Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozenci znamení Štíra a jejich dar

foto: pixabay.com

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání.

Jaký je vlastně smysl našeho života? Analýza nativního horoskopu může být inspirací při jeho hledání.

Zaměříme-li se výhradně na naší základní zářivou energii niterného sebevyjádření, tedy na postavení Slunce v našem horoskopu, můžeme si uvědomit, jaké v nás svítí světlo. Když dokážeme plně probudit toto světlo, začneme vyzařovat svou vnitřní krásu a přirozenost. Kdo jsme? Jak a co jsme přišli tvořit? Jak a proč působíme na ostatní, jak druhé ovlivňujeme a co s sebou mezi ostatní přinášíme? U všech zrozenců jednotlivých znamení zvěrokruhu se objevují stejné charakteristiky a stejný smysl konání.

Jaký dar nám přináší zrozenci osmého znamení zvěrokruhu? Nezdolní, neústupní, hlubocí, vášniví a jasnozřiví Štíři plní v našem společném celku jednu z nejtěžších funkcí. Tou je poznat chybu a včas varovat. S vášní a intenzivní touhou se dostávají až k samému jádru věci a evidují i to, co je běžným okem nespatřitelné. Nemají strach z nebezpečí a neobvyklosti a odolávají střetu s čímkoli. Jsou neustále ve střehu.

Nás ostatní chrání často před rizikem. Svítí na každou pravdu silnými reflektory tak, aby se stala nepřehlédnutelnou a uzdravující. Překračují hranice, kterých se mnozí obávají, a zkoumají každé tabu. Mají zájem o zkušenosti pro jiné neobvyklé a zneklidňující. Díky své zvídavosti mnohdy dosáhnou zajímavých objevů, kterými nás dovádí k bohatšímu a hlubšímu pochopení života.

Štíři umí být vynikajícími ochránci a nekompromisními bojovníky za ostatní. Často se ocitají v pozici jakéhosi vzoru, kdy nám demonstrují jak přetvářet momenty krize beze strachu a tvořivě. Toto je jejich dar. 

Ve znamení Štíra se narodilo mnoho známých politiků, prezidentů, úspěšných podnikatelů a také herců a umělců, jako např. Bill Gates, Roman Abramovič, Joseph Goebbels, Stanislav Gross, Aleksander Kwasniewski,  Martin Roman, Francois Mitterand, Prince Charles, John Adams, Thomas Klestil, Theodore Roosevelt, Hillary Clinton, Laura Bush, Condoleezza Rice, Indira Gandhi, Marie Antoinette, královna Sofia, Larry King, Ted Turner, Robert F. Kennedy, Diego Maradona, Milan Baroš, Daniel Landa, Jožo Ráž, Václav Neckář, Radovan Lukavský, Jiří Mádl, Pavel Trávníček, Miroslav Ondříček, Jan Tříska, Peter Jackson, Bart Lancaster, Richard Burton, Martin Scorsesse, Leonardo diCaprio, Danny deVito, Nicola Paganini, Dick Frances, Grace Kelly, Julia Roberts, Jodie Foster, Sophie Marceau, Meg Ryan, Demi Moore, Annie Girardot, Winona Ryder, Linda Evans, Monica Vitti, Hedy Lamarr, Calista Flockhart, Marta Kubišová, Marie Rottrová, Taťjana Medvecká, Ivana Andrlová, Jana Koubková, Vlasta Chramostová. 

foto:pixabay.com

 

 


           

Zrozenci znamení Střelce a jejich dar

Zrozenci znamení Střelce a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. V určité fázi života, která je u každého rozdílná, se začínáme zabývat vědomě či nevědomě otázkou, jaké je naše poslání. Více

Zrozenci znamení Vah a jejich dar

Zrozenci znamení Vah a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více

Zrozenci znamení Lva a jejich dar

Zrozenci znamení Lva a jejich dar

Jaký dar nám přináší zrozenci pátého znamení zvěrokruhu? Lidé narození ve znamení Lva jsou ztělesněním zářivého Slunce a tvořivosti. Svým způsobem bytí nás učí směřovat k seberealizaci, k osobní nezávislosti, důstojnosti a k rozvoji naší vnitřní síly. Učí nás rozdávat plnými hrstmi a být ryzí.  Více


Další články