Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

 

 

 

V PÁTEK 18. ledna se PLUTO spojí s MERKUREM ve znamení KOZOROHA. To by mohlo přinést negativní myšlenky a podezíravost. Neobviňujte ze své nespokojenosti druhé a kontrolujte motivy svého chování. Neberte si vše osobně a nesouhlas druhých si nevysvětlujte jako útok proti své osobě, který je třeba vrátit. Takovým jednáním ubližujete především sami sobě. V pátek nikoho nepomlouvejte a nevyzrazujte tajemství. Opatrní by měli být především zrozenci znamení BERANA, RAKA, VAH a KOZOROHA. Toto planetární postavení ukazuje také na poruchy auta. Páteční konstelace je vhodná pro výzkum, studium, psaní a odhalování skrytých informací. V pátek večer si vyjděte někam do společnosti. Čeká vás zábava a zajímavá setkání. Postavení VENUŠE a MARSU ukazuje na zvýšenou sexuální touhu a nové milostné vzplanutí. Zamilovat by se mohli především zrozenci znamení BERANA, BÝKA, BLÍŽENCŮ, ŠTÍRA, STŘELCE a VODNÁŘE.

Barvou pátku je ŽLUTÁJe barvou tepla a intelektu. Stimuluje mozek, zlepšuje náladu, odstraňuje negativní myšlenky a zvyšuje sebevědomí.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:by StuartMiles/freedigitalphotos.net


Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc leden 2019


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com