Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Aura

foto: pixabay.com

Aura je neviditelné energetické pole, které obklopuje všechny živé organismy. Lidi, zvířata, a dokonce i rostliny. Může mít různý tvar, vlastnosti a barvy u každého z nás. Pokud se energie v auře volně nepohybuje nebo je nějak blokována, může se posléze začít projevovat negativními emocemi nebo jako bolest či nemoc fyzického těla. Podle stavu energie panující v auře člověka, se odvozuje jeho způsob života, způsob myšlení a druh jeho převažujících emocí. Prakticky celý obraz jeho osobnosti. Aura poukazuje na náš psychický i fyzický stav.

Okolo fyzického těla se nachází tři základní tzv. obaly. Prvním je mentální tělo. Zde se hromadí naše negativní myšlenky, obavy z nemocí nebo například z existenční nejistoty. Druhým je tělo emocionální. Zde se hromadí veškeré naše negativní emoce, zlost, závist, křivda, odsuzování, sebelítost, bezmocnost. Třetím je tělo éterické, které je nejblíže našemu fyzickému tělu. Naše případná nenávist, žárlivost, kritika, posuzování či špatné vzpomínky se kumulují právě zde. Vše, co je usazené ve zmíněných třech obalech, následně ovlivňuje naše fyzické tělo. Ať už ve formě poklesu energie, nespavosti, fyzické bolesti či nemoci.

Největším nepřítelem jsou naše vlastní destruktivní myšlenky a emoce. Pomocí nejrůznějších praktik a technik si můžeme naši auru chránit a pravidelně ji posilovat. Pokud udržujeme mysl v harmonii, přispíváme si sami k lepšímu zdraví. Negativní myšlenky a chybné vzorce chování ovlivňují naši auru každý den a oslabují ji.

Každý den při jakékoli příležitosti si můžeme uvědomovat, jak přispíváme ke zdraví našich těl. Jak mluvíme a jednáme s ostatními? A sami se sebou? Vše začíná u myšlenky, pokračuje slovem a činem. Jak na nás působí prostředí, které si vybíráme a ve kterém se pohybujeme? A jakou energii do něj vnášíme my sami? Vidíte častěji, jak se říká, sklenici poloplnou či poloprázdnou? Soustředíte se více na to dobré, co vás potkává, nebo na to znepokojující? Je dobře známo, že kam putuje naše pozornost, tam putuje naše energie a tím to či ono posilujeme.

Odložme nenávist. Odpouštějme. Nehodnoťme. Nekritizujme. Nestěžujme si. Neobviňujme. Neútočme. Vyhněme se strachu, nebudeme ho pak přitahovat. Vysílání upřímné lásky zneutralizuje vše negativní. I když druzí ve vaší blízkosti dají, byť nevědomě přednost ustanutí v negativním naladění, máte možnost volby si nevybrat to samé a nenechat se ovlivnit. Můžete své milované tělo a svou auru ochránit. Stačí neprodukovat a následně nevysílat negativní či nenávistné myšlenky, vždy jen ty dobré. Toto je záruka dokonalého ochranného štítu pro zachování si čisté silné harmonické aury a tím zdravého a silného těla.

Pro harmonizaci aury nám mohou pomoci barvy. Která barva vás první napadne, ta bude jistě tou pravou. Stačí si barvu představit nebo se dívat na nějaký barevný vzor a nasávat ji všemy smysly. Zlatá barva léčí úspěšně deprese a závislosti a je barvou hojnosti. Stříbrná barva očišťuje, odstraňuje negativitu a přitahuje mírová řešení. Fialová barva pomáhá léčit duševní poruchy, dodává inspiraci a posiluje nervový systém. Indigově modrá je uklidňující a léčí poruchy emocionální a zažívací potíže. Je vhodná pro meditaci. Modrá barva dodává harmonii a řád, snižuje teplotu, tiší mysl a podporuje pravdivost. Zelená barva odstraňuje pochybnosti, dodává kuráž, hojí srdce a potažmo celé tělo, vyrovnává emoční nerovnováhu. Červená je barvou energie, podporuje správné dýchání, aktivitu a tlumí deprese. Oranžová povzbuzuje sexuální aktivitu, tlumí nespokojenost a je vhodná pro harmonizaci dýchacího systému. Žlutá barva odstraňuje strach a dodává životní sílu, zatímco růžová je účinná při léčbě citových zranění, přináší lásku, soucit, klid a laskavost. Barvou naší duše je bílá, je barvou čistoty a dokonalosti.

Dalším vhodným způsobem harmonizace aury jsou nejrůznější druhy meditací, řízená relaxace a pobyt v přírodě. Navrácení se k přírodě a splynutí s ní bude pro vaše tělo blahodárné. Spočiňte v lehu na zádech v zelené trávě, objímejte stromy. A nezapomeňte vždy stromům, půdě, trávě, květinám poděkovat za možné sdílení.

Práce s myslí a s mnohými mantrami může být takéž velkým přínosem. Stejně tak tomu je u různých léčivých tónů. Speciální harmonická hudba dokáže auru rozjasňovat a uklidňovat.

Jsou vám blízké drahé kameny a krystaly? I ty se dají hojně využívat k účinnému léčení celého těla jejich přikládáním nebo nošením ve formě přívěsků či náramků. Každý z nich v sobě nese specifickou vibraci a energii. Pokud si nebudete jisti, který zvolit, začněte s křišťálem. Je universálním povzbuzujícím čistícím ochranným nabíjejícím krystalem vhodným na všechny zdravotní problémy.

Opomenuty by neměly být jistě ani květové esence a esenciální oleje. Aromaterapie vám vždy zajistí příjemnou voňavou společnost s harmonizačním účinkem.

Pečujte o svou životadárnou energii, chraňte si ji, posilujte ji tak, abyste mohli zdravě a vesele zářit kdykoli a kdekoli.

Autorka: LV

Zaujal vás náš článek? Máte k němu nějaký dotaz či zajímavou informaci? Napište nám.

foto:pixabay.com


     

Andělé

Andělé

Kolik je lidí, kteří nikdy neslyšeli o andělech? Andělé se vyskytují ve filmech, v divadelních hrách, v knihách, najdeme je na obrazech, v písních a v básních. Odkazy na anděly najdeme všude, dokonce i v citátech politiků, ředitelů firem, sportovců a dalších slavných osobností. Více

Bohatství

Bohatství

Bohatství je obvykle spojováno s množstvím peněz, aut, nemovitostí, pozemků, šperků, kabelek a bot, které člověk vlastní. Bohatství ale zahrnuje mnohem více oblastí - finanční, duchovní, mentální i hmotné statky. Člověka lze považovat za opravdu bohatého, jestliže je úspěšný ve všech oblastech svého života. Má šťastný partnerský vztah, skvělý vztah s dětmi i příbuznými, má nápomocné přátele, má opravdové povolání, dostatek peněz, místo, kde se cítí doma, má své koníčky, vzdělává se, cestuje, je zdravý a má svobodu. Více

Deník

Deník

Jsem velký zastánce psaní deníku. Psaní je způsob, jak získat hlubší pochopení sebe sama a svého vývoje. Je to důležitý zdroj sebepoznání. Znám mnoho lidí, kteří se psaní deníku brání. S deníkem obvykle skončili ve svých pubertálních letech, kdy si psali o svých prvních láskách. Více


Další články