Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Supersíla jednotlivých znamení zvěrokruhu

foto:unsplash.com

Když si představujeme superhrdinu, je pravděpodobné, že se nám vybaví někdo z filmu, nadaný neuvěřitelnou silou nebo schopností létat. I když neumíme chodit po stěnách, nevyzařujeme energetické paprsky a neumíme procházet zdí, přesto všichni máme jedinečné schopnosti, které mohou být prospěšné světu. Každé znamení zvěrokruhu má svoji superschopnost, která je klíčovou součástí životní cesty člověka.

Jednotlivá znamení obsahují paletu charakteristik, pozitivních i negativních. Např. zrozenci znamení Berana jsou iniciativní a činorodí, ale také netrpěliví a hádaví. Blíženci jsou zvídaví a všestranní, ale nedůslední a povrchní. Můžeme čerpat z těchto základních charakteristik nebo využívat své supersíly a dopracovat se tak k nejrozvinutější verzi svého slunečního znamení, k lepší verzi sama sebe.

„Narodili jste se s křídly. Proč se raději plazíte životem?" Rumi

 

BERAN – superschopnost ODVAHA

Zrozenci znamení Berana mají odvahu pustit se do nejnáročnějších úkolů. Mají spoustu energie, nápadů i motivaci dotáhnout věci do konce. Jsou schopni jít neúnavně za svým cílem a nenechat se ničím a nikým zastrašit. Jsou to přirození lídři, kteří svým nadšením povzbudí druhé, a oni jim pomohou vykonat velké věci.

 

BÝK – superschopnost HOUŽEVNATOST

Nikdo není tak houževnatý jako Býk. Zrozenci tohoto zemského znamení se nikdy nevzdávají. Někdo by to mohl nazvat i tvrdohlavostí. Pokud se Býk pro něco rozhodne, nic ho nezastaví. Býk je praktický budovatel, který díky své odolnosti, neústupnosti, nezlomnosti a vytrvalosti dosáhne svých cílů.

 

BLÍŽENCI – superschopnost KOMUNIKACE

Nikdo neumí využívat informací tak jako Blíženci. Sdělování a výměna myšlenek jsou pro ně velmi důležité. Používají znalosti, fakta, vtipy v mluvení a psaní. Díky své výmluvnosti nemají potíže navazovat nové vztahy. Ve společnosti jsou vítáni pro svůj smysl pro humor, mnohostranné zájmy i znalosti. Konverzace s nimi není nikdy nudná. Poučí každého, kdo je ochoten naslouchat.

 

RAK – superschopnost PÉČE

Raci jsou mistry v tom, jak vycítit, co druzí potřebují a co by jim udělalo radost. Rak je empatické znamení, umí se naladit na pocity druhých a udělat vše pro to, aby se cítili dobře. Laskavost, citlivost a jemnost jsou základními charakteristikami Raků. Rádi druhým pomáhají. Jsou pozorní a starostliví. Pokud se někdo dostane do problémů, zrozenci znamení Raka přispěchají na pomoc jako první.

 

LEV – superschopnost ŠOUMEN/BAVIČ

Lev je královské znamení. Jeho zrozenci potřebují zářit. Jsou stvořeni pro to, aby byli středem pozornost. Lvi potřebují pozornost, chválu a obdiv. Lvi chtějí být vítězi. Milují slávu, lesk a potlesk davu. Jsou společenští a velkorysí. Budují si pozitivní image přitažlivého a úspěšného člověka. Inspirují druhé svou sebejistotou, podnikavostí a vznešeností.

 

PANNA – superschopnost PERFEKCIONISMUS

Zrozenci znamení Panny potřebují mít v životě vše uspořádané a přehledné. Jsou pilní, pracovití a důkladní. Spoléhají na svůj rozum, zaměřují se na fakta, detaily, a to z nich dělá lidi, kteří málokdy chybují. Díky šikovnosti, důslednosti, systematičnosti a praktičnosti obvykle dosáhnou svých cílů. Mají spoustu znalostí, o které se rádi dělí s ostatními. To z nich dělá skvělé učitele a mentory.

 

VÁHY – superschopnost MÍROTVŮRCE

Spravedlivé a vyvážené Váhy se snaží vnášet do mezilidských vztahů klid a mír. Zrozenci znamení Vah jsou okouzlující, komunikativní a vtipní. Jsou obdařeni talentem navodit příjemnou atmosféru, jsou zdvořilí, přizpůsobiví a mají vybrané chování. Jsou respektovaní pro svůj smysl pro spravedlnost. V tomto znamení se narodilo mnoho významných advokátů, politiků a státníků.

 

ŠTÍR – superschopnost JASNOVIDEC

Štíři mají „rentgenové oči“ a jsou schopni vidět a rozpoznat skryté věci. Vidí věci v širších souvislostech. Nebojí se hlubších a tajemnějších oblastí života. Dokáží odkrývat slabosti a skrytá tajemství druhých. Štír patří k nejduchovnějším znamením zvěrokruhu. Zvládne rozpoznat své démony, stinné stránky a transformovat je. Tím inspiruje druhé a ukazuje jim cestu.

 

STŘELEC – superschopnost VYPRAVĚČ

Střelci jsou zvěstovatelé vyšších ideálů, kteří pátrají po smyslu a seberealizaci. Ohromují druhé svými rozsáhlými znalostmi, které čerpají z tradičních zdrojů, ale často si své příběhy i přikrášlují. Ambiciózní, idealistický a optimistický Střelec je vždy připraven na nové dobrodružství. Střelci inspirují druhé svým nadšením, šlechetností, idealismem a upřímností.

 

KOZOROH – superschopnost DŮVĚRYHODNOST

Kozorozi v mládí obvykle působí nenápadně, ale jsou ambiciózní a v životě to dotáhnou daleko. Berou život vážně, jsou disciplinovaní, seriózní a vytrvalí. Jsou to loajální, přísní, oddaní, čestní a spolehliví lidé. Podvody a lži se jim příčí. Kozorozi rozpoznají, když je někdo neupřímný. Kozorozi jsou hodnověrní jedinci, na které je vždy spolehnutí.

 

VODNÁŘ – superschopnost VIZIONÁŘ

Vodnáři jsou schopni vidět nové, lepší zítřky. Dokáží vycítit, jak věci mohou fungovat lépe, a mají snahu zlepšovat svět. Vodnáři jsou inovativní. Svými vizionářskými myšlenkami umí předběhnout dobu. Jsou originální, vynalézaví, svobodomyslní a nezávislí. Jejich myšlení je nasměrováno do budoucnosti. Jejich intuice a předvídavost jim pomáhají k originálním a významným výkonům. 

 

RYBY – superschopnost KREATIVITA

Zrozenci znamení Ryb nemají pevně stanové hranice mezi světy fantazie a reality každodenního života. Jsou obdařeni kreativním nadáním, které mohou využít v uměleckých i tradičních oborech. Ke každému úkolu přistupují osobitým způsobem. Nikdy od nich nemůžete očekávat běžné výsledky. Ať už se věnují hudbě, fotografování, psaní, vytváření videí, podcastů, počítačových programů, aplikací, nebo reklam, vždy jsou jejich výtvory originální a jedinečné.

„Velikost člověka se nenachází v majetku, moci, postavení nebo prestiži. Objevuje se v dobrotě, pokoře, službě a charakteru.“ — William Arthur Ward

 

Na závěr:

Výše uvedené superschopnosti nejsou jediné, které jsou vám vlastní. Člověk je obdařen mnoha schopnostmi, a to z něj dělá jedinečnou osobu, která přišla na tento svět vykonat úkoly, jež jsou určené pouze jí.

Každý má přístup k superschopnostem. Důležité je si to uvědomit a mít snahu je rozpoznat. Ze zkušeností své astrologické praxe vím, že superschopnosti se obvykle skrývají v oblastech největších strachů. Jsou to ty oblasti člověka, kterým se často úmyslně vyhýbá. Supersíla je často v místech, které lidé považují za nedostatek, slabost nebo největší překážku. Což může pro někoho být dyslexie, Aspergerův syndrom, malý vzrůst, vysoký vzrůst nebo neúplná rodina. Právě ty věci, které vás odlišují od ostatních, mohou být vaší největší silou, vaší SUPERSCHOPNOSTÍ.

Člověk může objevit svou supersílu, pokud se odváží postavit se svým stínům. Teprve když rozpoznáte důvody strachů a překážek, nebudete nic skrývat před sebou ani před ostatními, nebudete si nic nalhávat, můžete najít sami sebe, svou pravou podstatu a žít smysluplný a spokojený život.


Autorka: MKB

foto:unsplash.com


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

OSOBNÍ HOROSKOP

ASTROLOGICKÁ KONZULTACE

 


     

Merkur ve znamení Raka

Merkur ve znamení Raka

Merkur, planeta komunikace, přechází 17. června do znamení Raka, kde se zdrží do 2. července 2024. Při tomto planetárním postavení se změní způsob myšlení a komunikace. Nebudou vás tolik zajímat vnější informace, ale pouze takové, které budou přímo ovlivňovat vás a vaše nejbližší okolí. Vaše myšlení a řeč budou zabarveny emocemi a momentální náladou. Více

Lehkost pohybu

Lehkost pohybu

Vládnoucí planetou znamení Blíženců je Merkur, nejrychlejší planeta sluneční soustavy. Proto je darem období, kdy Slunce prochází znamením Blíženců, lehkost pohybu. Při této konstelaci můžeme zařadit vyšší rychlost a posunout se v oblastech, kde jsme se cítili zaseknutí. Více

Když je Slunce ve znamení Raka

Když je Slunce ve znamení Raka

Slunce prochází každým znamením po dobu jednoho měsíce. Když prochází znamením Raka, které patří mezi vodní znamení, emoce jsou na vzestupu. Hlavními charakteristikami jsou vřelost, citlivost, empatie, soucit, laskavost, starostlivost a péče.  Více


Další články