Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop vhodného okamžiku

foto: pixabay.com

Už se vám někdy stalo, že jste vykonali tutéž činnost opakovaně, ale s úplně jiným výsledkem? Jednoduchým příkladem může být návštěva kadeřnictví. Žena si nechá ostříhat a obarvit vlasy od stejné kadeřnice, ale jednou je s výsledkem spokojena, barva vypadá přirozeně a vyfoukané vlasy vydrží ještě několik dnů. V jiný den mají obarvené vlasy jiný odstín a vypadají již druhý den neupraveně. Proč tomu tak je? Je to náhoda?

Každý rok, měsíc, den i hodina v sobě nesou jinou energii. Existuje kosmický řád, který se všechny staré civilizace snažily pochopit. Naši předkové věřili, že Země je zrcadlovým obrazem nebes a mezi makrokosmem vesmíru a mikrokosmem jedince existuje přímá souvztažnost. K zajištění kosmického řádu bylo zásadní, že to, co se odehrávalo na Zemi, mělo harmonizovat s tím, co se objevilo na nebi.

Různé činnosti se tak prováděly v souladu s astrologickým kalendářem, a to mělo zajistit bohatou úrodu, na které záviselo přežití lidí.

Člověk nemusí mít důkladné znalosti astrologie, aby věděl, kdy je vhodný čas pro vlasové úpravy, praní, návštěvu zubního lékaře, zahradničení nebo např. užívání léků. K tomu dobře poslouží astrologický kalendář.

Významnější aktivity, jako je např. zahájení podnikání, důležitého projektu či svatba, by měly být důkladně plánovány a správně načasovány. Říká se: „Jaký začátek, takový konec“. Správné načasování důležitých událostí garantuje minimálně polovinu úspěchu.

Astrologie je účinným nástrojem při hledání příhodné doby pro počátek důležitého projektu či aktivity. Pomůže rozpoznat nejvhodnější okamžik tak, aby byly položeny neochvějné základy a pokračování i konec činnosti byly úspěšné.

Téměř všechny aktivity by mohly mít prospěch ze znalostí astrologie. Nejvíce se však používá při hledání příhodné doby u činností, jako jsou:

  • zahájení podnikání
  • zahájení důležitého projektu
  • položení základního kamene při stavbě budovy
  • koupě/prodej domu, bytu
  • stěhování
  • koupě auta
  • svatba
  • operace

foto:pakorn/freedigitalphotos.net


Plánujete-li nějakou významnou aktivitu a nechcete nic ponechat náhodě, pak si objednejte Horoskop vhodného okamžiku. Naše astroložky provedou písemně důkladnou analýzu zvolených dnů a času, uvedou jejich klady a zápory a doporučí nejvhodnější termíny.


           

Zahájení podnikání

Zahájení podnikání

Lidé si myslí, že k úspěšné realizaci podnikatelského záměru je nejdůležitější zvolit si správnou formu podnikání a mít dostatek finančních prostředků k rozjezdu. Pro úspěch podnikání je ale nezbytné správné načasování. Jak se říká: Jaký začátek, takový konec. Správné načasování garantuje minimálně polovinu úspěchu. Více

Saturn v horoskopu

Saturn v horoskopu

V tradiční astrologii je SATURN spojován s omezováním, zklamáním, zábranami, těžkými zkouškami. Saturn byl vždy považován za zlověstnou planetu. Jeho postavení ve znameních a sektorech (domech) horoskopu ukazuje, kde se člověk cítí omezován, prožívá zklamání, setkává se s překážkami a zažívá úzkost a strach. Více

Jak si naklonit lidi narozené v určitém znamení

Jak si naklonit lidi narozené v určitém znamení

Znalost základních charakteristik jednotlivých znamení zvěrokruhu může být velice nápomocná v mezilidských vztazích. Více


Další články