Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Spokojený život

foto: pixabay.com

ASTROLOGIE je velice účinným nástrojem sloužícím k vytváření lepšího a spokojenějšího života. Pomáhá rozpoznat zdroje potíží a překážek ve vnějším světě i zdroje negativity v našich myslích a srdcích. Bolest, zklamání, chaos, které jsou v životech lidí přítomné, neznamenají, že životní cesta taková nutně musí být. Spíše ukazují, že člověk nerozpoznal svůj opravdový potenciál a smysl bytí a žije podle návodů druhých. Pocit štěstí a spokojenosti je výsledkem osobní transformace a spolupráce s vlastním osudem. Nezbytným předpokladem k nastoupení této cesty je zodpovědnost za vlastní život a rozhodnutí, která každodenně konáme.

Astrologie vám může být nápomocná ve všech rovinách života. My jsme pro příklad vybrali 10 oblastí, kde vám znalost astrologie může pomoci:

1.     Žijte naplno svůj potenciál

Astrologie je účinný prostředek SEBEPOZNÁNÍ. Chcete-li plně využívat schopností a dovedností, které vám při narození byly dány k dispozici, pak je třeba je rozpoznat. HOROSKOP každého člověka je jedinečný. Odhaluje jeho psychické vlastnosti, silné stránky i oblasti pro něho méně přijatelné. Protože se tyto mnohdy nevědomé rysy osobnosti čas od času probouzejí k životu a přinášejí potíže, je pro člověka, který usiluje o spokojený a vyrovnaný život, důležité si je uvědomit a vypořádat se s nimi. Na našich stránkách si sami můžete vyzkoušet, co o vás hvězdy prozrazují. Naše horoskopy zdarma jsou individuálně zpracované podle přesného postavení planet v době vašeho narození. Chcete-li se o sobě dozvědět více, pak si objednejte Osobní horoskop.

2.     Naučte se lépe vycházet s druhými

Znalost charakteristik jednotlivých znamení je nápomocná ve způsobu, jak přistupujete ke svým přátelům, známým, kolegům i nadřízeným. Tyto informace můžete nalézt na našich stránkách, kde uvádíme popisy jednotlivých znamení zvěrokruhu.

3.     Podívejte se na svou budoucnost

Získejte informace o budoucích možnostech i případných překážkách. Budete pak schopni se lépe rozhodovat. Znalosti budoucích planetárních konstelací vás připraví, a nebudete tak dělat zbytečné chyby ani plýtvat energií. Roční horoskop a tříletý horoskop  slouží k lepšímu plánování aktivit tak, aby byly v souladu s vaší přirozeností. Při rozhodování vám pomohou i naše denní, týdenní a měsíční horoskopy, které si můžete pro sebe i své blízké nechat posílat na svou emailovou adresu.

4.     Najděte svou životní lásku

Prožíváte zklamání v lásce? Objednejte si náš Osobní horoskop, kde popisujeme, jak se v partnerském vztahu chováte, co můžete nabídnout, koho budete přitahovat a proč. Pokud jste právě bez partnera, pak se v Ročním a Tříletém horoskopu dozvíte, zda vám láska přichází do života.

foto:winnond/freedigitalphotos.net

5.     Zvolte si opravdové povolání

Osobním horoskopu mapujeme vaše schopnosti, talenty, kreativitu, množství energie a zmiňujeme i vhodné pracovní uplatnění.

6.     Posuňte se v kariéře

Astrologie vám pomůže rozpoznat příznivá období, kdy si můžete dovolit riskovat a realizovat své plány. Stejně tak vás upozorní na dobu, kdy je třeba zůstat u stávajících činností a nic nového nezačínat. Toto vše a mnohé jiné opět najdete v Ročním a Tříletém horoskopu.

7.     Zlepšete rodinné vztahy

Osobní horoskop popisuje váš vztah k rodičům a období vašeho dětství. To vám může pomoci pochopit a zlepšit vztahy k rodičům i dalším příbuzným.

8.     Vychovávejte děti v souladu s jejich přirozeností

Pro rodiče, kterým není lhostejný vývoj jejich dítěte, jsme připravili Dětský horoskop. Mapuje charakter, citovou, intelektuální, fyzickou a kreativní oblast dítěte. Stejně tak je v horoskopu nastíněn způsob, jak dítě bude vnímat své rodiče.

9.     Najděte nejvhodnější čas pro své aktivity

Chcete zahájit podnikání nebo důležitý projekt? Chcete se stěhovat? Kupujete či prodáváte dům? Plánujete svatbu? Pak si objednejte Horoskop vhodného okamžiku. V horoskopu provedeme analýzu navržených termínů a doporučíme vám nejvhodnější den i čas, abyste ve svém konání byli úspěšní.

foto:ambro/freedigitalphotos.net

10.  Najděte odpověď na své otázky

Budete-li si chtít upřesnit informace ze zakoupených horoskopů nebo odpovědět na konkrétní otázky, pak využijte osobní konzultaceastroložkou, kterou poskytujeme ke každému zakoupenému horoskopu zdarma.


     

Stinné stránky jednotlivých znamení zvěrokruhu

Stinné stránky jednotlivých znamení zvěrokruhu

Každé znamení v sobě zahrnuje pozitivní vlastnosti i stinné stránky. Ty si obvykle lidé nechtějí připouštět, případně si je vůbec neuvědomují. Pokud ale člověk chce žít spokojený život, pak by měl tyto skryté stránky své osobnosti rozpoznat. Je to totiž možný zdroj podnětu, který poskytne energii k vnitřnímu růstu. Více

Správné načasování

Správné načasování

Říká se: "Jaký začátek, takový konec". Správné načasování důležitých událostí garantuje minimálně polovinu úspěchu. Více

Den manželství

Den manželství

V neděli 12. února se slaví Světový den manželství. Řada výzkumů ukazuje, že lidé, kteří jsou oddáni, jsou šťastnější než svobodní jedinci. Manželství přispívá ke spokojenosti, k ochraně a také k většímu bohatství. Více


Další články