Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Blíženců a jejich dar

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci třetího znamení zvěrokruhu? Lidé narození ve znamení Blíženců jsou neúnavní myslitelé a optimisté. S ostatními se propojují skrze slova a myšlenkové konstrukce. Rádi a dychtivě se učí a nasbírané podněty s radostí předávají dál. Neustále kontaktují okolí a pojmenovávají vše, s čím se setkávají. Ostatním předávají informaci, že rozmanitost je kořením života a s pomocí vynalézavosti se vždy dojde k možnosti řešení.

Kde koho nakazí svým vtipem, vstřícností, zvědavými dotazy a hlavně myšlenkou, že možné je téměř všechno. V našem celku zastávají důležitou funkci, neboť pokládají neúnavně otázky, shromažďují všechny dostupné domněnky, fakta a rozlišné pravdy, které propojují lidi a jejich myšlenky. Z nich se pak mohou tvořit nové důležité výstupy.

Blíženci svým nadšeným způsobem bytí učí ostatní brát věci tak, jak přicházejí a učí nás být otevřeni jakékoli možnosti. Demonstrují nám, jak podstatný je přátelský přístup k ostatním a vzájemné otevřené sdílení. Když je třeba dobrých prostředníků a řečníků, jsou zárukou úspěchu. Není lepších poslů naděje.

Ve znamení Blíženců se narodilo hodně úspěšných novinářů, politiků, spisovatelů a tenistek. Mezi slavné Blížence patří: Václav Klaus, Edvard Beneš, John Fitzgerald  Kennedy, George W. Bush, František Palacký, Vítězslav Nezval, Jaroslav Dietl, Adolf Born, Josef Kemr, Karel Šíp, Jiří Langmajer, Jan Železný, Ian Fleming, Bob Dylan, Morgan Freeman, Clint Eastwood, Johnny Depp, Paul McCartney, Steffi Graf, Venus Williams, Anna Kournikova, Kim Clijsters, Marilyn Monroe, Libuše Šafránková, Magdalena Kožená, Eliška Balzerová, Angelina Jolie, Kylie Minogue, Annette Bening, Isabella Rossellini, Nicole Kidman, Elizabeth Hurley, Natalie Portman, Naomi Cambell, Heidi Klum, Helen Hunt.

foto: pixabay.com


     

Když je Slunce ve znamení Blíženců

Když je Slunce ve znamení Blíženců

Třetí znamení zvěrokruhu – Blíženci, jsou znamením myšlení a komunikace. Říká se, že zrozence tohoto znamení je snadné poznat. Je to dáno tím, že hodně mluví. Blíženci jsou společenští, vtipní a šarmantní lidé. Je velice těžké je udržet na jednom místě. Jsou neklidní a nevypočitatelní. Potřebují mnohostrannost a změny. Více

Dovolená a astrologie

Dovolená a astrologie

Astrologie tradičně přiřazuje každému znamení různé země a místa. Nabízíme vám tipy na návštěvu míst, které vám zůstanou v paměti a možná se tam rozhodnete i zůstat natrvalo. Více

Mýty a pověry o zatmění Slunce a Měsíce

Mýty a pověry o zatmění Slunce a Měsíce

Zatmění Slunce nebo Měsíce jsou obvykle vítaná astronomy i širokou veřejností, protože se jedná o zvláštní úkaz. Jinak se k zatmění staví astrologové. Ti obvykle varují své klienty před unáhleností. Od pradávna se věřilo, že zatmění Slunce nebo Měsíce přináší zlá znamení a zkázu. Mezi nejznámější pověry patří, že zatmění jsou nebezpečná pro malé děti a těhotné ženy. Více


Další články