Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na únor

foto:pixabay.com

Únor je pod nadvládou znamení Vodnáře, kde se bude pohybovat Slunce, Merkur, Venuše, Mars a Pluto.

Tématem tohoto měsíce je osvobození. V jaké oblasti života se cítíte nesvobodni? Kde se přizpůsobujete na úkor vlastní jedinečnosti? Kde jste rezignovali? Když zůstanete u známého, omezujete sebe a svůj potenciál. Myslete na to, že nikdy není pozdě stát se tím, kým byste mohli být.

9. února nastane novoluní ve znamení Vodnáře. Období po novoluní je ideální pro změnu a zahajování nových aktivit a projektů. Bude se dařit hlavně netradičním a intelektuálním aktivitám, týmové práci, výzkumu, vědě, neziskovým a charitativním aktivitám a projektům a umělecké práci.

Při novoluní budou Slunce s Lunou stát v dynamickém postavení k Uranu v Býku. To ukazuje na násilnické střety, eskalaci válečných konfliktů a zvýšenou nehodovost. Dávejte na sebe pozor a zbytečně nepřeceňujte své síly při sportování či jízdě autem. Varování platí hlavně pro zrozence znamení BÝKA, ŠTÍRA, VODNÁŘE a LVA.

V druhé polovině února se planetka Chiron spojí s Dračí hlavou ve znamení Berana. To je karmické spojení, které přinese energie léčení. Mohlo by vám pomoci vyléčit staré rány či traumata. Konstelace se projeví ve světovém dění. Karmické spojení by mohlo přispět k nalezení řešení válečných konfliktů.

19. února přejde Slunce do znamení Ryb. Konec měsíce bude přát kreativní práci a duchovnímu studiu. Pečujte o svou duši.

24. února nastane úplněk ve znamení Panny. Fáze úplňku nás upozorňuje na potřebu lépe si organizovat každodenní život a pečovat o sebe.

V únoru se oblékejte do fialové a modré barvy a noste šperky s akvamarínem, ametystem, fluoritem, modrým obsidiánem, měsíčním kamenem a safíry.

Kupte si domů nebo do kanceláře orchidej. Je to květina znamení Vodnáře. Symbolizuje eleganci, intuici a bohatství.

 

 

Články k přečtení:

Vodnářská energie

Rok dřevěného draka

Vzorce chování

Přestaňte se vymlouvat

Meditace na odstranění bloků

 

 


     

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného Draka 2024

Rok dřevěného DRAKA započne v sobotu 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. Bude pravděpodobně obdobím přelomových, až revolučních událostí, které přinesou velké změny jak v životech jednotlivců, tak ve světových událostech. Změna společenského nastavení i systému je nezbytná a už se děje. Nic nebude takové, jako dřív. Více

Merkur ve znamení Ryb

Merkur ve znamení Ryb

Merkur přechází 23. února do znamení Ryb a zdrží se tam  do 10. března 2024. Merkur je v tomto postavení v pádu, což se projevuje nerozhodností, nedostatkem smyslu pro realitu, nervozitou, zmatky a možná i sklíčeností. Dávejte si pozor na nereálné očekávání. Můžete klamat sami sebe nebo se můžete stát obětí přetvářky někoho jiného. V tomto období si dávejte pozor komu důvěřujete. Někteří lidé mohou slibovat nesplnitelné. Více

Venuše ve znamení Vodnáře

Venuše ve znamení Vodnáře

Když Venuše, planeta lásky a vztahů, prochází znamením Vodnáře, pak můžete ve svém milostném životě očekávat neočekávané. V letošním roce bude Venuše procházet znamením Vodnáře od 16. února do 11. března 2024. Více


Další články