Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na tento den

 

Ve středu 23. června bude LUNA ve znamení STŘELCE a SLUNCE bude stát v trigonu s planetou JUPITER. Toto pozitivní planetární postavení s sebou přináší nadšení a optimismus. Posílí naši energii a chuť dokončit některé započaté aktivity. Konstelace jsou vhodné pro vzdělávání, přednáškovou činnost, pracovní a jiné schůzky i pohovory. Středa ukazuje na šťastné náhody. Pokud sázíte loterii, pak ve středu nevynechejte. V noci na středu ukončuje planeta MERKUR svůj retrográdní chod a obrací se do PŘÍMÉHO SMĚRU. V tzv. stínové, uvolňovací fázi ale bude až do 6. července. Proto by se ještě mohly objevovat potíže v komunikaci a na cestách. Více na: https://www.horoskopy-online.cz/retrogradni-merkur-v-roce-2021.

Barvou středy je MODRÁ. Je to barva moudrosti, sebedůvěry a inteligence. Zklidňuje a povzbuzuje soustředění a duševní práci.

Upozornění! Pokud byste chtěli texty našich horoskopů někde zveřejňovat, pak jenom s uvedením autora ASTROCENTRUM a odkazem na naše stránky www.horoskopy-online.cz. Děkujeme.

foto:pixabay.com


Horoskop na zítra


Chcete-li si nechat posílat týdenní horoskopy a newslettery pak klikněte zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Týdenní horoskop

Horoskop na měsíc červen 2021


Roční horoskop                          Tříletý horoskop   

                            
                                                                                         
foto: pixabay.com