Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Prázdná Luna ve znameních

Prázdná Luna v Beranu

Toto není vhodný čas pro převzetí iniciativy, a to zejména pokud se máte rozhodovat rychle a bez jakéhokoliv plánování. Nezačínejte nové aktivity. Vyhýbejte se lidem, kteří snadno ztrácejí trpělivost a vyvolávají hádky.

Prázdná Luna v Býku

Nepřijímejte v této době žádné dlouhodobé či finanční závazky, protože je nepravděpodobné, že je naplníte. Také nezačínejte projekty nebo činnosti, které vyžadují vytrvalost. Nepodepisujte smlouvy o úvěru či půjčce. Nekupujte nic dražšího.

Prázdná Luna v Blížencích

Mohou se objevit zpoždění a potíže s výpočetní technikou. Toto není vhodný čas pro cestování. V této době se ani nestěhujte.

Prázdná Luna v Raku

Nedůvěřujte při této lunární pozici svým instinktům. Není to vhodný čas na to, abyste mluvili o svých pocitech nebo řešili rodinné potíže. Emocionálními záležitostmi se zabývejte v jiné době.

Prázdná Luna ve Lvu

Jakákoli snaha usilovat o slávu, pozornost a uznání může být neproduktivní. Vaše velkorysost nemusí být nutně odměněna. Nechoďte na první rande.

Prázdná Luna v Panně

Vyhněte se práci a aktivitám, které vyžadují pozornost k detailu. Pracujete-li ve službách, pak se připravte, že vaši zákazníci a klienti budou kritičtí, vybíraví a náročnější než obvykle. Není to vhodný čas pro prezentaci nového výrobku či služby.

Prázdná Luna ve Vahách

Diplomacie a takt v této době nebudou účinné. Lidé mívají při této lunární fázi tendenci být více zaujatí vlastními záležitostmi, místo aby spolupracovali s druhými. Nespoléhejte na pomoc druhých. Není to vhodný čas pro vstup do manželství.

Prázdná Luna ve Štíru

Máte-li nějaké podezření, pak v této době nic nedělejte a nerozhodujte. Vyhněte se činnostem, které vyžadují odhodlání a soustředění. Tvrdá práce pravděpodobně nebude odměněna.

Prázdná Luna ve Střelci

Toto není vhodný čas pro hazardní hry a riskantní činnosti. V této době nepublikujte.

Prázdná Luna v Kozorohu

Toto není vhodná doba pro zahájení velkých a ambiciózních projektů. Nezačínejte činnosti, které vyžadují sebekázeň a plné nasazení. Nechoďte na pracovní pohovor. Nepouštějte se do rozhovoru se svým nadřízeným.

Prázdná Luna ve Vodnáři

Nezahajujte v této době nekonvenční a inovativní projekty, nebyly by úspěšné. Není to dobrá konstelace pro osamostatnění se v pracovní oblasti. Nic v této době neopravujte.

Prázdná Luna v Rybách

Toto není příznivý čas pro kreativní práci. Možná zažijete tvůrčí blok nebo vaše tvůrčí úsilí nepřinese požadované výsledky. Nejezděte v této době lodí.

Všechna období prázdné Luny naleznete v našem 

ASTROLOGICKÉM KALENDÁŘI 2024