Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mars v horoskopu

foto: pixabay.com

Pozice Marsu v osobním horoskopu vypovídá o naší povaze jednání, o využívání energie. Mars symbolizuje sílu, která inicializuje začátek a udržuje věci v chodu.

Jeho postavení v našem horoskopu vypovídá o pohnutkách našeho jednání, o způsobu našeho projevu, naznačuje, jak prosazujeme svou vůli, jak dokážeme být odvážní a jak získáváme to, co chceme. Mars v horoskopu symbolizuje i sexuální energii.

Umíte řešit náročné úkoly nebo se jim vyhýbáte?

Reagujete rychle nebo pomalu?

Jednáte uvážlivě nebo bezhlavě?

Projevujete se sebevědomě a přímo nebo se často přetvařujete?

Jste přirozeným diplomatem nebo věčným bojovníkem za lidská práva?

Cítíte se často v pozici útočníka a konatele nebo v pozici klidného odhodlaného ochránce?

Na co vynakládáte energii? Jaké jsou vaše ambice?

Jste vytrvalí nebo vaše energie kolísá?

 

Pozice Marsu v konkrétním znamení zvěrokruhu naznačuje, kterým směrem se ubírá naše ctižádost a jak je veliká. Jaké aktivity a pracovní zaměření jsou nám blízké. Pozice Marsu v konkrétním domě horoskopu ukazuje, ve kterých životních oblastech se projevují naše potřeby a naše jednání. Poukazuje na to, kde musíme vyvíjet iniciativu, abychom dosáhli úspěchu, a v jaké oblasti může docházet ke konfliktům, pokud není energie Marsu uchopena správně.

Když dokážeme blíže poznat naše vrozené vlastnosti, můžeme je následně správně rozvinout a lépe použít. Posléze se tak můžeme těšit většímu sebevědomí, účinnějšímu sebevyjádření a jednání. Přiblížíme se více naší opravdové individualitě a tím i vnitřní vyrovnanosti.

Ve kterém znamení zvěrokruhu se nachází energická planeta Mars ve vašem horoskopu? To můžete zjistit zde.

Mars v Beranu

Překypujete neuvěřitelným množstvím fyzické energie. Máte potřebu vyhrávat a vždy získat to, co si zamanete. Jste velmi aktivní, nezávislí a jednáte impulzivně. Rádi začínáte a iniciujete nové věci. Jste velmi asertivní a dokážete dát hned všem najevo, co si myslíte.

Mars v Býku

Při získávání toho, po čem toužíte, postupujete velmi odhodlaně a tvrdošíjně. Umanete-li si něco, pomalu ale jistě, krok za krokem za tím půjdete. Hodně své energie budete využívat pro vybudování solidních základů vašeho života, pro emocionální a finanční jistotu.    

Mars v Blížencích

Obvykle nejednáte ukvapeně, situace nejdříve analyzujete. Do akcí spíše vkládáte rozum. Velmi brzy vás věci přestanou bavit a vy ztrácíte zájem. Pro úspěšné dokončení činností potřebujete neustálou mentální stimulaci. Můžete mít velké výkyvy v množství fyzické energie, které máte k dispozici.

Mars v Raku

Projevy vaší fyzické energie jsou zabarveny emocemi. Cítíte-li se emocionálně stabilně, pak máte v sobě velké množství energie, kterou dokážete velmi efektivně využít, a naopak. Jste-li citově “rozhozeni”, máte problémy čehokoli dosáhnout. Velké množství energie patrně vynakládáte na vybudování životní materiální stability a zaopatření rodiny.

Mars ve Lvu

Máte dostatek fyzické energie a nechybí vám nadšení. Dokážete být dobrými organizátory a vůdci. Občas však můžete být až příliš dominantní a panovační. Máte silnou potřebu být kreativní a spoustu energie vynakládáte na užívání si příjemných stránek života. Pozor si dávejte na přehnanou pompéznost, vychloubání se a sklony k riskování.

Mars v Panně

Svou energii umíte efektivně využívat a jste ochotni tvrdě pracovat na svých úkolech. Jste cílevědomí a překážky dokážete vytrvale zvládat. Můžete mít ale sklony k přílišnému lpění na detailech a zbytečnému strachování. Více relaxujte a zbytečně se nepřetěžujte.

Mars ve Vahách

Úroveň vaší fyzické energie je patrně velmi variabilní. Některé dny můžete mít energie dostatek a v jiné se vám jí nedostává. Někdy máte silnou chuť bojovat za všechny nespravedlnosti světa a jindy vám je to zcela jedno. Rovněž rozhodnost není vaší silnou stránkou. Na druhou stranu máte schopnost urovnávat konflikty a oddaně zastáváte fair-play, je-li to třeba.

Mars ve Štíru

Oplýváte nezměrnou energií a odhodláním. Rozhodnete-li se pro něco, půjdete si pevně za tím do té doby, než toho dosáhnete. Někdy můžete mít tendence provokovat a jste poměrně silnými protivníky, neboť nechcete ustupovat a za svým si neotřesitelně stojíte. Rádi testujete sami sebe i druhé. Zkoušíte, kde jsou vaše limity.

Mars ve Střelci

Překypujete velkým množstvím fyzické energie a nechybí vám nadšení do akcí. Při získávání toho, co chcete, jste impulzivní, nezávislí a otevření. Máte rádi výzvy při dosahování svých cílů. Máte potřebu stále začínat nové věci. Jste poměrně hraví a chcete si užívat všech radostí života.

Mars v Kozorohu

Máte dostatek fyzické energie, ovšem nakládáte s ní opatrně a promyšleně. Jste neúnavně činorodí a máte rádi věci pod kontrolou. Za svými cíli si jdete konstruktivně a s pevnou vůlí. Jste odhodlaní, ctižádostiví a vytrvalí. Nebojíte se tvrdé práce a víte přesně, čeho chcete dosáhnout.

Mars ve Vodnáři

Se svou fyzickou energií nakládáte poměrně nevyrovnaně. Některé dny můžete mít energie dostatek a v jiné se vám jí nedostává. Máte v sobě touhu experimentovat, dělat si věci dle svého a rádi svým chováním okolí často matete. Pro své rozhodování a jednání požadujete prostor a volnost.

Mars v Rybách

Projevy vaší fyzické energie jsou zabarveny emocemi. Rovněž její úroveň se patrně velmi mění. V některé dny můžete zažívat velkou chuť něco tvořit, a jindy jste zase naprosto neteční. Často se stává, že kolikrát ani přesně nevíte, o co usilujete. Vaše postoje jsou proměnlivé a ovlivněny vašimi momentálními náladami.

foto:pixabay.com

 

Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop

Osobní horoskop zdarma

 

 


     

Venuše ve znamení Býka

Venuše ve znamení Býka

Když planeta krásy a lásky Venuše vstoupí do domovského znamení Býka, v letošním roce to bude v období od 14. dubna do 9. května 2021, pak to naznačuje, že se život zklidňuje. Býk je zemské a pevné znamení. Základní charakteristikou tohoto postavení je zdravá smyslnost, věrnost a stálost. Více

Vaše lunární energie

Vaše lunární energie

Znáte postavení Luny ve vašem osobním horoskopu a její vliv na váš každodenní život? Tato informace nám pomáhá vnímat blíže odlesk naší energie a naše prvotní reakce na podněty. Pokud naší lunární energii blíže poznáme, přijmeme ji a následně ji správně uchopíme, můžeme ji lépe využít. Více

Uran v Býku – nová finanční krize

Uran v Býku – nová finanční krize

Uran, planeta revoluce, vstoupil 15. května 2018 do znamení Býka a zdrží se tam s přestávkami až do 26. dubna 2026. Znamení Býka symbolizuje v astrologii peníze, úspory, banky a další finanční instituce, národní rezervy, daně, nemovitosti, tradice, blahobyt a zemědělství. Více


Další články