Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dítě Váha

Foto: Boians Cho Joo Young/FreeDigitalPhotos.net

Krásné a okouzlující jsou děti narozené ve znamení Vah. Obvykle se dobře chovají, jsou vyrovnané a umělecky zaměřené. Umí ocenit krásu a potřebují se pohybovat v hezkém a harmonickém prostředí. Rády se nechávají rozmazlovat a často budou spoléhat na své fyzické přednosti. Jejich tajnou zbraní jsou lichotky a koketování.

Ve svém životě potřebují harmonii, spravedlnost a pravdu. Proto se budou vyhýbat konfliktům a mít tendence vybírat si vždy cestu nejmenšího odporu. Hádky a odmítání mohou pro ně být velmi bolestné.

Holčička či kluk narozený ve znamení Vah bude ve škole pravděpodobně oblíbený pro svou milou a spravedlivou povahu. Malý zrozenec znamení Vah je rodilý diplomat a nemá rád konflikty. Vždy se bude snažit hádky a rozepře urovnat. Bude také pořádný, chytrý, zvídavý a spolehlivý.

Rodič dítěte narozeného ve znamení Vah

Rodiče by měli dítě povzbuzovat v malování, zpívání anebo hraní na nějaký hudební nástroj. Především se věnujte hudebním schopnostem dítěte. Také návštěvy galerií a koncertů ho/ji mohou inspirovat v uměleckých aktivitách.

S rozhodováním mají zrozenci znamení Vah potíže. Proto jim pomáhejte naučit se rozhodnout rychle. Omezujte možnosti volby. Ale nespěchejte na ně. Např. místo pěti druhů zmrzliny jim nabídněte jen dvě. Nerozhodujte ale za ně.

Holčičky i chlapci narození v tomto znamení mohou mít tendence k lenosti. Jsou obdivováni pro svou krásu a roztomilost a na svůj šarm spoléhají. Neslevujte ze svých požadavků, nedovolte, aby si váš syn nebo dcera zvykl/a na cestu nejmenšího odporu nebo se vyhýbal/a nepříjemným situacím pomocí pohodlné lži.

Tomuto znamení vládne planeta krásy Venuše, proto mají malí zrozenci znamení Vah tendence si plně užívat všech radostí života, a tedy i dobrého jídla. Učte je od raného věku správnému stravování. Mohli by si oblíbit především sladkosti. Objeví-li se kožní onemocnění, pak to ukazuje na problém s kontaktem.

Foto: David Castillo Dominici/FreeDigitalPhotos.net

Mohlo by vás zajímat:

Horoskop dítěte     

Dítě Štír

Dítě Štír

Malí Štíři jsou citlivé, vysoce vnímavé a hloubavé děti, které přitahuje vše temné, tajemné a neprozkoumané. Dokáží odhalovat nevyřčené pocity a nálady ve svém okolí. Je téměř nemožné před nimi cokoliv udržet v tajnosti, protože malí Štíři jsou schopní odkrýt každé tajemství.                     Více

Dítě Střelec

Dítě Střelec

Malý Střelec je optimistické, hravé, přátelské a rozpustilé dítě. Je to rozený dobrodruh. Jeho zvědavost je nekonečná. Není to dítě, které by se stále zdržovalo doma. Střelec je neposedný. Zajímá ho téměř všechno. Bude vám klást otázky, které nebudou vždy příjemné. Může vás překvapit dotazem z oblasti filozofie nebo náboženství.   Více

Dítě Kozoroh

Dítě Kozoroh

O dětech narozených ve znamení Kozoroha se říká, že jsou předčasně vyspělé. Když se zadíváte do jejich obličeje, vidíte tam pohled dospělého člověka. Mají v sobě cosi zvláštního. Nejsou tak hravé a bezstarostné jako ostatní děti.     Více


Další články