Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zázraky se dějí

foto: pixabay.com

"To nejvíc neuvěřitelné na zázracích je, že se stávají." Gilbert Keith Chesterton

V posledním týdnu jsem měla na konzultaci v kanceláři dvě klientky a obě zmínily slovo zázrak. Protože zrovna připravuji horoskopy na prosinec, kde píši o čase zázraků, považovala jsem to za synchronicitu a znamení.

Zázraky se dějí každodenně. Každý člověk zažije někdy zázrak. Měli bychom si to připomínat a být za to vděčni.

Moje dlouholetá klientka přišla se zprávou, že každým dnem obdrží rodný list adoptované holčičky s jejím příjmením. Považovala to za zázrak. Před čtyřmi lety jsem ji přivedla na myšlenku, že by si mohla adoptovat dítě. O tom si myslela, že je to nemožné. Žije totiž sama a bez partnera. Přesto se to všechno stalo. „Objevila“ se malá holčička, které se matka vzdala, a moje klientka ji dostala do péče. Otec o holčičku nejevil zájem, a tak ji moje klientka mohla adoptovat.

Jiná klientka mi vyprávěla, že její maminka začala „na stará kolena“ malovat obrazy. Ty se lidem líbí a ona je velmi dobře prodává. To považovala za zázrak.

Před lety ke mně přišel klient, který se zamiloval do své kolegyně. Jeho city byly opětované, ale problém byl, že oba byli zadaní. On měl ženu a malé dítě a ona byla zasnoubená. Horoskopy jasně říkaly, že se k sobě velmi dobře hodí, že to je pravá láska. Řekla jsem mu, že ta změna je nezbytná pro všechny a měl by ji udělat. Stalo se. Považoval za zázrak, že vše proběhlo poměrně rychle a bez velkých obtíží. Teď už má klient novou rodinu, syna ve střídavé péči a je velmi šťastný.

Mám kamarádku, která před 30. rokem onemocněla rakovinou. Považuji za zázrak, že se vyléčila a později porodila dvě krásné a zdravé děti.

Jiná moje kamarádka nemohla dlouho s manželem otěhotnět. Mělo to negativní vliv na jejich vztah a manželství. V kavárně se prostřednictvím svého známého seznámila s mužem, o kterém dlouho předtím již slyšela, měli společné přátele, ale nikdy se dříve nepotkali. Zamilovali se do sebe. Za tři měsíce už byla těhotná a požádala o rozvod. Později se vzali a dnes spolu šťastně žijí se čtyřmi dětmi. Říkala mi, že to považuje za zázrak. Tenkrát se jí do té kavárny moc nechtělo.

Mým zázrakem je můj syn. Dlouhá léta jsem nemohla otěhotnět a podařilo se to, až když mi bylo 40 let. Těhotenství bylo bezproblémové a dítě se narodilo zdravé. Teď už je z něho teenager a dělá nám velkou radost.

Život je plný nejrůznějších situací. Vše ale do sebe zapadá a děje se ve správnou chvíli. Věřte na zázraky. Mají krásnou vlastnost, že se stávají.

Autorka: MKB

Zaujal vás náš článek? Pak ho označte, že se vám líbí a sdílejte ho s přáteli. Máte k němu nějaký dotaz či zajímavou informaci? Napište nám. 

foto:pixabay.com     

Laskavost

Laskavost

Lidé si obvykle představují člověka laskavého jako člověka „dobrého“, tedy někoho, kdo je ve svém okolí oblíbený a je nekonfliktní. Laskavost ale nemá nic společného s tím, že někdo někoho „má rád“.  Více

Kritika

Kritika

Jistě jste již viděli obrázek tří moudrých opic, z nichž jedna si zakrývá uši, druhá ústa a třetí oči. Svými gesty říkají: „Neslyším zlo, nemluvím zlo, nevidím zlo.“ Více

Lídr

Lídr

Když lidé mluví o lídrech, předpokládají, že jsou to lidé, kteří zastávají nějakou důležitou společenskou pozici, jsou to prezidenti, premiéři, ministři či generální ředitelé. To je však mylná představa. Více


Další články