Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Venuše ve znamení Lva

foto: pixabay.com

“Ženy, které nenosí parfém, nemají budoucnost.” Coco Chanel

Venuše je planeta v astrologii symbolizující krásu, lásku, harmonii a smyslnost. Její postavení v horoskopu ukazuje na oblast prožívání, jaké má člověk hodnoty, co považuje za krásné, ošklivé, přitažlivé, příjemné či sympatické. Je to prvek našeho estetického cítění a našeho vědomí hodnot.

Svět bez Venuše by byl bezbarvý, bez lásky a empatie. Venuše se v každém znamení projevuje odlišně. Proto i lidé mají rozdílný vkus a jiné hodnoty.

Oběh Venuše celým zvěrokruhem trvá 225 dní. V jednom znamení se zdrží přibližně 24 dní.

Venuše bude v letošním roce procházet znamením Lva od 6. září do 2. října.

Když planeta lásky a vztahů prochází znamením Lva,  potom se dá očekávat, že lidé budou mít ve vztazích velké očekávání. Láska musí být velkolepá. Venuše ve Lvu chce být stále zamilovaná. Chce být obdivovaná, zářit a být pozitivně hodnocena.

V této době byste o sebe měli důsledně dbát. Je důležité abyste dobře vypadali a hezky voněli. Kupte si nový parfém. Nebojte se výrazných barev a velkých šperků.

Když je Venuše, bohyně lásky, ve znamení Lva, pak vztah přispívá ke zvyšování sebevědomí a k pocitu výjimečnosti. Velké očekávání mnohdy vede ke zklamání. Negativní stránkou tohoto planetárního postavení je i tvrdohlavost, hrdost a potřeba lichotek.

Jste-li v pevném svazku pak neupírejte svému protějšku pozornost. Rozdávejte komplimenty. Potřeba obdivu a uznání je při tomto planetárním postavení zvýšená. 

Nejste-li ještě zadaní, pak nejlepší strategií jak získat srdce někoho přitažlivého je romantismus, obdiv a velkolepost. Buďte srdeční, otevření a hlavně nešetřete. Venuše ve Lvu má ráda přepych, luxus a bohatství. 

Při tomto planetárním postavení by se mohli zamilovat především zrozenci znamení Býka, Blíženců, Lva, Panny, Štíra, Střelce, Vodnáře a Ryb.


foto:stockimages/freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zajímat:

OSOBNÍ HOROSKOP


 


           

Když je Slunce ve znamení Vah

Když je Slunce ve znamení Vah

Slunce prochází každým znamením jeden měsíc v roce. Když prochází podzimním znamením Vah, kterému vládne planeta krásy Venuše, pak je to čas, kdy bychom se měli obklopovat krásou, pohybovat se v hezkém a příjemném prostředí.  Více

Zrozenci znamení Vah a jejich dar

Zrozenci znamení Vah a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více

Merkur ve znamení Štíra

Merkur ve znamení Štíra

Když Merkur, planeta komunikace, prochází fixním znamením Štíra, v letošním roce to bude v době od 27. září do 28. října a poté ještě díky své retrograditě znovu od 10. listopadu do 1. prosince, pak se připravte, že se spousta rozhovorů bude odehrávat v zákulisí. Lidé budou mít tendence skrývat pravdu a manipulovat s informacemi.  Myšlení je při tomto postavení hloubavé a zkoumavé. Lidé mají potřebu dostat se k jádru věci. Více


Další články