Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zázraky se dějí

foto: pixabay.com

"To nejvíc neuvěřitelné na zázracích je, že se stávají." Gilbert Keith Chesterton

V posledním týdnu jsem měla na konzultaci v kanceláři dvě klientky a obě zmínily slovo zázrak. Protože zrovna připravuji horoskopy na prosinec, kde píši o čase zázraků, považovala jsem to za synchronicitu a znamení.

Zázraky se dějí každodenně. Každý člověk zažije někdy zázrak. Měli bychom si to připomínat a být za to vděčni.

Moje dlouholetá klientka přišla se zprávou, že každým dnem obdrží rodný list adoptované holčičky s jejím příjmením. Považovala to za zázrak. Před čtyřmi lety jsem ji přivedla na myšlenku, že by si mohla adoptovat dítě. O tom si myslela, že je to nemožné. Žije totiž sama a bez partnera. Přesto se to všechno stalo. „Objevila“ se malá holčička, které se matka vzdala, a moje klientka ji dostala do péče. Otec o holčičku nejevil zájem, a tak ji moje klientka mohla adoptovat.

Jiná klientka mi vyprávěla, že její maminka začala „na stará kolena“ malovat obrazy. Ty se lidem líbí a ona je velmi dobře prodává. To považovala za zázrak.

Před lety ke mně přišel klient, který se zamiloval do své kolegyně. Jeho city byly opětované, ale problém byl, že oba byli zadaní. On měl ženu a malé dítě a ona byla zasnoubená. Horoskopy jasně říkaly, že se k sobě velmi dobře hodí, že to je pravá láska. Řekla jsem mu, že ta změna je nezbytná pro všechny a měl by ji udělat. Stalo se. Považoval za zázrak, že vše proběhlo poměrně rychle a bez velkých obtíží. Teď už má klient novou rodinu, syna ve střídavé péči a je velmi šťastný.

Mám kamarádku, která před 30. rokem onemocněla rakovinou. Považuji za zázrak, že se vyléčila a později porodila dvě krásné a zdravé děti.

Jiná moje kamarádka nemohla dlouho s manželem otěhotnět. Mělo to negativní vliv na jejich vztah a manželství. V kavárně se prostřednictvím svého známého seznámila s mužem, o kterém dlouho předtím již slyšela, měli společné přátele, ale nikdy se dříve nepotkali. Zamilovali se do sebe. Za tři měsíce už byla těhotná a požádala o rozvod. Později se vzali a dnes spolu šťastně žijí se čtyřmi dětmi. Říkala mi, že to považuje za zázrak. Tenkrát se jí do té kavárny moc nechtělo.

Mým zázrakem je můj syn. Dlouhá léta jsem nemohla otěhotnět a podařilo se to, až když mi bylo 40 let. Těhotenství bylo bezproblémové a dítě se narodilo zdravé. Teď už je z něho teenager a dělá nám velkou radost.

Život je plný nejrůznějších situací. Vše ale do sebe zapadá a děje se ve správnou chvíli. Věřte na zázraky. Mají krásnou vlastnost, že se stávají.

Autorka: MKB

Zaujal vás náš článek? Pak ho označte, že se vám líbí a sdílejte ho s přáteli. Máte k němu nějaký dotaz či zajímavou informaci? Napište nám. 

foto:pixabay.com     

Meditace

Meditace

Meditace se v posledních letech stala populární nejen mezi slavnými lidmi, manažery, sportovci, ale praktikují ji i ti, kteří se chtějí lépe vyznat sami v sobě a nalézt vnitřní klid. Lidé zjišťují, že jim pravidelná meditace pomáhá k celkovému uvolnění a zbavování se stresu. Více

Jak realizovat naše sny

Jak realizovat naše sny

Každý z nás by si rád přitáhl do svého života všechny své nejkrásnější sny. Hned první otázkou ve většině případů je jak toho docílit, jak by se to či ono mohlo stát skutečností. Více

Modlitba

Modlitba

V mnoha náboženstvích má modlitba důležité místo. Je to úkon, při kterém se člověk obrací k bohu. Smyslem modlitby bývá posílit vůli, a tak se přizpůsobit boží vůli. Kabala učí, že když se modlíme, promlouváme k bohu, a když meditujeme, bůh mluví k nám. Více


Další články