Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

Sobotu 18. května slibuje nevšedně jiskrný den. Planeta VENUŠE se spojí s URANEM v BÝKU. Planetární postavení vám může nahrát do cesty nečekanou zprávu od partnera i zajímavé setkání. Pokud jste ve vztahu, vpusťte do něj čerstvý vzduch. Podnikněte něco nového. Vyhněte se obvyklému chodu. Pokud jste single, buďte ve společnosti a bavte se. Planetární postavení ukazuje na nové lásky u zrozenců znamení BÝKA, LVA, RAKA, STŘELCE, VODNÁŘE a RYB.

SLUNCE se spojí s JUPITEREM. Tento velmi pozitivní aspekt přispěje k všeobecnému optimismu a podpoří sebevědomí všude tam, kde chybí. Studujte, cestujte, poznávejte nové věci a lidi.

Sobota přeje šťastným náhodám, finančním ziskům, vyznání lásky a oslavám života. Jste-li nakloněni hazardu, pak sázejte.

Barvou soboty je RŮŽOVÁ. Je spojena s boží láskou a pocitem vnitřního štěstí a naplnění.

 

Upozornění! Na texty se vztahují autorská práva. Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc květen 2024


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com