Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Novoluní ve znamení Panny

foto: pixabay.com

„Nestačí jen vědět, je třeba to i používat. Nestačí jen chtít, je třeba i konat.“ J.W. Goethe

Ve čtvrtek 17. září 2020 nastalo novoluní ve znamení Panny. Tato konstelace je velmi silná a pomůže vám k lepšímu životu. Chcete-li mít spokojenější, vyrovnanější a smysluplnější život, pak byste těchto energií měli využít. Stačí, když se zamyslíte nad současnou situací a připravíte si podrobný plán. Jakým člověkem a kde chcete být za rok, v září 2021?

Pokud nevíte, kam chcete dojít, pak se tam nikdy nedostanete. Sepsat si podrobný plán a udělat první krok k jeho realizaci jsou dvě nezbytné podmínky ke změně. Budete-li pouze snít o lepším životě a sedět doma, pak se nic nestane. Buďte aktivní. Máte obrovskou šanci posunout se ve svém životě a být spokojenější. Vše ale záleží na vašem chování. Zbavte se všech omezujících představ, které vám brání být nejlepší možnou verzí sama sebe. Přestaňte dělat věci, o kterých víte, že je dělat nemáte, a začněte dělat věci, o kterých víte, že byste je dělat měli. Vyzkoušejte to. Sami uvidíte, jak se věci dají do pohybu, a za rok budete překvapeni, jaký zajímavý obrat nabral váš život.

Ve svých plánech nebuďte vůbec skromní. Když budete vědět, co chcete, pak to dostanete. Čím detailnější váš plán bude, tím větší šanci máte na úspěch. Jednoduchá pomůcka, která vám pomůže manifestovat vaše sny, je nástěnka snů, tj. koláž z obrázků, mapa představ a plánů, které by člověk chtěl ve svém životě realizovat. 

Váš plán by měl obsahovat všechny oblasti života, tj. zdraví, partnerské vztahy, rodina, práce, kariéra, majetek, zájmy atd. Plán na rok by mohl vypadat následovně:

1. Zdraví

Popište si, v jaké fyzické a psychické kondici chcete být. Jakých zlozvyků se chcete zbavit - např. kouření, přejídání, nadměrné spotřeby alkoholu, kávy, sladkých a energických nápojů, sladkostí? Máte svůj čas pod kontrolou? Nepropadáte stresu? Spíte dobře? Chodíte na preventivní lékařské prohlídky?


2. Vaše chování

Jaké schopnosti a dovednosti byste si chtěli osvojit, abyste byli sebevědomější a spokojenější? Např. umět mluvit na veřejnosti, prezentovat, vyjednávat, druhé přesvědčit, být optimističtější, dochvilný, nebýt emocionální, mít vztek pod kontrolou, nebát se, umět zdravě riskovat, nepochybovat o sobě…

3. Vztahy

Jak by měl vypadat váš partnerský vztah? Co by bylo třeba zlepšit? Pokud ve vztahu nejste, pak se zamyslete, zda nemáte představu ideálního partnera/partnerky, která vám brání se seznámit s člověkem, jenž by se k vám hodil lépe (např. je vaším ideálem vysoká blondýnka či vysoký blonďák a nikdo, kdo tuto představu nenaplňuje, vás nezajímá).

Máte-li děti, pak popište ideální představu vašeho vztahu k nim. Co je třeba změnit nebo zlepšit?

Jaký je ideál rodinných vazeb - vztahu k rodičům, sourozencům a dalším příbuzným?

4. Přátelé

Kolik máte přátel? Jsou vám vaši přátelé nápomocni? Jsou pro vás inspirací a zdrojem zábavy? Obklopujete se lidmi, na které se můžete spolehnout nebo spíše vyhledáváte lidi podle jejich společenského postavení? Máte opravdové přátele nebo jen "známé" na sociálních sítích?

5. Společenský život

Pohybujete se mezi lidmi, kteří jsou zajímaví, motivují vás, jsou inspirativní a tvůrčí? Nebo jen vyhledáváte společnost lidí bohatých a společensky vysoce postavených, kde se možná nudíte, ale můžete se pochlubit těmito kontakty svým známým?

6. Práce a kariéra

Jste spokojeni s prací, kterou děláte? Chtěli byste to změnit? Jaké je vaše vysněné povolání? Co vám brání v tom ho vykonávat? Chtěli byste sami podnikat? Do jakých projektů byste se pustili? Pracujete raději z domova nebo dáváte přednost kolektivu lidí?

7. Peníze a majetek

Jaká výše platu by pro vás byla optimální? Jaký majetek byste chtěli mít? Kolik byste chtěli mít naspořeno? Kolik jste investovali? Vyčíslete to. 

8. Bydlení

Máte vlastní byt či dům? Sníte o něm? Kde byste chtěli bydlet?

9. Vzdělání

Dosáhli jste nejvyššího možného vzdělání? Studovali jste to, co vás vždy zajímalo? Není čas se do studia pustit teď? Umíte cizí jazyky? Jaké další znalosti byste chtěli mít?

10. Zájmy

Jaké jsou vaše koníčky? Sportujete? Jaký nový sport či jinou aktivitu byste si chtěli osvojit a naučit?

11. Spiritualita

Je spiritualita součástí vašeho každodenního života? Meditujete denně? Používáte vizualizaci? Píšete si deník? Čtete duchovní a psychologické knihy?

Jakmile budete mít plán hotový, začněte ho naplňovat. Udělejte z následujících 12 měsíců nejlepší rok svého života. 

foto:pixabay.com
 


Mohlo by vás zajímat:

 Roční horoskop 2020/2021

 


           

Podzimní znamení Vah

Podzimní znamení Vah

Podzimní znamení Vah symbolizuje v horoskopu spravedlnost, karmu a rovnováhu. Váhy jsou spojovány s právem, soudem, nepřáteli, ale také s krásou, uměním, designem, módou a životním stylem. Více

Úklid

Úklid

V době, kdy Slunce prochází zemským a praktickým znamením Panny, bychom se měli zaměřit na úklid. Tím nemyslíme jen úklid svého domova či kanceláře. Uklidit bychom si měli také sami v sobě. Při této konstelaci bychom si měli udělat osobní inventuru, ohlédnout se za minulým obdobím a popřemýšlet co se nám podařilo a kde jsme chybovali. Více

Retrográdní Mars v roce 2020

Retrográdní Mars v roce 2020

Mars je v retrográdní fázi zhruba každé dva roky a zpětný chod trvá přibližně dva měsíce. V letošním roce vstoupí Mars do retrográdní fáze 10. září a potrvá do 14. listopadu. V tomto období bude ve svém zpětném chodu procházet znamením Berana. Mars byl naposledy v retrográdní fázi ve znamení Berana v ce 1988. Více


Další články