Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

 

Pátek 2. června s LUNOU ve znamení ŠTÍRA nabádá k sebepoznávání a meditaci. Každý se rodí s potenciálem, který může, ale nemusí být využit. Žijete podle představ druhých? Dali jste přednost jistotě omezeného života? Přežíváte s prací, která vás nebaví, nebo se vztahy, které vás vyčerpávají? Žijete tak jako housenka na listu v omezeném prostoru. Nepodceňujte své možnosti. Jistě máte mnoho skvělých kvalit. Vaše životní předurčení je určitě větší, než si vůbec dovedete představit. Více: https://www.horoskopy-online.cz/motyl-a-osobni-transformace. V pátek nechoďte do kadeřnictví ani k zubaři. Vyhněte se větší a neznámé společnosti. Nejprospěšnější vám bude čas strávený o samotě se svými myšlenkami a pocity. Oddejte se jim. Je důležité, abyste důvěrně poznali každé své zákoutí. Sportujte a buďte v přírodě.

Barvou pátku je KÁVOVÁ, barva uvážlivosti, střízlivosti, ochrany a podpory.

Upozornění! Na texty se vztahují autorská práva. Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc červen 2023


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com