Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Venuše ve znamení Lva

foto: pixabay.com

“Ženy, které nenosí parfém, nemají budoucnost.” Coco Chanel

Venuše je planeta v astrologii symbolizující krásu, lásku, harmonii a smyslnost. Její postavení v horoskopu ukazuje na oblast prožívání, jaké má člověk hodnoty, co považuje za krásné, ošklivé, přitažlivé, příjemné či sympatické. Je to prvek našeho estetického cítění a našeho vědomí hodnot.

Svět bez Venuše by byl bezbarvý, bez lásky a empatie. Venuše se v každém znamení projevuje odlišně. Proto i lidé mají rozdílný vkus a jiné hodnoty.

Oběh Venuše celým zvěrokruhem trvá 225 dní. V jednom znamení se zdrží přibližně 24 dní.

Venuše bude v letošním roce procházet znamením Lva od 5. června, kde díky retrográdnímu chodu setrvá až do 9. října 2023.

Když planeta lásky a vztahů prochází znamením Lva,  potom se dá očekávat, že lidé budou mít ve vztazích velké očekávání. Láska musí být velkolepá. Venuše ve Lvu chce být stále zamilovaná. Chce být obdivovaná, zářit a být pozitivně hodnocena.

V této době byste o sebe měli důsledně dbát. Je důležité abyste dobře vypadali a hezky voněli. Kupte si nový parfém. Nebojte se výrazných barev a velkých šperků.

„Kde člověka neznají, berou ho podle toho, jak vypadá.“   Francouzské přísloví

Když je Venuše, bohyně lásky, ve znamení Lva, pak vztah přispívá ke zvyšování sebevědomí a k pocitu výjimečnosti. Velké očekávání mnohdy vede ke zklamání. Negativní stránkou tohoto planetárního postavení je i tvrdohlavost, hrdost a potřeba lichotek.

Jste-li v pevném svazku pak neupírejte svému protějšku pozornost. Rozdávejte komplimenty. Potřeba obdivu a uznání je při tomto planetárním postavení zvýšená. 

Nejste-li ještě zadaní, pak nejlepší strategií jak získat srdce někoho přitažlivého je romantismus, obdiv a velkolepost. Buďte srdeční, otevření a hlavně nešetřete. Venuše ve Lvu má ráda přepych, luxus a bohatství. 

Při tomto planetárním postavení by se mohli zamilovat především zrozenci znamení Býka, Raka, Lva, Panny, Štíra, Střelce, Vodnáře a Ryb.


foto:stockimages/freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zajímat:

OSOBNÍ HOROSKOP


 


     

Když je Slunce ve znamení Vah

Když je Slunce ve znamení Vah

Slunce prochází každým znamením jeden měsíc v roce. Když prochází podzimním znamením Vah, kterému vládne planeta krásy Venuše, pak je to čas, kdy bychom se měli obklopovat krásou, pohybovat se v hezkém a příjemném prostředí.  Více

Mars ve znamení Vah

Mars ve znamení Vah

Planeta Mars, v astrologii symbolizující energii, vůli, odvahu, ale také vztek, soupeřivost, útočnost a válku, vstupuje v neděli 27. srpna do znamení Vah, kde se bude zdržovat až do 12. října 2023. Více

Víte, co máte ve hvězdách?

Víte, co máte ve hvězdách?

ASTROLOGIE je nauka, která je praktikována více než dva tisíce let. Ačkoliv ve svých počátcích byla respektovanou vědou, v posledních stoletích byla považována spíše za součást černé magie a pochybných vešteckých disciplín. Více


Další články