Zrozenci znamení Vah jsou známí pro svou nerozhodnost. Zvažují pečlivě všechny varianty, předtím než se pro něco rozhodnou. Vybrat jednu z možností je pro ně dost obtížné. Vědí, že tím ztrácí volbu té druhé.

Nejenom zrozenci znamení Vah mají potíže s rozhodností. Je spousta lidí narozených v jiných znameních, kteří nejsou schopni se rychle rozhodnout. A proto je tato konstelace velmi příznivá pro změnu myšlení a postoje.

Tématem tohoto měsíce by měla být důvěra. Čím více člověk zvažuje všechny okolnosti, probírá možné varianty a následný vývoj, tím více času ztrácí. A ten je pro všechny vzácný. Za nerozhodností se obvykle skrývá strach. Tato konstelace nám dává vzácný dar, a tím je víra, že ať se děje cokoliv, ať uděláte jakékoliv rozhodnutí, bude správné. Protože podle astrologie jste se narodili rodičům a do prostředí, které nejlépe vyhovuje vašemu vývoji, abyste mohli naplnit svůj potenciál. A proto i v současné době jste na správném místě a máte dostatek informací, abyste zaujali jednoznačné stanovisko. 

Proto přestaňte přemýšlet o svých minulých rozhodnutích a zvažovat, zda jste nemohli něco udělat jinak. Uzavřete svou minulost. Důvěřujte sami sobě, že jste schopni učinit efektivní rozhodnutí. 

Je nějaké rozhodnutí, které delší dobu odkládáte? Už se na nic nevymlouvejte a vyberte si. Udělejte první krok. Nemusíte mít obavy z výsledku. Důvěřujte tomuto procesu.

foto: Ambro/freedigitalphotos.net


     

Venuše ve znamení Lva

Venuše ve znamení Lva

Když Venuše - planeta lásky a vztahů prochází znamením Lva,  potom se dá očekávat, že lidé budou mít ve vztazích velké očekávání. Láska musí být velkolepá. Venuše ve Lvu chce být stále zamilovaná. Chce být obdivovaná, zářit a být pozitivně hodnocena.  VíceMars ve znamení Vah

Mars ve znamení Vah

Planeta Mars, v astrologii symbolizující energii, vůli, odvahu, ale také vztek, soupeřivost, útočnost a válku, vstupuje v neděli 27. srpna do znamení Vah, kde se bude zdržovat až do 12. října 2023. Více

Víte, co máte ve hvězdách?

Víte, co máte ve hvězdách?

ASTROLOGIE je nauka, která je praktikována více než dva tisíce let. Ačkoliv ve svých počátcích byla respektovanou vědou, v posledních stoletích byla považována spíše za součást černé magie a pochybných vešteckých disciplín. Více


Další články