Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jak si stojíte

foto: Wyron A/Unsplash.com

"Výsadou života je stát se tím, kým skutečně jste." Carl Jung

Jaké jsou vaše plány na letošní rok? Dali jste si zkraje roku novoroční předsevzetí? Jsme v první třetině roku. Je už jaro. JAK SI STOJÍTE? Jak jste pokročili? Čas letí. Za chvíli budou prázdniny. Je nejvyšší čas jednat, abyste si plány stihli naplnit.

Je snadné plánovat. Těžší je realizace. Pokročili jste již v plnění plánů? Udělali jste první kroky? Anebo pořád vyčkáváte? Co vám brání v naplnění snů? Jste moc mladí/staří? Chybí vám zkušenosti anebo vzdělání? Nemáte peníze? Potřebujete obchodního partnera? Nemáte dostatek vůle? Nevěříte si?

Chcete-li, aby se vaše plány splnily, musíte začít a udělat první kroky k realizaci. Musíte ukázat okolí a vesmíru, že to myslíte vážně.

 

Zavřete oči a představte si, že je prosinec 2024. Jak budete vypadat? Zbavíte se přebytečných kil a budete o 5 (10, 20) kg lehčí? Zbavíte se zdravotních potíží? Nebudete otrokem svých zlozvyků (kouření, přílišné popíjení)? Budete mít novou práci? Budete mít nový byt? Budete jezdit v novém autě? Budete mluvit anglicky (německy anebo francouzsky)? Budete zamilovaní? Budete bohatí? Budete šťastní?

 

Ať už jsou vaše plány jakékoliv, jsou vaše a vy máte právo a povinnost si je naplnit. Jistě tušíte, že můžete mít větší a smysluplnější život, než je ten, který máte nyní.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli překonat vzdálenost mezi sněním/plánováním a realizováním vašich plánů. Astrologie má spoustu nástrojů, které vám mohou být nápomocné.

 

Na základě analýzy vašeho HOROSKOPU vám můžeme říct:


- co byste mohli/měli chtít (OSOBNÍ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- zda jsou vaše plány realizovatelné (ROČNÍ HOROSKOP/TŘÍLETÝ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- kdy bude nejlepší čas plány začít realizovat (ROČNÍ HOROSKOP/HOROSKOP VHODNÉHO OKAMŽIKU/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- proč se vám nedaří plnit si svá přáni (OSOBNÍ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- kde děláte chyby (OSOBNÍ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- proč sabotujete sami sebe (OSOBNÍ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- proč jste ještě nenašli životní lásku (OSOBNÍ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

- proč nemáte více peněz (OSOBNÍ HOROSKOP/ASTROLOGICKÁ KONZULTACE)

 

Spoustu informací, co dělat a nedělat najdete v našich týdenních a měsíčních horoskopech.

Udělejte z roku 2024 nejlepší rok svého života. Nic neodkládejte. Jednejte.

Věříme ve vás a ve vaše schopnosti být lepší verzí sama sebe a dosáhnout svých cílů.foto:unsplash.com 


     

Horoskop na květen

Horoskop na květen

Květnu vládne znamení BÝKA, kde se bude pohybovat SLUNCE, VENUŠE, JUPITER, URAN i MERKUR. Tématem května jsou láskapenízemajetek a hodnoty. Zamyslete se, jaký máte vztah k penězům, čeho si ceníte, co vám poskytuje pocit bezpečí. Planetární postavení je ideální pro manifestování snů. Teď máte šanci zhmotnit své sny a přitáhnout si do života finanční hojnost. Více

Retrográdní pohyb Pluta

Retrográdní pohyb Pluta

Pluto, planeta moci, síly, transformace a destrukce je v retrográdní fázi každý rok a tento cyklus trvá zhruba pět měsíců. Stejně jako u všech vnějších planet vyvolává menší obavy než retrográdní pohyb vnitřních planet. Retrográdní pohyb Pluta je časem zamyšlení nad otázkami moci a kontroly ve vašem životě. Více

Vesmírné objednávky v období, kdy je Slunce v Blížencích

Vesmírné objednávky v období, kdy je Slunce v Blížencích

Každý den, měsíc i rok v sobě nesou jinou energii. Astrologie je velice nápomocným prostředkem v získávání toho, po čem toužíme. Dokáže předem určit, který den je pro vyslání přání nejlepší. Slunce bude koncem května a v červnu procházet znamením Blíženců. Tam se bude pohybovat i Venuše, v tradiční astrologii přezdívaná „malé štěstí“, a planeta Jupiter, které se říká „velké štěstí“. Planetární postavení je velmi příznivé pro získání toho, po čem toužíte. Dny, které jsou uvedené, jsou pro manifestaci jedinečné. Více


Další články