FAQ - Registrace

Jak se mohu zaregistrovat?

Po kliknutí na "Registrace"na naší hlavní straně se vám otevře formulář "Registrace a přihlášení" s kolonkami pro osobní údaje. Je nutné vyplnit ty, které jsou označené hvězdičkou a dále pohlaví, datum a čas narození.  Po odeslání vyplněného formuláře vám přijde na uvedenou emailovou adresu potvrzovací zpráva. 

Mohu si vložené údaje dodatečně upravit?

Ano. Své údaje si můžete kdykoliv upravit po přihlášení na našich stránkách. Klikněte na "Změna osobních údajů". Objeví se formulář "Změna osobních údajů", kde můžete upravit jakékoli kolonky. Po odeslání formuláře se data upraví.

Mohu se podívat na horoskopy svých přátel a příbuzných?

Ano. Po přihlášení na našich stránkách, klikněte na "Přátelé" a dále pak na "přidat další osobu". Objeví se formulář "Přidat osobu", který je třeba vyplnit a kliknutím na "Přidat" odeslat. Po zakliknutí "Zasílat týdenní a měsíční horoskopy emailem" budete dostávat na svou emailovou adresu předpovědi i svých blízkých. Tuto službu můžete kdykoliv zrušit.

Jaké výhody mi zaregistrování přinese?

Po správném zaregistrování máte možnost podívat se na svůj astro portrét, tj. zkrácená verze analýzy vašeho osobního horoskopu. Také si můžete nechat zdarma zasílat týdenní a měsíční předpovědi, pokud při zaregistrování zaškrtnete kolonku „Zasílat týdenní a měsíční horoskopy emailem“. Jestliže si horoskopy nenecháte posílat na svou emailovou adresu, můžete se na ně kdykoli podívat po přihlášení na našich stránkách. Další výhodou registrace je, že se můžete podívat na horoskopy svých blízkých a přátel a nechat si posílat i jejich předpovědi na svůj email. Registrace je zdarma, je bezpečná a můžete ji kdykoli zrušit. Pokud si od nás něco koupíte, v nastavení bude přehled vašich objednávek. Při objednávání už nemusíte vkládat osobní data a adresu pro doručení.

Pokud zapomenu své heslo, jak jej mohu zjistit?

Kliněte na "Přihlášení" na naší hlavní stránce. Dole je odkaz na "Zaslat zapomenuté heslo". Po zakliknutí vložte emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Přihlašovací údaje k Vašemu účtu Vám budou zaslány na uvedený e-mail.

Mohu svou registraci zrušit?

Ano. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit. Napište nám na info@astrocentrum.cz. Vaši registraci zrušíme do 24 hodin.