Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Tři okruhy vztahů

foto:pixabay.com

Naše životy jsou bohaté do té míry, do jaké se nám daří rozšiřovat TŘI OKRUHY VZTAHŮ:

 

VZTAH K SOBĚ SAMÉMU

Jste otevření vlastní kreativitě? Vyjadřujte ji širší společnosti? Znáte svůj potenciál? Pak jste plni nadšení, inspirace a radosti a generujete další. Vaše spojení se sebou se neustále rozšiřuje. Jako když vhodíte do vody jezera kamínek. Čím více energie do hodu vložíte, tím dále se rozšíří vlny.

 „Žij podle svého nejvyššího světla a dostane se ti světla ještě víc.“ Peace Pilgrim

 

VZTAHY K OSTATNÍM

Tento okruh přirozeně rozšiřujete, jste-li natolik otevření, že jste schopni opravdové úcty k druhým a dokážete si vážit jejich podstaty. Vnímáte každého srdcem a celistvě a jste schopni respektovat své odlišné reality.

 „Pak jsem tě spatřil skrze sebe a zjistil, že jsme stejní.“ Fakhr al-Din

 

VZTAH K ZEMI

Svým způsobem bytí a osobním vyzařováním přispíváte každý den do celkového pole lidstva. Pokud jste ochotni přihlásit se ke své osobní odpovědnosti za kousek stavu na planetě, vědomě rozšiřujete svůj třetí vztahový okruh.

V tomto případě jste vy kamínkem, vodou i jezerem. Kamínek získává větší váhu, vlna se rozšiřuje a jezero se prohlubuje.

 „Práce jednotlivce zůstává nadále onou jiskrou, která lidstvo posouvá vpřed.“ Igor Sikorsky

 


Čím více o tyto své tři okruhy pečujete, rozšiřujete je, tím více smyslu, radosti a hojnosti vnímáte. Naopak čím více se stahujete a okruhy zmenšujete, tím větší pocit zmaru můžete pociťovat.

Naším cílem je pomáhat vám při sebepoznání a odkrývání souvislostí, které sabotují váš růst, štěstí a pocit naplnění. Váš OSOBNÍ HOROSKOP hovoří o skrytých složkách vaší osobnosti, o jejich možné integraci a o potřebách rozvoje vašeho Já. Každý přirozeně usiluje o harmonii, vyrovnanost a šťastné vztahy. Jen se někdy ztratí po cestě. Jsme tu pro vás.

Autorka: LV

foto:pixabay.com

 

 


     

Osobní zpověď

Osobní zpověď

Dopustili jste se v posledním čase něčeho, co vás trápí a co ukazuje na vaši nedokonalost? Pokud se to neslučuje s vaší přirozenou morální integritou, pravděpodobně se za to vědomě nebo nevědomě soudíte.  Více

Pružnost

Pružnost

Mnoho naší nespokojenosti v životě je způsobeno tím, že naše očekávání nejsou naplněna. Máme potíže přijmout fakt, že věci nejdou podle našich plánů. Když jsme rigidní, bráníme radosti vstoupit do našich životů. Více

Nedělejte si život těžším, než může být

Nedělejte si život těžším, než může být

U svých klientů často vidím, že největší překážkou na cestě k lepšímu životu jsou oni sami. Dělají si život obtížnějším, než by mohl být. Kvalita našeho života se může výrazně zlepšit, když se člověk zbaví negativních vzorců chování a přesvědčení a osvojí si nové návyky. Více


Další články