Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dárkový poukaz - v hodnotě 1490 Kč


dárkový poukaz 1500

Potřebujete dárek pro své blízké či přátele? Věnujte jim dárkový poukaz pro nákup horoskopu či dalšího zboží.

Naše horoskopy jsou zpracovávány podle přesných kalkulací pozic planet v době narození. Odpovídají jedinečnému astrologickému profilu. Jsou hodnotným prostředkem pro všechny, kdo mají zájem lépe se poznat a plně realizovat vlastní potenciál. Nepoužíváme astrologický žargon, který můžete občas vidět v novinách a časopisech. Naše horoskopy jsou psány srozumitelným a inspirativním způsobem. Protože jsou individuálně zpracovávány a tištěny, mají barevnou obálku, spirálovou vazbu a rozměry A5, mohou se stát i netradičním dárkem.

Pokud neznáte přesná data narození svých blízkých a rádi byste je překvapili zajímavým dárkem, pak si od nás můžete koupit dárkový poukaz.

Poukaz v hodnotě 1490 Kč lze použít při objednáníAnalýzy horoskopu dítěte, případně dalšího zboží.

Poukaz nenese jméno, má individuální identifikační číslo kódu, které je rozpoznáno při objednávce některého z našich produktů.

Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od data nákupu.

Poukaz můžete zaplatit převodem na náš účet, nebo platbou Gopay. Jakmile bude platba připsána na náš účet, Dárkový poukaz vám zašleme elektronicky (e-mailem).

Dárkový poukaz zasíláme elektronicky. Přejete-li si mít poukaz vytištěný, pak to uveďte v objednávce do poznámky nebo nám napište.

Nevyčerpaná částka se nevyplácí.

Dárkové poukazy nelze kombinovat.