Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zahájení podnikání

foto: iosphere/freedigitaphotos.net

Lidé si myslí, že k úspěšné realizaci podnikatelského záměru je nejdůležitější zvolit si správnou formu podnikání a mít dostatek finančních prostředků k rozjezdu.

Pro úspěch podnikání je ale nezbytné správné načasování. Jak se říká: Jaký začátek, takový konec. Správné načasování garantuje minimálně polovinu úspěchu.

Každý den, měsíc a rok jsou jiné a nesou v sobě jinou energii. Planetární cykly se sice opakují, ale nikdy nevytvoří úplně stejnou konstelaci. Energie každého dne jsou tedy jedinečné a už se ve stejné podobě neopakují. Pokud člověk neví, jaké energie má k dispozici, nemůže je pozitivně využít a zároveň se nemůže ani vyhnout potenciálně negativním vlivům. pong/freedigitalphotos.net

Jedním ze základních faktorů, které jsou důležité při volbě vhodného načasování zahájení podnikání (nebo velkého projektu), je lunární fáze. Chcete-li otevřít nový obchod, spouštět internetové stránky nebo si otevřít kadeřnictví, pak si vyberte období přibývající Luny, tedy od novoluní po úplněk, protože to znamená růst. Podnikání, které bylo zahájeno v čase, kdy Měsíc roste, má velkou šanci na dlouhověkost. Není nejlepší začínat podnikat okamžitě po novoluní. Nejvhodnějším časem je období, kdy je Měsíc v příznivém aspektu ke Slunci, tzv. sextilu, a to je obvykle 5 dnů po novoluní.

foto: pong/freedigitalphotos.net

Druhým důležitým faktorem při výběru vhodného data zahájení podnikání je pozice Měsíce. Ten by měl nejlépe procházet některým ze zemských znamení, tj. Býka, Panny nebo Kozoroha, protože to zajišťuje dlouhověkost a finanční zisky.

Měsíc by měl být dobře aspektovaný, tzn. v příznivém úhlu k dalším planetám. Je důležité vyhnout se dnům, kdy Měsíc tvoří dynamické aspekty k Jupiteru, Venuši, Saturnu nebo Uranu.

Každá planeta „vládne“ jinému podnikání. Např. Jupiter vládne univerzitnímu vzdělávání, cestování, nakladatelství a hazardu. Venuše je spojována s uměním, kosmetikou, oblečením a šperky. Do sféry Saturnu spadá stavebnictví a těžký průmysl. Mars vládne zbraním a sportu. Uran je spojován s výzkumem, vědou a výpočetní technikou. Neptun je spojován s hudbou, fotografií, poezií, tancem a alkoholem. Planeta, která je vládcem podnikání, by při zahájení neměla být retrográdní.

 kasahasaV době zahájení podnikání či velkého projektu by neměl být Merkur v retrográdní fázi. Vyhněte se také období prázdné Luny.

 Chystáte-li se zahájit podnikání či spustit velký projekt a nechcete-li nechat nic náhodě, pak si objednejte Horoskop vhodného okamžiku.Naše astroložky provedou písemně důkladnou analýzu zvolených dnů a časů, uvedou jejich klady a zápory a doporučí nejvhodnější termíny.

foto: Stuart Miles/freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zajímat:

ASTROLOGICKÝ KALENDÁŘ 2023

Roční horoskop 


     

Saturn v horoskopu

Saturn v horoskopu

V tradiční astrologii je SATURN spojován s omezováním, zklamáním, zábranami, těžkými zkouškami. Saturn byl vždy považován za zlověstnou planetu. Jeho postavení ve znameních a sektorech (domech) horoskopu ukazuje, kde se člověk cítí omezován, prožívá zklamání, setkává se s překážkami a zažívá úzkost a strach. Více

Zrozenci znamení Štíra a jejich dar

Zrozenci znamení Štíra a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více

Retrográdní Mars

Retrográdní Mars

Mars v horoskopu symbolizuje energii, aktivitu, sílu, vůli, asertivitu, bojovnost, sex a vášeň. V době, kdy je Mars ve své retrográdní fázi, je třeba změnit chování, podívat se na stávající aktivity a případně změnit plány. Více


Další články