Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop vhodného okamžiku

foto: pixabay.com

Už se vám někdy stalo, že jste vykonali tutéž činnost opakovaně, ale s úplně jiným výsledkem? Jednoduchým příkladem může být návštěva kadeřnictví. Žena si nechá ostříhat a obarvit vlasy od stejné kadeřnice, ale jednou je s výsledkem spokojena, barva vypadá přirozeně a vyfoukané vlasy vydrží ještě několik dnů. V jiný den mají obarvené vlasy jiný odstín a vypadají již druhý den neupraveně. Proč tomu tak je? Je to náhoda?

Každý rok, měsíc, den i hodina v sobě nesou jinou energii. Existuje kosmický řád, který se všechny staré civilizace snažily pochopit. Naši předkové věřili, že Země je zrcadlovým obrazem nebes a mezi makrokosmem vesmíru a mikrokosmem jedince existuje přímá souvztažnost. K zajištění kosmického řádu bylo zásadní, že to, co se odehrávalo na Zemi, mělo harmonizovat s tím, co se objevilo na nebi.

Různé činnosti se tak prováděly v souladu s astrologickým kalendářem, a to mělo zajistit bohatou úrodu, na které záviselo přežití lidí.

Člověk nemusí mít důkladné znalosti astrologie, aby věděl, kdy je vhodný čas pro vlasové úpravy, praní, návštěvu zubního lékaře, zahradničení nebo např. užívání léků. K tomu dobře poslouží astrologický kalendář.

Významnější aktivity, jako je např. zahájení podnikání, důležitého projektu či svatba, by měly být důkladně plánovány a správně načasovány. Říká se: „Jaký začátek, takový konec“. Správné načasování důležitých událostí garantuje minimálně polovinu úspěchu.

Astrologie je účinným nástrojem při hledání příhodné doby pro počátek důležitého projektu či aktivity. Pomůže rozpoznat nejvhodnější okamžik tak, aby byly položeny neochvějné základy a pokračování i konec činnosti byly úspěšné.

Téměř všechny aktivity by mohly mít prospěch ze znalostí astrologie. Nejvíce se však používá při hledání příhodné doby u činností, jako jsou:

  • zahájení podnikání
  • zahájení důležitého projektu
  • položení základního kamene při stavbě budovy
  • koupě/prodej domu, bytu
  • stěhování
  • koupě auta
  • svatba
  • operace

foto:pakorn/freedigitalphotos.net


Plánujete-li nějakou významnou aktivitu a nechcete nic ponechat náhodě, pak si objednejte Horoskop vhodného okamžiku. Naše astroložky provedou písemně důkladnou analýzu zvolených dnů a času, uvedou jejich klady a zápory a doporučí nejvhodnější termíny.

Mohlo by vás zajímat:

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2023


     

Saturn konjunkce Pluto v 2020

Saturn konjunkce Pluto v 2020

V lednu roku 2020 nastala významná konstelace, konjunkce planet Saturnu a Pluta. Toto planetární spojení je poměrně vzácné a opakuje se mezi 33 a 38 lety. Historicky je vždy spojováno s významnými společenskými změnami. Více

Očkování podle lunární fáze

Očkování podle lunární fáze

S očkováním proti onemocnění covid-19 se nám množí dotazy, jaký termín vybrat, aby člověk neměl po aplikaci vakcíny nežádoucí reakce. Naše doporučení, kdy jít na očkování nebo kdy objednat dítě, jsou vhodná pro všechny druhy očkování. Více

Jupiter konjunkce Pluto v roce 2020

Jupiter konjunkce Pluto v roce 2020

5. dubna 2020 se planety Jupiter a Pluto spojí na 24st znamení Kozoroha. Toto je velice silná konstelace, která se opakuje zhruba jednou za dvanáct let a vždy ukazuje na společenskou obrodu. Kvůli retrográdní fázi se tyto planety ještě spojí 30. června a 12. listopadu 2020, a to na 24st Kozoroha a 22st Kozoroha. Toto planetární postavení přinese novou naději. Více


Další články