Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

V pondělí 20. září bude LUNA ve znamení proměnlivých a senzitivních RYB. Pondělní den může přinést zvýšenou náladovost a přecitlivělost. Máte pocit, že s vámi ostatní nejednají férově? Pokud vám něco vadí, řeknete to nahlas? Dokážete říci asertivně „NE“? Zastanete se sami sebe? Pociťujete závist vůči lidem, kteří jsou na tom lépe než vy? Cítíte se využíváni, znevýhodněni nebo finančně či emocionálně zneužíváni? Vyvarujte se pocitu bezmoci, křivdy a ublížení. Pokud v sobě podobné pocity nalézáte, začněte s nimi pracovat. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/obe. V pondělí se věnujte úklidu kolem i uvnitř sebe a plánování příštích vědomějších kroků. Nechoďte ke kadeřníkovi, vlasy by nedostaly tu správnou péči.

Barvou pondělí je TYRKYSOVÁ. Spojuje blahodárné účinky modré a zelené a tím nás očišťuje a zároveň posiluje. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Podporuje naše sebevědomí a fantazii. 

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com

Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc září 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com