Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Venuše ve znamení Lva

foto: pixabay.com

“Ženy, které nenosí parfém, nemají budoucnost.” Coco Chanel

Venuše je planeta v astrologii symbolizující krásu, lásku, harmonii a smyslnost. Její postavení v horoskopu ukazuje na oblast prožívání, jaké má člověk hodnoty, co považuje za krásné, ošklivé, přitažlivé, příjemné či sympatické. Je to prvek našeho estetického cítění a našeho vědomí hodnot.

Svět bez Venuše by byl bezbarvý, bez lásky a empatie. Venuše se v každém znamení projevuje odlišně. Proto i lidé mají rozdílný vkus a jiné hodnoty.

Oběh Venuše celým zvěrokruhem trvá 225 dní. V jednom znamení se zdrží přibližně 24 dní.

Venuše bude v letošním roce procházet znamením Lva od 11. července do 5. srpna 2024.

Když planeta lásky a vztahů prochází znamením Lva,  potom se dá očekávat, že lidé budou mít ve vztazích velké očekávání. Láska musí být velkolepá. Venuše ve Lvu chce být stále zamilovaná. Chce být obdivovaná, zářit a být pozitivně hodnocena.

V této době byste o sebe měli důsledně dbát. Je důležité abyste dobře vypadali a hezky voněli. Kupte si nový parfém. Nebojte se výrazných barev a velkých šperků.

„Kde člověka neznají, berou ho podle toho, jak vypadá.“   Francouzské přísloví

Když je Venuše, bohyně lásky, ve znamení Lva, pak vztah přispívá ke zvyšování sebevědomí a k pocitu výjimečnosti. Velké očekávání mnohdy vede ke zklamání. Negativní stránkou tohoto planetárního postavení je i tvrdohlavost, hrdost a potřeba lichotek.

Jste-li v pevném svazku pak neupírejte svému protějšku pozornost. Rozdávejte komplimenty. Potřeba obdivu a uznání je při tomto planetárním postavení zvýšená. 

Nejste-li ještě zadaní, pak nejlepší strategií jak získat srdce někoho přitažlivého je romantismus, obdiv a velkolepost. Buďte srdeční, otevření a hlavně nešetřete. Venuše ve Lvu má ráda přepych, luxus a bohatství. 

Při tomto planetárním postavení by se mohli zamilovat především zrozenci znamení Býka, Raka, Lva, Panny, Štíra, Střelce, Vodnáře a Ryb.


foto:stockimages/freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zajímat:

OSOBNÍ HOROSKOP


 


     

Retrográdní pohyb Pluta

Retrográdní pohyb Pluta

Pluto, planeta moci, síly, transformace a destrukce je v retrográdní fázi každý rok a tento cyklus trvá zhruba pět měsíců. Stejně jako u všech vnějších planet vyvolává menší obavy než retrográdní pohyb vnitřních planet. Retrográdní pohyb Pluta je časem zamyšlení nad otázkami moci a kontroly ve vašem životě. Více

Mars konjunkce Uran v Býku

Mars konjunkce Uran v Býku

V pondělí 15. července 2024 se Mars spojí s Uranem na 26st znamení Býka. Tato konstelace ukazuje na nečekané události.Planetární postavení přinese nevyzpytatelné energie, které se mohou projevit zvýšenou nehodovostí, explozemi, agresivním jednáním a eskalací válečných konfliktů. Více

Dovolená a astrologie

Dovolená a astrologie

Astrologie tradičně přiřazuje každému znamení různé země a místa. Nabízíme vám tipy na návštěvu míst, které vám zůstanou v paměti a možná se tam rozhodnete i zůstat natrvalo. Více


Další články