Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Test skutečného obrazu

foto: pixabay.com

Jak na tom doopravdy jste? Odložili jste už masky a nehrajete si na někoho, kým nejste? Umíte rozpoznat své falešné představy? Přestali jste sami sobě lhát? Vnímáte, na jaké úrovni se v jednotlivých přesvědčeních a otázkách života nacházíte? Přijímáte sami sebe bez výhrad? Jste v kontaktu se svým nitrem, a tudíž sami sobě přítelem?

Pojďte si na chvíli hrát. Napište to a uvidíte.

Pohodlně se usaďte a připravte si několik papírů a tužku. Připravili jsme pro vás celkem 20 vět níže. Opište je. Každou na samostatný řádek. Udělejte mezi nimi dostatečný prostor. Na papír se snažte vůbec nedívat po celou dobu psaní všech uvedených vět! Pojďme na to:

 1. Jsem v míru se svou minulostí a vzpomínám na ni s láskou.

 2. Umím už myslet jinak a neopakuji stejné chyby.

 3. Opatruji své sny a vize a důvěřuji svojí cestě.

 4. Žiji teď a tady a jsem pánem svých myšlenek.

 5. Vidím svět takový, jaký je a vše a všechny vnímám správně.

 6. Ta největší láska, kterou hledám, je ve mně.

 7. Jsem ochotná/ý se mít rád, bez podmínek.

 8. Vím, co dělá radost mému srdci a co potřebuje.

 9. Dokáži si dopřát smutek a když přijde, nezavrhuji ho.

 10. Naslouchám svému tělu a dávám mu to, oč si říká.

 11. Nestydím se za své emoce a ukazuji se taková/ý, jaká/ý jsem.

 12. Když se na někoho zlobím, zlobím se na sebe, protože jsem něco nepochopil/a.

 13. Nebojím se změn a rozhoduji sama/sám za sebe.

 14. Když se něčeho bojím, přiznám si to, protože vím, že pak strach povolí.

 15. Umím dávat dotyky a přijímat dotyky.

 16. Vážím si dostatečně svého postavení a toho, čeho jsem doposud dosáhl/a.

 17. Umí říkat, co chci, a necítím u toho agresi ani jiné negativní emoce.

 18. Už nečekám na změnu u druhých, měním se sama/sám.

 19. Cítím se svobodně uvnitř i navenek a nebojím se samoty.

 20. Znám svoji cestu a nečekám, že mi ji někdo jiný ukáže.

Hotovo? Přečtěte si teď pozorně, co jste napsali. Najděte si věty, ve které je nejvíce chyb nebo jejich písmena se nejvíce odklání nahoru či dolů. Možná se také třeba náhle zhušťují nebo viditelně roztahují. Tato témata jsou pro vás důležitá k přezkoumání. Poukazují na věci, které jsou pro vás obtížné, problematické nebo chybně uchopené.

Baví vás to a rádi byste pokračovali? Nechte vaši mysl, ať sama připraví podobné věty, a pak nechte opět své tělo a duši, ať je opíší. Prozradí vám pravdu. Ukáží sami, kde máte mezery a kudy vede právě teď vaše cesta poznání.

Nejběžnějším tématům se věnujeme v našich duchovních článcích. Napište nám, které téma je právě to vaše. Pokud chybí, rádi se mu budeme věnovat. Vždy také můžete využít naší osobní konzultace nebo si nechat zpracovat osobní horoskop, který vám ledacos napoví.

Autorka: LV

Zaujal vás náš článek? Pak ho označte, že se vám líbí a sdílejte ho s přáteli. Máte k němu nějaký dotaz či zajímavou informaci? Napište nám. 

foto: pixabay.com

     

Spolupráce a komunita

Spolupráce a komunita

Jak by asi svět vypadal, kdyby neexistovala spolupráce? Byl by plný osamělých lidí, kteří pracují ze všech sil a nevytvoří toho mnoho. Celá lidská kultura je na vzájemném propojení a spolupráci založená. Vypadá to, že nadcházející časy budou o vzájemné spolupráci a pomoci více, než si v současnosti uvědomujeme.  Více

Ignorace pocitů

Ignorace pocitů

Jak se říká, jedinou jistotou v životě je neustálá změna. I nálady jsou tu od toho, aby se mohly měnit. Proto nemá smysl se zuby nehty snažit o udržení nálady na stejné úrovni. Můžeme ale pro svou pohodu pochopit něco, co celý proces propadů nálady promění. Více

Lítost

Lítost

Při konzultacích se mi klienti často svěřují, že mají výčitky, že před lety mohli něco udělat, ale neudělali to. Nebo naopak udělali něco, čeho litují dodnes. Více


Další články