Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Venuše v Panně

foto: pixabay.com

Venuše, planeta lásky, krásy a vztahů, vstupuje 22. července do znamení Panny a zdrží se tam do 16. srpna 2021. Venuše je v tomto postavení tzv. v pádu, a to znamená, že její přirozené charakteristiky budou oslabené.

Znamení Panny je přisuzována symbolická postava Panny Marie, která je čistá, silná a plodná. Je spojována s pořádkem, skromností a efektivitou.

Venuše ve znamení Panny je náročná a hledá dokonalost. Jste-li již v partnerském vztahu, pak si dávejte pozor na kritické poznámky. Lásku projevujte prostřednictvím péče a praktické pomoci. V této době neočekávejte od svého protějšku romantická gesta a drahé dárky.

/freedigitalphotos.net

Pokud ještě nejste zadaní, pak byste se mohli s někým seznámit v knihovně, u lékaře, u zubaře,  u kadeřníka, při cvičení jógy,  na kurzu nebo přes seznamky.  Buďte pozorní a nápomocní. To je nejlepší strategie, jak si získat srdce někoho výjimečného.

Venuše je v horoskopu spojována i s krásou. Při tomto planetárním postavení bude za přitažlivého považován člověk, který je zdravý, tzn. že má čistou pleť, lesklé a upravené vlasy, pružnou postavu a zdravé zuby. Proto byste v této době měli o sebe dbát. Zajděte si do kadeřnictví, na manikúru a pedikúru. Používejte přírodní kosmetiku, dopřejte si pravidelnou masáž, hodně se hýbejte a cvičte hlavně jógu. Máte-li potíže s trávením nebo váhou, pak upravte jídelníček, jezte jen čerstvé potraviny, omezte cukr na minimum, nejezte polotovary a snižte spotřebu kávy, povzbuzujících a sladkých nápojů a alkoholu.

Budete-li si chtít teď obohatit svůj šatník o nové kousky oblečení, pak dejte přednost kvalitě před kvantitou. Je lepší mít pár opravdu krásných kousků oblečení než skříň plnou laciných a ošklivých věcí. Vytvořte si svůj osobitý styl. A pokud nevíte, jak na to, pak se poraďte s přáteli či odborníky.

Venuše ve znamení Panny se projevuje šetrností a zbytečně neutrácí. Vše, co budete v této době kupovat, by mělo mít svůj účel a praktické využití. Investujte do věcí dlouhodobé spotřeby, do studia a také do svého zdraví. 

foto: pixabay.com


Mohlo by vás zajímat:

Osobní horoskop