Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Hlubší souvislosti

foto: pixabay.com

Lidská přirozenost nás ve většině případů směruje k soustředění se na obyčejnou každodenní realitu a její prožívání do posledního detailu. Je tu ještě ale duchovní říše, hledání vyššího poznání, naše spiritualita a životní filozofie. Tu často zanedbáváme a podceňujeme její význam a vliv na naše životy.

Jste vesměs připoutáni ke svému počítači, telefonu, organizaci práce, materiálním otázkám a u téma duchovno vám vyvstává „na toto nemám čas“? Nebo naopak nemůžete obyčejnou realitu vystát, neustále z ní „ulétáte“ do duchovních sfér a nejste schopni věnovat pozornost detailu?

Jste tak v zajetí své každodenní zodpovědnosti, že ztrácíte kontakt se svým nitrem? Nedokážete cítit duchovní náboj v obyčejných pozemských věcech? Nebo se snad ukrýváte v mystickém světě a nedokážete dobře fungovat v přítomném okamžiku obyčejného dne?

Jako ve všem, i v tomto ohledu oba extrémy škodí. Je ideální pobývat v rovnovážném stavu. Vnímat oba světy současně a propojovat je, nikoli oddělovat. Pokuste se nalézat duchovní rozměr každý den v každém činu a naopak. Propojujte materiální svět s duchovním a naopak.

Od 14. května s přestávkami až do prosince roku 2022 nám bude asistovat zbrusu nová energie, která může všem pomoci využít dary duchovní říše. Planeta Jupiter se bude pohybovat ve znamení soucitných a intuitivních Ryb. Pokud chceme opravdu vidět celou pravdu, sejděme hluboko pod povrch viditelných faktů a pohlédněme daleko za běžný horizont. Můžeme dojít k hlubokému poznání. Zmíněné období přináší následující možnosti:

-       nalézt pravý smysl aktuálního dění v našich životech

-       spatřit všechny záležitosti komplexněji

-       otevřít se hlubším souvislostem

-       prozkoumat svůj vnitřní svět ze širší perspektivy a pochopit tak ten vnější

-       nalézt některé odpovědi na své otázky


 Využijte tohoto času.

-       rozvíjejte empatii, porozumění a laskavost vůči ostatním

-       pěstujte víru ve vyšší sílu a otevřete se jejím možnostem

-       spoléhejte na vlastní pocity a důvěřujte svému vnitřnímu hlasu

-       dejte dostatečný prostor své kreativitě a představivosti

-       buďte altruisté, pomáhejte nezištně druhým.

 

Kým jste, tím je vaše realita.

Dovolme si uvěřit, že dobré věci se mohou skutečně stát a že zázraky jsou na denním pořádku, pokud o jejich existenci nepochybujeme. Když uvěří jedinec, zlepší svůj vlastní život. Když uvěří většina společnosti, nastane opravdový zázrak.

foto:pixabay.com     

Spolupráce a komunita

Spolupráce a komunita

Jak by asi svět vypadal, kdyby neexistovala spolupráce? Byl by plný osamělých lidí, kteří pracují ze všech sil a nevytvoří toho mnoho. Celá lidská kultura je na vzájemném propojení a spolupráci založená. Vypadá to, že nadcházející časy budou o vzájemné spolupráci a pomoci více, než si v současnosti uvědomujeme.  Více

Ignorace pocitů

Ignorace pocitů

Jak se říká, jedinou jistotou v životě je neustálá změna. I nálady jsou tu od toho, aby se mohly měnit. Proto nemá smysl se zuby nehty snažit o udržení nálady na stejné úrovni. Můžeme ale pro svou pohodu pochopit něco, co celý proces propadů nálady promění. Více

Lítost

Lítost

Při konzultacích se mi klienti často svěřují, že mají výčitky, že před lety mohli něco udělat, ale neudělali to. Nebo naopak udělali něco, čeho litují dodnes. Více


Další články