Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars v horoskopu

foto: pixabay.com

Pozice Marsu v osobním horoskopu vypovídá o naší povaze jednání, o využívání energie. Mars symbolizuje sílu, která inicializuje začátek a udržuje věci v chodu.

Jeho postavení v našem horoskopu vypovídá o pohnutkách našeho jednání, o způsobu našeho projevu, naznačuje, jak prosazujeme svou vůli, jak dokážeme být odvážní a jak získáváme to, co chceme. Mars v horoskopu symbolizuje i sexuální energii.

Umíte řešit náročné úkoly nebo se jim vyhýbáte?

Reagujete rychle nebo pomalu?

Jednáte uvážlivě nebo bezhlavě?

Projevujete se sebevědomě a přímo nebo se často přetvařujete?

Jste přirozeným diplomatem nebo věčným bojovníkem za lidská práva?

Cítíte se často v pozici útočníka a konatele nebo v pozici klidného odhodlaného ochránce?

Na co vynakládáte energii? Jaké jsou vaše ambice?

Jste vytrvalí nebo vaše energie kolísá?

 

Pozice Marsu v konkrétním znamení zvěrokruhu naznačuje, kterým směrem se ubírá naše ctižádost a jak je veliká. Jaké aktivity a pracovní zaměření jsou nám blízké. Pozice Marsu v konkrétním domě horoskopu ukazuje, ve kterých životních oblastech se projevují naše potřeby a naše jednání. Poukazuje na to, kde musíme vyvíjet iniciativu, abychom dosáhli úspěchu, a v jaké oblasti může docházet ke konfliktům, pokud není energie Marsu uchopena správně.

Když dokážeme blíže poznat naše vrozené vlastnosti, můžeme je následně správně rozvinout a lépe použít. Posléze se tak můžeme těšit většímu sebevědomí, účinnějšímu sebevyjádření a jednání. Přiblížíme se více naší opravdové individualitě a tím i vnitřní vyrovnanosti.

Ve kterém znamení zvěrokruhu se nachází energická planeta Mars ve vašem horoskopu? To můžete zjistit zde.

Mars v Beranu

Překypujete neuvěřitelným množstvím fyzické energie. Máte potřebu vyhrávat a vždy získat to, co si zamanete. Jste velmi aktivní, nezávislí a jednáte impulzivně. Rádi začínáte a iniciujete nové věci. Jste velmi asertivní a dokážete dát hned všem najevo, co si myslíte.

Mars v Býku

Při získávání toho, po čem toužíte, postupujete velmi odhodlaně a tvrdošíjně. Umanete-li si něco, pomalu ale jistě, krok za krokem za tím půjdete. Hodně své energie budete využívat pro vybudování solidních základů vašeho života, pro emocionální a finanční jistotu.    

Mars v Blížencích

Obvykle nejednáte ukvapeně, situace nejdříve analyzujete. Do akcí spíše vkládáte rozum. Velmi brzy vás věci přestanou bavit a vy ztrácíte zájem. Pro úspěšné dokončení činností potřebujete neustálou mentální stimulaci. Můžete mít velké výkyvy v množství fyzické energie, které máte k dispozici.

Mars v Raku

Projevy vaší fyzické energie jsou zabarveny emocemi. Cítíte-li se emocionálně stabilně, pak máte v sobě velké množství energie, kterou dokážete velmi efektivně využít, a naopak. Jste-li citově “rozhozeni”, máte problémy čehokoli dosáhnout. Velké množství energie patrně vynakládáte na vybudování životní materiální stability a zaopatření rodiny.

Mars ve Lvu

Máte dostatek fyzické energie a nechybí vám nadšení. Dokážete být dobrými organizátory a vůdci. Občas však můžete být až příliš dominantní a panovační. Máte silnou potřebu být kreativní a spoustu energie vynakládáte na užívání si příjemných stránek života. Pozor si dávejte na přehnanou pompéznost, vychloubání se a sklony k riskování.

Mars v Panně

Svou energii umíte efektivně využívat a jste ochotni tvrdě pracovat na svých úkolech. Jste cílevědomí a překážky dokážete vytrvale zvládat. Můžete mít ale sklony k přílišnému lpění na detailech a zbytečnému strachování. Více relaxujte a zbytečně se nepřetěžujte.

Mars ve Vahách

Úroveň vaší fyzické energie je patrně velmi variabilní. Některé dny můžete mít energie dostatek a v jiné se vám jí nedostává. Někdy máte silnou chuť bojovat za všechny nespravedlnosti světa a jindy vám je to zcela jedno. Rovněž rozhodnost není vaší silnou stránkou. Na druhou stranu máte schopnost urovnávat konflikty a oddaně zastáváte fair-play, je-li to třeba.

Mars ve Štíru

Oplýváte nezměrnou energií a odhodláním. Rozhodnete-li se pro něco, půjdete si pevně za tím do té doby, než toho dosáhnete. Někdy můžete mít tendence provokovat a jste poměrně silnými protivníky, neboť nechcete ustupovat a za svým si neotřesitelně stojíte. Rádi testujete sami sebe i druhé. Zkoušíte, kde jsou vaše limity.

Mars ve Střelci

Překypujete velkým množstvím fyzické energie a nechybí vám nadšení do akcí. Při získávání toho, co chcete, jste impulzivní, nezávislí a otevření. Máte rádi výzvy při dosahování svých cílů. Máte potřebu stále začínat nové věci. Jste poměrně hraví a chcete si užívat všech radostí života.

Mars v Kozorohu

Máte dostatek fyzické energie, ovšem nakládáte s ní opatrně a promyšleně. Jste neúnavně činorodí a máte rádi věci pod kontrolou. Za svými cíli si jdete konstruktivně a s pevnou vůlí. Jste odhodlaní, ctižádostiví a vytrvalí. Nebojíte se tvrdé práce a víte přesně, čeho chcete dosáhnout.

Mars ve Vodnáři

Se svou fyzickou energií nakládáte poměrně nevyrovnaně. Některé dny můžete mít energie dostatek a v jiné se vám jí nedostává. Máte v sobě touhu experimentovat, dělat si věci dle svého a rádi svým chováním okolí často matete. Pro své rozhodování a jednání požadujete prostor a volnost.

Mars v Rybách

Projevy vaší fyzické energie jsou zabarveny emocemi. Rovněž její úroveň se patrně velmi mění. V některé dny můžete zažívat velkou chuť něco tvořit, a jindy jste zase naprosto neteční. Často se stává, že kolikrát ani přesně nevíte, o co usilujete. Vaše postoje jsou proměnlivé a ovlivněny vašimi momentálními náladami.

foto:pixabay.com

 

Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop

Osobní horoskop zdarma

 

 


     

Vhodné povolání podle zvěrokruhu

Vhodné povolání podle zvěrokruhu

Současné nestabilní ekonomické klima je vhodným časem pro nalezení nejvhodnějšího povolání. Popřemýšlejte, zda nenastal čas vytvořit si vlastní byznys, změnit zaměstnavatele či jen zkrátit pracovní úvazek na polovinu. Více

Kreativita

Kreativita

Využíváte dostatečně své kreativity?  Kreativita je důležitou součástí lidského bytí. Je to vitální síla, bez které sice můžeme existovat, ale s níž je život mnohem bohatší, plnohodnotnější a uspokojivější. Více

Chiron a naše zranění

Chiron a naše zranění

Když byla planetka Chiron v roce 1977 objevena, mnozí badatelé to považovali za zlomový okamžik ve vývoji lidského vědomí. Jako ostatní planety, i vliv Chirona je pro nás významný a obohacující. Více


Další články