Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Žena narozená ve znamení Ryb

Foto: pixabay

Ženy narozené koncem února a v březnu jsou ztělesněním ženskosti. Proto není divu, že se při této konstelaci narodilo mnoho krásných modelek a hereček. Jsou svůdné, romantické, tajemné, citlivé a něžné. Rády se zamilovávají. V jejich životě se málokdy vyskytuje pouze jeden muž. Romantická láska je pro ženu narozenou v Rybách hodně důležitá. Žena narozená ve znamení Ryb je plná soucitu, něhy i přizpůsobivosti. Její vztahové nároky jsou poněkud komplikované a nelze je jednoduše uspokojit. Žena Ryba je sentimentální a tajně touží po spojení, kterému by se mohla zcela oddat. Má tendence k emocionální závislosti na partnerovi.

Jak získat a udržet ženu narozenou ve znamení Ryb

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou obvykle velmi žádané, protože jsou přirozeně krásné, mírné a za všech okolností působí velmi žensky. Chcete-li si získat ženu narozenou ve znamení Ryb, pak byste měl vědět, že je obtížné ji pochopit, je lehce zranitelná a nevyzpytatelná. Má sklony k teatrálnosti a manipulaci. Než se pro vás žena narozená ve znamení Ryb rozhodne, patrně si vás otestuje. Působí bezmocně. Možná bude žádat o pomoc v potížích a krizích, které si víceméně způsobí sama. Od partnera očekává ohledy a soucit. Hledá muže, který jí poskytne ochranu, lásku a něhu. Tato žena se nebude nikdy snažit vás zastínit a vždy vám umožní, abyste se vedle ní cítil opravdu mužný a silný. Bude z ní oddaná manželka, dobrá hospodyně i něžná matka. Bude ale vyžadovat materiální zabezpečení a neustálé projevy citů. Bude soucitná i přizpůsobivá, ale to neznamená, že nebude někdy rýpat a nebude hádavá (obvykle až po svatbě). Nikdy nezapomeňte na její narozeniny a všechny významné dny vašeho vztahu.

Žena narozená ve znamení Ryb si nejlépe rozumí:

  • v partnerském vztahu: s lidmi narozenými ve znamení Býka, Blíženců, Raka, Lva, Panny, Střelce nebo Vodnáře.
  • v práci/v byznysu: s lidmi narozenými ve znamení Berana, Býka, Blíženců, Štíra, Střelce a Vodnáře.

Slavné ženy narozené ve znamení Ryb:


Eva Herzigová,
Karolína Kurková, Simona Krainová, Ivana Trump, Zuzana Belohorcová, Nataša Golová, Jitka Molavcová, Blanka Bohdanová, Petra Špalková, Zlata Adamovská, Elizabeth Taylor, Cindy Crawford, Eva Mendes, Sharon Stone, Eva Longoria, Isabelle Huppert, Liza Minnelli, Michele Morgan, Jean Harlow, Drew Barrymore.
Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop


 

 


ASTROKOMPATIBILITA

PARTNERSKÝ HOROSKOP
Originální triko pro ženy narozené ve znamení Ryb

dámské triko panna

Více