Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars ve znamení Vodnáře

foto: pixabay.com

Energická planeta Mars přechází do znamení Vodnáře 13. února a bude se tam pohybovat až do 23. března 2024.  Znamení Vodnáře je vzdušné, originální a rebelantské. Vládne mu planeta Uran, která symbolizuje vynalézavost, překvapení, tvoření i destrukci.

Když prochází planeta Mars územím Vodnáře, hlavním úkolem pro vývoj celku je informovat a osvobozovat. Zájmy jednotlivce se přesouvají k zájmům skupinovým. Důležitá je společná aktivita.

Z tohoto planetárního postavení mohou nejvíce těžit zrozenci znamení VODNÁŘE, VAH, BLÍŽENCŮ a LVA. Bude podpořena jejich schopnost rychlých intelektuálních pochodů a suverenita. V jejich vyjadřování nebude chybět důraznost a přesvědčivost. Ani ostatní zrozenci by ale neměli v žádném případě usnout na vavřínech. Nebojte se chybovat. Nekalkulujte. Buďte tím, kým jste. Tak přispějete nejvíce.

Ve vzduchu je nadšení a tendence k bouřlivému a rebelantskému jednání. Přichází myšlenky na radikální změny a snaha o jejich rychlé uskutečnění. Mohou se razantně měnit způsoby myšlení. Dříve, než začnete zpochybňovat vlastní názory či názor druhých, zamyslete se. Nenechte se strhnout silnými impulzy. Svůj plán nejprve dostatečně zdokonalte. Povede tak k ideálnímu řešení.

Je to příznivé planetární postavení pro prohloubení vědomostí, a to hlavně v oblastech, které nemáte probádané. Nebraňte se použití nových technologií pro svou práci a život. Jděte vstříc pokroku. Získávejte nové informace a poznávejte nové lidi. Sdílejte se. Předávejte informace všem, kteří jsou ochotni slyšet.

Podporovány budou hlavně aktivity, které přispějí i ostatním. Právě ty vám přinesou nejvíce ovoce. Zaměřte se na jakoukoli službu společnosti. Vyvarujte se arogantního a panovačného přístupu. Snažte se být v každém ohledu objektivní, tolerantní a shovívaví. Chovejte se přátelsky a pomáhejte ostatním. Nechtějte nikomu vládnout a ani vy sami se nenechte již ovládat.

Věnujte se svému ideálu té nejkrásnější budoucnosti. Pro sebe i pro ostatní. Představujte si lepší svět a zkuste udělat nějaké konkrétní kroky pro jeho zlepšení. Začněte u sebe. U svých myšlenek, u svého chápání a interpretace okolního dění, u svých reakcí a činů. Za vše nesete plnou odpovědnost. Svět kolem nás je projekcí našich vnitřních světů. Pamatujte na to. Všichni jsme navzájem propojeni. Všichni jsme jedno. A každý z nás zodpovídá za svůj díl, který v celku obhospodařuje. Zrozenci znamení Vodnáře velmi dobře chápou svět jako globální vesnici. Přirozeně chápou, že jsme jedna živá propojená hmota. Proto není na místě ani sobectví ani oddělenost.

 foto:pixabay.com

 

 


     

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto ve znamení Vodnáře

Pluto vstupuje do znamení Vodnáře v lednu 2024 a bude se tam s přestávkami pohybovat dalších dvacet let. Pluto v astrologii symbolizuje moc, transformaci, proměnu, sílu i nevědomé pudy. Vodnář je spojován s nezávislostí, vynalézavostí, tolerancí a humanismem. Když Pluto bude procházet znamením Vodnáře, pak můžeme očekávat obrovské změny v oblasti vědy, technologií a společenského soužití. V roce 2044, když bude Pluto opouštět znamení Vodnáře, bude svět z dnešního pohledu k nepoznání. Více

Partnerské horoskopy

Partnerské horoskopy

Jste v pevném svazku nebo na jeho prvopočátku? Rádi byste byli schopni maximální empatie a projevů dobré vůle ve svém partnerském vztahu? Toužíte po vzájemné podpoře, lepší komunikaci a láskyplnému plynutí? Jste ochotni podívat se na vztah jako na mocný prostředek hlubokého pochopení sebe sama a svého osobního růstu? Jste připraveni ho chápat jako vlastní zrcadlo a důležitou lekci pro svůj další vývoj? Více

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného DRAKA započne v sobotu 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. Bude pravděpodobně obdobím přelomových, až revolučních událostí, které přinesou velké změny jak v životech jednotlivců, tak ve světových událostech. Změna společenského nastavení i systému je nezbytná a už se děje. Nic nebude takové, jako dřív. Více


Další články