Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

V pátek 3. prosince bude až do oběda LUNA ve znamení ŠTÍRA tzv. PRÁZDNÁ. V tento čas se vyhněte činnostem, které vyžadují odhodlání a soustředění. Tvrdá práce pravděpodobně nebude odměněna. Nic důležitého nerozhodujte. Odpoledne přejde LUNA do znamení STŘELCE a mnohé akce se rozeběhnou. V pátek byste neměli chybět na oslavě nebo party. Dojde na nová seznámení. Případně uspořádejte sami večeři pro přátelé a bavte se. Den přeje četbě a psaní. Sepište si své sny a zaslužte se o jejich realizaci. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/jak-nebo-proc.

Barvou pátku je TYRKYSOVÁ. Je to barva intuice a kreativity. Nastoluje rovnováhu mezi myšlením a cítěním. Podporuje naše sebevědomí a fantazii. 

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc prosinec 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com