FAQ - Týdenní a měsíční horoskopy

Jak si mohu nechat zasílat týdenní a měsíční horoskopy?

Týdenní a měsíční horoskopy si můžete nechat zasílat tak, že při registraci zaškrtnete kolonku „Zasílat týdenní a měsíční horoskopy e-mailem“, která je v dolní části registračního formuláře. Pokud jste ji při registraci nezaškrtli, můžete tak udělat kdykoli později. Po přihlášení klikněte na "Změna osobních údajů". Tím se otevře váš registrační profil a vy dodatečně kolonku zaškrtnete a odešlete.

Jsem u vás zaregistrovaný a objednal jsem si zasílání týdenních a měsíčních horoskopů. Žádný mi ale ještě nepřišel. Proč?

Zkontrolujte si, zda jste neudělali chybu v emailové adrese. Podívejte se také na antispamové nastavení ve svém počítači. Zkontrolujte, zda vaše emailová schránka není plná. Pokud si necháváte zasílat horoskopy do práce, ujistěte se, že váš zaměstnavatel nepoužívá antispamovou ochranu. Jestliže jste již udělali změny v nastavení emailových zpráv a nadále týdenní a měsíční předpovědi nedostáváte, kontaktujte nás a my se podíváme na důvod.

Mohu zrušit zasílání týdenních a měsíčních horoskopů?

Ano. Zasílání týdenních a měsíčních horoskopů můžete zrušit po přihlášení na našich stránkách. Klikněte na "Změna osobních údajů". Objeví se formulář "Změna osobních údajů", kde kliknete na zaškrnuté okénko u "Zasílat týdenní a měsíční horoskopy emailem". Po odeslání formuláře vám horoskopy už přicházet nebudou.