Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Muž narozený ve znamení Ryb

Foto:pixabay

Není jednoduché krátce popsat charakteristiku mužů narozených v komplikovaném znamení Ryb. Jsou to nevypočitatelní chameleoni, kteří vás okouzlí svým přitažlivým zjevem a přátelským chováním. Když už máte pocit, že jste je poznali, něčím vás překvapí. Jejich chování je velká hádanka, kterou mají potíže rozluštit i oni sami. Většinou jsou sensitivnější a prostupnější než druzí. Mimořádná schopnost empatie z nich dělá skvělé pomocníky v nouzi a zachránce druhých. Zrozenci tohoto znamení tíhnou k mysticismu. Mají nadání pro neuchopitelný svět transcendentna. V tomto znamení se narodilo mnoho hudebníků, velkých herců, dramatiků, spisovatelů, vizionářů a náboženských stoupenců. Obvykle jsou velmi nadaní, ale chybí jim vytrvalost a disciplína k realizování nápadů.

Málokterý muž je schopen v sobě propojit přirozenou citlivost a zároveň zachovat věrnost mužství. Obvykle mezi zrozenci znamení Ryb nacházíme dva extrémy. Buď je to muž, který si je vědom své přecitlivělosti, a proto si chrání své zranitelné nitro. Může působit chladně a tvrdě. Je materialisticky zaměřený a nemá rád žádné citové výlevy. To je jeho způsob, jak si udržet odstup. Jeho protipólem je nevyléčitelný romantik, umělec, který žije ve svém světě fantazie a s všední realitou má obvykle potíže. Nesnáší žádná omezení. Rutina ho nudí. Takový muž vyhledává silné ženy, které o něho pečují a finančně ho podporují.

Jak získat a udržet muže narozeného ve znamení Ryb

Žena, která si vybere muže narozeného v tomto proměnlivém znamení, by měla vědět, že má vlastní představu morálního chování. V jeho životě patrně nebude pouze jedna žena. Není snadné muže - Rybu ovládnout. Obvykle se necítí vázán žádným slibem či smlouvou. Pokud mu ublížíte, odejde bez vysvětlení. Jestliže se i přes tato nebezpečí pro muže Rybu rozhodnete, pak v něm najdete empatického přítele, který bude citlivý, chápavý, jemný a vždy připravený vám pomoci. Nechtějte po něm, aby vám vysvětloval, co právě cítí. Často své pocity nedokáže popsat. Své vnitřní stavy však sděluje různými neverbálními způsoby. Myslete na to, že je velmi citlivý a lehce zranitelný. Nešetřete uznáním. Podporujte jeho sny a pomozte mu je změnit v realitu. Má úžasné nápady, které mohou přinést nečekané bohatství a slávu.

Muž narozený ve znamení Ryb si nejlépe rozumí:

  • v partnerském vztahu: s lidmi narozenými ve znamení Býka, Blíženců, Raka, Lva, Panny, Střelce nebo Vodnáře.
  • v práci/v byznysu: s lidmi narozenými ve znamení Berana, Býka, Blíženců, Štíra, Střelce a Vodnáře.

Slavní muži narození ve znamení Ryb:


Albert Einstein
, Steve Jobs, George Washington, Tomáš G. Masaryk, Bedřich Smetana, Vladimír Železný, Ivan Lendl, Jiří Menzel, Václav IV., Svatopluk Čech, Eduard Cupák, Viktor Preiss, Juraj Kukura, Svatopluk Beneš, Milan Hlavsa, Vladimír Mišík, Bohumil Říha, Václav Brožík, Julius Fučík, Michail Gorbačov, Daniel Craig, Peter Fonda, William Baldwin, Rob Love, Rupert Murdoch, Alexander Graham Bell, Antonio Vivaldi, Handel, Giachino Rossini, Johnny Cash, Lou Reed, Nat King, Kurt Cobain, George Harrison, Chris Rea, Jon Bon Jovi, Chris Martin, Umberto Tozzi, Renoir, Michelangelo, John Steinbeck, Irwin Shaw, Jack Kerouac, Victor Hugo, Jicak Rabin, Bernardo Bertolucci, Levi Strauss.

Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop


 


ASTROKOMPATIBILITA

PARTNERSKÝ HOROSKOPOriginální triko pro muže narozeného ve znamení Ryb

Více
     

Žena narozená ve znamení Ryb

Žena narozená ve znamení Ryb

Ženy narozené koncem února a v březnu jsou ztělesněním ženskosti. Proto není divu, že se při této konstelaci narodilo mnoho krásných modelek a hereček. Jsou svůdné, romantické, tajemné, citlivé a něžné. Rády se zamilovávají.   Více


Další články