Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Znamení, že se vaše přání splní

foto: pixabay.com

Patrně už znáte zákon přitažlivosti. Víte, jak formulovat svá přání a vyslat je do vesmíru. Udělali jste nezbytné kroky k realizaci svých snů. A teď potřebujete ujištění, že se vaše plány splní. Zde jsou některá znamení, která vám vesmír posílá, že budou vaše přání naplněna.

Andělská čísla

Ta jsou častým komunikačním prostředkem vesmíru. Pokud často vidíte opakující se řadu čísel jako např. 111, 444, 555, pak jsou to vzkazy andělů. Každá řada čísel má svůj význam. Proto byste měli prozkoumat, co znamenají, pokud si jich všímáte. Např. vidíte-li řadu dvojek na značce auta, pak vám andělé říkají, abyste měli víru, pozitivní myšlenky, byli trpěliví, pokračovali na své cestě a nenechali se nikým a ničím odradit. Vidíte-li jedničky, např. na hodinách čas 11:11, pak si něco přejte. Andělé nás také pomocí jedniček upozorňují, že do svého života přitahujeme to, na co myslíme. Proto je důležité hlídat si své myšlenky a být pozitivní.

Mince, peříčko, motýli

Jak mince, tak peříčko či bílý motýl jsou obvykle pozdravy andělů, kteří nás ujišťují o své přítomnosti a náklonnosti. Za minci či peříčko poděkujte, schovejte si je a popřemýšlejte, na co jste v momentě, kdy jste je zahlédli, mysleli.

Duha

Když prší a současně svítí Slunce objevuje se na obloze duha. Tyto dva protiklady vytvářejí nádherný jev, který nám říká, že to, co je jiné, zdánlivě nepřátelské, se může spojit a vytvořit něco nádherného.  Duha symbolizuje naději, sounáležitost, jednotu a most. Nabádá ke spolupráci. Symbolika Duhy nám říká, abychom se drželi naděje a věřili bez pochybností, že se nám dostane podpory, když následujeme svoji touhu.

Sny

Během snění k vám může přijít potvrzení vašich přání. Někdy sny nemusí dávat vůbec smysl, a jindy jsou zcela jasné. Každopádně si sny zapisujte a přemýšlejte o nich. Hlavně se zaměřte na ty, které jsou působivé, přihodí se při nich něco zvláštního nebo se tam objeví neobvyklá zvířata. Pokud sami nepřijdete na význam snu, pak ho sdělte jen osobě, která vás má opravdu ráda.

Synchronicita

Synchronicita je pojem, který zavedl švýcarský psycholog C. G. Jung. Označuje příčinně nevysvětlitelné setkání dvou a více událostí v čase. Jistě se vám již stalo, že jste mysleli na někoho ze svých přátel nebo příbuzných a dotyčný vám během chvíle zavolal. Jedna moje klientka se přišla poradit, zda se má s manželem odstěhovat do Holandska, kde dostal práci. Než jsem se podívala na její horoskop, tak se udivila, že mám v kanceláři oranžové tulipány. Říkala mi, že prý celý den vidí jen oranžovou barvu. Kolegyně měla v práci jasně oranžové šaty, sousedův syn si koupil oranžové auto a teď ty oranžové tulipány. Řekla jsem jí, že to je jasné znamení, že se do Holandska má odstěhovat, protože oranžová je jejich národní barva. Mé sdělení pak potvrdilo i planetární postavení. Jiná klientka mi zase vyprávěla jinou zvláštní shodu náhod. Pracuje v nemocnici jako lékařka a volal jí kamarád, že jeho sestřenice měla nehodu, odvezli ji k nim do nemocnice a on prosil o zprostředkování setkání s operujícím lékařem. Když mé klientce řekl jméno své sestřenice, tak se jí zatajil dech. Jmenovala se úplně stejně jako holčička, kterou si chtěla adoptovat. Čekala na adopci již dlouhou dobu a mělo brzy přijít rozhodnutí. Zpráva o tom, že holčičku dostane k adopci, přišla den po tomto telefonátu.

Požádejte o znamení, objeví se

Možná se to nezdá, ale je to opravdu tak snadné. Lidé si někdy myslí, že takto jednoduše s námi vesmír nekomunikuje. Že jeho znamení jsou složitá a málo čitelná. Já tento způsob používám často. Obvykle když se potřebuji ujistit, že jsem udělala správné rozhodnutí. Někdy při meditaci požádám vesmír o zjevení zvláštního znamení, které potvrdí můj záměr. Jindy požádám vesmír, aby mi ukázal jako potvrzení něco konkrétního. Obvykle volím bílou holubici, bílého motýla nebo bílé růže. Znamení nemusí přijít hned ten samý den. Obvykle se objeví během následujících tří dnů.

Autorka: MKB

foto: pixabay.com
 

     

Svoboda

Svoboda

Svoboda. Sympatické slovo, není-liž pravda? Jaké podmínky a okolnosti potřebujete právě Vy k pocitu svobody? Více

Síla středu

Síla středu

Nacházíme se v chaotickém období plným nerovnováhy a protikladných lidských názorů na aktuální stěžejní společenská témata.  Více

Jedině teď a tady

Jedině teď a tady

Budoucnost bez obav, minulost bez lítosti. To nezní špatně, že? Více


Další články