Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Blíženců a jejich dar

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci třetího znamení zvěrokruhu? Lidé narození ve znamení Blíženců jsou neúnavní myslitelé a optimisté. S ostatními se propojují skrze slova a myšlenkové konstrukce. Rádi a dychtivě se učí a nasbírané podněty s radostí předávají dál. Neustále kontaktují okolí a pojmenovávají vše, s čím se setkávají. Ostatním předávají informaci, že rozmanitost je kořením života a s pomocí vynalézavosti se vždy dojde k možnosti řešení.

Kde koho nakazí svým vtipem, vstřícností, zvědavými dotazy a hlavně myšlenkou, že možné je téměř všechno. V našem celku zastávají důležitou funkci, neboť pokládají neúnavně otázky, shromažďují všechny dostupné domněnky, fakta a rozlišné pravdy, které propojují lidi a jejich myšlenky. Z nich se pak mohou tvořit nové důležité výstupy.

Blíženci svým nadšeným způsobem bytí učí ostatní brát věci tak, jak přicházejí a učí nás být otevřeni jakékoli možnosti. Demonstrují nám, jak podstatný je přátelský přístup k ostatním a vzájemné otevřené sdílení. Když je třeba dobrých prostředníků a řečníků, jsou zárukou úspěchu. Není lepších poslů naděje.

Ve znamení Blíženců se narodilo hodně úspěšných novinářů, politiků, spisovatelů a tenistek. Mezi slavné Blížence patří: Václav Klaus, Edvard Beneš, John Fitzgerald  Kennedy, George W. Bush, František Palacký, Vítězslav Nezval, Jaroslav Dietl, Adolf Born, Josef Kemr, Karel Šíp, Jiří Langmajer, Jan Železný, Ian Fleming, Bob Dylan, Morgan Freeman, Clint Eastwood, Johnny Depp, Paul McCartney, Steffi Graf, Venus Williams, Anna Kournikova, Kim Clijsters, Marilyn Monroe, Libuše Šafránková, Magdalena Kožená, Eliška Balzerová, Angelina Jolie, Kylie Minogue, Annette Bening, Isabella Rossellini, Nicole Kidman, Elizabeth Hurley, Natalie Portman, Naomi Cambell, Heidi Klum, Helen Hunt.

foto: pixabay.com


     

Zrozenci znamení Lva a jejich dar

Zrozenci znamení Lva a jejich dar

Jaký dar nám přináší zrozenci pátého znamení zvěrokruhu? Lidé narození ve znamení Lva jsou ztělesněním zářivého Slunce a tvořivosti. Svým způsobem bytí nás učí směřovat k seberealizaci, k osobní nezávislosti, důstojnosti a k rozvoji naší vnitřní síly. Učí nás rozdávat plnými hrstmi a být ryzí.  Více

Zrozenci znamení Panny a jejich dar

Zrozenci znamení Panny a jejich dar

Jaký dar nám přináší zrozenci šestého znamení zvěrokruhu? Lidem narozeným ve znamení Panny je vlastní přesnost, pečlivost, svědomitost a soustředěnost na detaily.  Středem jejich života je práce. Pokud je třeba vykonat hloubkovou analýzu či metodickou kontrolu, povolejme do akce zrozence znamení Panny.  Více

Zrozenci znamení Vodnáře a jejich dar

Zrozenci znamení Vodnáře a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání. Více


Další články