Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Hlubší souvislosti

foto: pixabay.com

Lidská přirozenost nás ve většině případů směruje k soustředění se na obyčejnou každodenní realitu a její prožívání do posledního detailu. Je tu ještě ale duchovní říše, hledání vyššího poznání, naše spiritualita a životní filozofie. Tu často zanedbáváme a podceňujeme její význam a vliv na naše životy.

Jste vesměs připoutáni ke svému počítači, telefonu, organizaci práce, materiálním otázkám a u téma duchovno vám vyvstává „na toto nemám čas“? Nebo naopak nemůžete obyčejnou realitu vystát, neustále z ní „ulétáte“ do duchovních sfér a nejste schopni věnovat pozornost detailu?

Jste tak v zajetí své každodenní zodpovědnosti, že ztrácíte kontakt se svým nitrem? Nedokážete cítit duchovní náboj v obyčejných pozemských věcech? Nebo se snad ukrýváte v mystickém světě a nedokážete dobře fungovat v přítomném okamžiku obyčejného dne?

Jako ve všem, i v tomto ohledu oba extrémy škodí. Je ideální pobývat v rovnovážném stavu. Vnímat oba světy současně a propojovat je, nikoli oddělovat. Pokuste se nalézat duchovní rozměr každý den v každém činu a naopak. Propojujte materiální svět s duchovním a naopak.

Od 14. května s přestávkami až do prosince roku 2022 nám bude asistovat zbrusu nová energie, která může všem pomoci využít dary duchovní říše. Planeta Jupiter se bude pohybovat ve znamení soucitných a intuitivních Ryb. Pokud chceme opravdu vidět celou pravdu, sejděme hluboko pod povrch viditelných faktů a pohlédněme daleko za běžný horizont. Můžeme dojít k hlubokému poznání. Zmíněné období přináší následující možnosti:

-       nalézt pravý smysl aktuálního dění v našich životech

-       spatřit všechny záležitosti komplexněji

-       otevřít se hlubším souvislostem

-       prozkoumat svůj vnitřní svět ze širší perspektivy a pochopit tak ten vnější

-       nalézt některé odpovědi na své otázky


 Využijte tohoto času.

-       rozvíjejte empatii, porozumění a laskavost vůči ostatním

-       pěstujte víru ve vyšší sílu a otevřete se jejím možnostem

-       spoléhejte na vlastní pocity a důvěřujte svému vnitřnímu hlasu

-       dejte dostatečný prostor své kreativitě a představivosti

-       buďte altruisté, pomáhejte nezištně druhým.

 

Kým jste, tím je vaše realita.

Dovolme si uvěřit, že dobré věci se mohou skutečně stát a že zázraky jsou na denním pořádku, pokud o jejich existenci nepochybujeme. Když uvěří jedinec, zlepší svůj vlastní život. Když uvěří většina společnosti, nastane opravdový zázrak.

foto:pixabay.com     

Svoboda

Svoboda

Svoboda. Sympatické slovo, není-liž pravda? Jaké podmínky a okolnosti potřebujete právě Vy k pocitu svobody? Více

Síla středu

Síla středu

Nacházíme se v chaotickém období plným nerovnováhy a protikladných lidských názorů na aktuální stěžejní společenská témata.  Více

Jedině teď a tady

Jedině teď a tady

Budoucnost bez obav, minulost bez lítosti. To nezní špatně, že? Více


Další články