Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Lehkost pohybu

foto: unsplash.com

Vládnoucí planetou znamení Blíženců je Merkur, nejrychlejší planeta sluneční soustavy. Proto je darem období, kdy Slunce prochází znamením Blíženců, lehkost pohybu. Při této konstelaci můžeme zařadit vyšší rychlost a posunout se v oblastech, kde jsme se cítili zaseknutí.

Pohyb, který je Blížencům vlastní, nás vyvede z jakékoliv setrvačnosti a pomůže nám nasměrovat se  k našim cílům. V období od 21. května do 21. června 2023, kdy bude Slunce procházet znamením Blíženců, máme šanci odhalit, kde se nacházíme na naší životní cestě a jak daleko ještě musíme zajít. 

Planetární postavení nám dává příležitost podívat se zblízka na každou oblast našeho života a zeptat se sami sebe:

 

Kde se v současné době cítím zaseknutý/zaseknutá?


Kde bych chtěl/chtěla být ve svém zaměstnání/finanční situaci/osobním vztahu/společenském postavení?


Jaká je vize lepšího života? Jak by měl vypadat můj „ideální svět“? Co bych měl/měla udělat, abych svou vizi manifestoval/manifestovala?

 

Jakmile si ujasníte vizi lepšího života, můžete připravit konkrétní plány a využít hybnou sílu Blíženců. Zařaďte vyšší rychlostní stupeň a pusťte se do práce. Je důležité udržovat se v pohybu vpřed, nikoliv vzad. Každý den se snažte získat alespoň malé vítězství a posunout se ve svých plánech.

„Lidé se nebrání změně, brání se být změněni.“ Peter Senge

Spousta lidí ráda zahajuje něco nového, málokdo však vytrvá a dotáhne své plány do konce. Výzvou tohoto období je nepolevit, nevzdávat se, neutíkat při prvních překážkách. 

 

Na závěr:

Život je v pohybu. Buď rosteme a vyvíjíme se, anebo stagnujeme a ztrácíme své schopnosti. Vraťte se sami k sobě. Pusťte se do aktivit, které jste vždy chtěli udělat anebo je už někdy začali, ale nedokončili. Změna je vnitřní, nikoliv vnější úsilí. Proces je účelem.

Takže ať už bude vaše rychlost jakákoliv, nejdůležitější je, že se pohybujete vpřed a někam směřujete.

 

Mohlo by vás zajímat:


     

Merkur ve znamení Býka

Merkur ve znamení Býka

Merkur, planeta komunikace, přejde 3. dubna do znamení zemitého Býka, kde se bude pohybovat s přestávkou, díky retrográdnímu směru, do 11. června 2023. To ukazuje na sílu, pevnost a neústupnost v komunikaci. Více

Slunce ve znamení Blíženců

Slunce ve znamení Blíženců

Klíčovou frází zrozenců tohoto neklidného znamení je „myslím, tedy jsem“. Myšlení je pro Blížence cestou k hledání pravdy. Jsou obvykle vysoce inteligentní, všestranní, přizpůsobiví, společenští a mají skvělé vyjadřovací schopnosti. Jsou to poslové zpráv a věčné děti.    VíceSaturn ve znamení Ryb

Saturn ve znamení Ryb

7. března 2023 přechází Saturn do znamení Ryb, kde s přestávkou (od 25. května 2025 do 1. září 2025, kdy přejde do znamení Berana), bude procházet až do 14. února 2026. Více


Další články