Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Luna ve Lvu

Luna při svém pohybu kolem Země projde během jednoho měsíce celým zvěrokruhem. V každém znamení se zdrží přibližně 2,5 dne. Charakteristika jednotlivých znamení zvěrokruhu je odlišná. Proto je rozdílný i emocionální projev Luny v každém znamení. V astrologii je každá část těla spojována s určitým znamením. Je vypozorováno, že když Luna prochází určitým znamením,  pak je vše, co uděláme pro ty části těla, které pod toto znamení náleží, účinnější než v jiných dnech (kromě chirurgických zákroků). Barvy, vůně a kameny, které u Luny v jednotlivých znameních uvádíme, účinky ještě zesilují.  

Při Luně ve Lvu si lidé žádají více romantiky, náklonnosti, uznání a obdivu. Potřeba být středem pozornosti je tak silná, že často vyústí v teatrální chování. Proto si dávejte pozor na přehnané projevy. Tato fáze je vhodná pro romantické chvíle, vyznání lásky, večírky a návštěvy kulturních akcí, především divadel a muzikálů. Je to také příznivá konstelace pro veřejné vystupování, hraní a kreativní činnosti.  

Astrologie přiřazuje znamení Lva srdce, krevní oběh a solar plexus. Pokud jste se narodili ve znamení Lva, máte v tomto znamení Lunu nebo více planet, pak se dá očekávat, že tyto oblasti těla budou náchylnější k onemocnění. Vyhněte se v těchto dnech všemu, co by mohlo zatěžovat váš krevní oběh a srdce - namáhavé práci nebo náročné fyzické aktivitě. Nepodstupujte chirurgické zákroky srdce a krevního oběhu. Dny, kdy je Luna ve znamení Lva, jsou vhodné pro návštěvu kadeřníka. Vaše vlasy budou po zastřižení silnější.  

Barva

Zlatavě žlutá - je barvou Slunce a tepla. Zlepšuje náladu, odstraňuje negativní myšlenky a zvyšuje sebevědomí. Podporuje touhu po štěstí a schopnost plného prožívání života. Nevyužíváte-li zcela všech svých možností, jste úzkostliví a podléháte depresím, pak si obohaťte svůj šatník o tuto barvu. Naopak se jí vyhněte, trpíte-li nespavostí.

Máte-li potíže se srdcem nebo vysokým krevním tlakem, pak si oblečte něco zeleného nebo modrého. Rozhodně se vyhněte červené barvě.

Kameny a drahokamy

Zlato - pozitivně ovlivňuje proces stárnutí. Aktivuje kreativitu, dodává pocit sebedůvěry a odpovědnosti.  Zvyšuje obranyschopnost organismu.

Jantar -  podporuje proces léčení vlastní vůlí. Dodává pocit tepla a naděje, že překážky jsou zdolatelné. Používá se při meditaci, rozjímání a modlitbě.

Vůně

Vůně kadidla čistí atmosféru, nechává zapomenout na každodennost a prohlubuje víru. 


     

Luna ve Vahách

Luna ve Vahách

Když Luna prochází znamením Vah, náš zájem se soustředí na oblast vztahů a partnerství. Váhy jsou znamením, které navrací rovnováhu tam, kde byla narušena. Proto je tato fáze vhodná pro napravování konfliktů a spolupráci s druhými. Je to příznivé období pro tvoření nových vztahů (přátelských i obchodních).                             Více

Luna ve Štíru

Luna ve Štíru

Luna v tomto postavení naznačuje vášeň, náruživost, prudkost, ale také podezíravost, závist a žárlivost. Není vhodné chodit v této době do neznámé a větší společnosti. Vyhněte se navazování nových kontaktů, především s příslušníky druhého pohlaví.                  Více

Luna ve Střelci

Luna ve Střelci

Při této fázi jsou lidé otevřenější a přátelštější. Luna ve Střelci je neklidná, plná optimismu a dobrodružství. Podporuje naši touhu po vědění a získávání nových poznatků a zkušeností. Tato fáze je tedy vhodná pro intelektuální výzvy, publikování, prezentace, společenské konverzace, ale také nákup knih a návštěvy knihoven.                        Více


Další články