Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Raka a jejich dar

pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci čtvrtého znamení zvěrokruhu? Lidé narození ve znamení Raka mají silně vyvinuté ochranitelské a obranné instinkty. Jejich něžnost, přítulnost a hravost je výjimečná. Jejich představivost je inspirující. Překypují emocemi a neustále usilují o domácí i materiální bezpečí. Tito zrozenci mají dar bystrosti, rafinovanosti a nápaditosti. Mezi ostatní šíří dobrou vůli, laskavost a citlivé doteky.

Raci se nikdy o ostatní nepřestanou starat a chránit je. Při pocitu jakéhokoli ohrožení útočí již napřed, preventivně. Když někdo ubližuje slabšímu, jsou ihned připraveni použít svá ostrá klepeta. Právě v jejich přístavu nalezneme vždy pomocnou ruku, pochopení a soucit. Raci jsou vrchní záchranáři. Potřebujeme-li pomoci, můžete se na ně spolehnout. A nakonec nám budou vyprávět i vtip, aby nás rozesmáli.

Jsou připraveni nám vždy poskytnout vynikající a chápavou společnost a být trpělivou vrbou, když se potřebujeme svěřit se svým tajemstvím. Oni stejně již dávno tuší, jak na tom jsme. Jsou neobyčejně citliví a intuitivní. Jejich soucítění je hluboké a opravdové. Jsou to mistři péče a ochrany.

Zrozenci znamení Raka mají bohatou fantazii a vynikají v umělecké tvorbě. Najdeme mezi nimi mnoho skvělých spisovatelů/spisovatelek, herců/hereček, zpěváků/zpěvaček, malířů/malířek: Karel Gott, Waldemar Matuška, Jiří Macháček, Helena Vondráčková, Suzanne Vega, Monika Načeva, Ondřej Neff, Jan Hřebejk, Ivan Trojan, Jan Neruda, Ota Pavel, Ilja Racek, Ernest Hemingway, Dan Brown, Marcel Proust, Antoine de Saint-Exupéry, George Michael, Tom Cruise, Tom Hanks, Jana Švandová, Tatiana Vilhelmová, Meryl Streep, Gina Lollobrigida, princezna Diana.

foto: pixabay.com


     

Retrográdní Mars

Retrográdní Mars

Mars v horoskopu symbolizuje energii, aktivitu, sílu, vůli, asertivitu, bojovnost, sex a vášeň. V době, kdy je Mars ve své retrográdní fázi, je třeba změnit chování, podívat se na stávající aktivity a případně změnit plány. Více

Jóga a astrologie

Jóga a astrologie

Z hlediska jógy člověk může naplnit svůj osud pouze tehdy, zůstane-li fyzicky a psychicky zdráv a mlád. Planety a znamení byly v astrologii tradičně přiřazovány jednotlivým částem těla a orgánům. Pokud se v některém znamení nachází více planet, může to znamenat, že uvedené části těla mohou být náchylnější k onemocnění. Lidé, kteří praktikují jógu, by vždy měli zařadit do své sestavy ty jógové pozice, které nejlépe prospívají části těla, jež je spojována s jejich znamením. Více

 

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více


Další články