Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Střelce a jejich dar

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci devátého znamení zvěrokruhu? Tvořiví, činorodí, veselí a vřelí Střelci jsou poháněni vpřed touhou po vědění, po zkoušení neznámého. Rádi prozkoumávají různé cesty a směry tak daleko, jak jen je to možné. Požitek z oné cesty je pro ně důležitější než finální výsledek. Milují cestování, ať už ve skutečnosti nebo jen v představách, a libují si v dobrodružství.

Sviští ke svému cíli, daleko a vysoko. Jejich optimistická energie zasahuje jako šíp kolemjdoucí. Poukazují všem na směr a vývoj vzhůru, s nadšením a optimismem. Demonstrují nám, jak se dosahuje cílů pozitivním myšlením a co je to radost z pohybu a akce.

Pokud jsme připraveni na léčivou nepřikrášlenou pravdu, zeptejme se Střelců. Jejich úkolem je nalézat odpovědi na problematiky okolního světa skrze různé filozofie, předávat své vědomosti dál a zasazovat se o spravedlnost. Svým idealismem, družností a otevřeným postojem ke světu v nás probouzí a upevňují naději v lepší život a odvahu nalézat životní poslání.

Ve znamení Střelce se narodilo mnoho významných politiků, učitelů, filozofů, výzkumníků a inspirujících umělců: Karel Schwarzenberg, Alexander Dubček, Friedrich Engels, Winston Churchill, Jacques Chirac, Leonid Brežněv, Josef Stalin, Ladislav Smoljak,  Jiří Kodet, Josef Abrhám, Daniel Bárta, Josef Bek, Arnošt Lustig, Radek John, Jaroslav Marvan, Jiří Vala, Josef Lada, Jan Evangelista Purkyně, Ludwig van Beethoven, Zdeněk Fibich, Andrew Carnegie, Nostradamus, Tycho de Brahe, Spinoza, Horacius, C.S. Lewis, Walt Disney, Karl Benz, Bohuslav Martinů, Rainer Maria Rilke, Jose Carreras, Woody Allen, Kirk Douglas, Steven Spielberg, Franco Nero, John Malkovich, Brad Pitt, Jim Morris, Gerad Phillippe, Ben Stiller, Jean Marais, Terry Gilliam, Carlo Ponti, Frank Sinatra, Višvanáthan Ánand, Gianni Versace, Olga Scheinpflugová, Aneta Langerová, Eva Zaoralová, Věra Špinarová, Dara Rollins, Petra Černocká, Caroline Kennedy, Tina Turner, Liv Ulmann, Katie Holmes, Scarlett Johansson, Daryl Hannah, Bette Midler, Judi Dench, Julianne Moore, Teri Hatcher, Kim Basinger, Jane Austin, Edith Piaf, Maria Callas, Britney Spears, Christina Aguilera, Sinéad O'Connor, Jane Birkin, Milla Jovovich, Christ Evert, Jane Fonda, Katarina Witt, Marie Tussaud.

foto:pixabay.com


     

Retrográdní Mars

Retrográdní Mars

Mars v horoskopu symbolizuje energii, aktivitu, sílu, vůli, asertivitu, bojovnost, sex a vášeň. V době, kdy je Mars ve své retrográdní fázi, je třeba změnit chování, podívat se na stávající aktivity a případně změnit plány. Více

Jóga a astrologie

Jóga a astrologie

Z hlediska jógy člověk může naplnit svůj osud pouze tehdy, zůstane-li fyzicky a psychicky zdráv a mlád. Planety a znamení byly v astrologii tradičně přiřazovány jednotlivým částem těla a orgánům. Pokud se v některém znamení nachází více planet, může to znamenat, že uvedené části těla mohou být náchylnější k onemocnění. Lidé, kteří praktikují jógu, by vždy měli zařadit do své sestavy ty jógové pozice, které nejlépe prospívají části těla, jež je spojována s jejich znamením. Více

 

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Zrozenci znamení Býka a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více


Další články